Приганяв машину зі США особисто для себе. Шукав саме живий та доглянутий варіант із мінімальними пошкодженнями. По Carfax усе супер, обслуговувалась у офіційних ділерів. Пошкодження були незначні та професійно виправлені.
За автомобілем завжди стежив, обслуговував тільки якісними деталями та розхідниками. Нещодавно зроблено ТО, вкладень не потребує.
Комплектація S-line, гарний зовнішній вигляд, доглянутий салон, хороша динаміка та приємне керування.
Машина робилась і обслуговувалась для себе, тому за стан не соромно.
Прохання сервіси продажу, майданчики та логістику не турбувати — НЕ ЦІКАВО!
- Интерьер
- Экстерьер