Купуй. Продавай. Оформлюй лізинг
Скористайся калькулятором - дізнайся щомісячний платіж
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування
24 місяців
Щомісячний платіж
0
Строк фінансування
24 місяців
leasing-1
Чому варто обрати Хапай авто
Перевірені авто

Під будь-який бюджет, чесний опис автомобілей.

Покупка

В лізинг або за повну вартість.

Продаж

Простий. Швидкий. Чесний.

Нові надходження
Більше авто
Щасливі клієнти
Наші партнери
RST
etachki
autoria
olx
automoto
Часті питання при покупці авто
Що таке лізинг?

Якщо говорити просто, то автолізинг дає можливість придбати автомобіль, вносячи лише мінімальний аванс і одноразову комісію. Тобто, щоб придбати автомобіль в ХАПАЙавто, потрібно:

 • подати заявку;
 • погодити умови фінансування з менеджером;
 • обрати термін фінансування (від 1 до 7 років);
 • підписати договір лізингу;
 • внести аванс (від 25% ) і одноразову комісію. 

Для оформлення договору лізингу потрібен тільки паспорт та ІПН.

Чому можна довіряти ХАПАЙавто?

ХАПАЙавто - підрозділ лізингової компанії ULF (ТОВ "УЛФ ФІНАНС"), яка за 10 років існування на фінансовому ринку здобула репутацію надійної, клієнтоорієнтованої компанії і стала лідером ринку лізингу в Україні. ТОВ "УЛФ ФІНАНС" є частиною фінансово-промислової групи "ТАС".

ХАПАЙавто суворо дотримується законів України, нормативних актів Регулятора, проходить щорічний аудит діяльності, є постійним членом Української асоціації лізингодавців.

ХАПАЙавто - це не просто лізингова компанія. Це бренд і філософія сервісу. Переконайтеся самі: зателефонуйте нам, зателефонуйте конкурентам та відчуйте різницю))

Які переваги лізингу від ХАПАЙавто?
 • Ви можете придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу (авто можнаобирати на нашому або будь-якому іншому сайті, автомайданчику ХАПАЙавто або будь-якому іншому майданчику)
 • Для придбання авто потрібен тільки паспорт та ІПН
 • Термін розгляду заявки всього 2 години
 • Реєстрацією і оформленням займається лізингова компанія
 • Отримати авто можна вже на наступний день після подачі заявки
 • Безкоштовна послуга "підбір авто"
Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

Так, звісно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців.

Що означає напис "перевірено" в каталозі авто?

Напис "перевірено" в каталозі авто означає, що була проведена комплексна перевірка авто:

 • основних систем, вузлів і агрегатів, а саме: діагностика двигуна, коробки передач, гальмівної системи, рульового управління, ходової частини, електрообладнання, стану технічних рідин та ін.;
 • лакофарбового покриття на предмет пошкоджень в результаті ДТП (перевірка проведена з використанням товщиноміра);
 • салону автомобіля на предмет внутрішніх механічних пошкоджень

Процес перевірки автомобіля проводиться фахівцем ХАПАЙ і супроводжується відеозйомкою.

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Лізинг авто в Чернівцях

Жителям Чернівців, які бажають купити не новий (бв) автомобіль, компанія Хапай підбере найбільш достойний варіант авто на максимально вигідних умовах. Ми захистимо від переплати за банківським кредитом або можливих непорозумінь з людьми, які дадуть відсутню суму в борг. Звернувшись в Хапай, ви отримуєте можливість вигідно купити авто після лізингу в обласних центрах і великих містах України, в тому числі й в Чернівцях. Для покупки не потрібен великий перший внесок, плюс ми не висуваємо обмежень до марки і моделі машини, про яку ви мрієте.

Автомобіль в лізинг в Чернівцях – те, що вам потрібно

У вас немає повної суми для того, щоб відразу купити навіть бв автомобіль, а машина дуже потрібна тут і зараз? Не хочете псувати відносини з друзями або родичами фінансовими зобов'язаннями або оберігаєте себе від «бути зобов'язаним» після придбання авто? У банках в кредиті вам відмовили або % ставка виявилася занадто високою? Власник бв машини, яка вам сподобалася, хоче отримати за авто всю суму відразу, і ніяк не погоджується підписувати договір про оплату за неї частинами?

Не впадайте у відчай! Авто в лізинг Чернівці – чудова послуга і чудове рішення проблемної ситуації. В цьому обласному центрі західної України є багато варіантів покупки автомобіля, але Хапай надає найвигідніші умови, щоб купити б/в авто в лізинг.

Беручи бв авто в лізинг в Чернівцях, ви розтягуєте платежі за машину на термін 1-7 років. Умови схожі на зобов'язання по розстрочці, але оренда з правом викупу більш приваблива. Однак є нюанси. До закінчення обраного терміну лізингу власником автомобіля вважається компанія Хапай, а клієнт стає її повноправним власником після лізингу. До цього моменту він не має права здавати авто в оренду або використовувати його в якості застави.

Чим же вигідний лізинг авто? Ось переваги лізингової угоди з всеукраїнською компанією Хапай:

 • Ми даємо клієнту повну свободу вибору бувшого у викоританні автомобіля. Машину можна шукати як самостійно, так і вибрати її з нашого онлайн каталогу. Окремо уточнимо, що наша база лізингових авто постійно оновлюється, і в неї потрапляють тільки ті старі автомобілі, які пройшли всебічну перевірку, як технічну, так і документальну.
 • Мінімальна сума кредитування – 75 000 гривень.
 • Рішення про надання лізингу на обране авто приймається протягом 1-єї, максимум 2-х годин.
 • Перший внесок за лізинг авто – 20% від вартості обраної машини за договором.
 • Для оформлення лізингової угоди ми вимагаємо від клієнта мінімальний пакет документів.
 • Лізинг авто в Хапай передбачає, що договір можна розірвати достроково, повернувши машину компанії. Автомобіль можна не оформляти на себе і після лізингу. У такому випадку клієнт повертає його і не платить залишкової суми, зазначеної в договорі.

КАСКО на лізингове авто оформляється тільки за бажанням клієнта. Витрати на ОСАГО і переоформлення ТЗ включені в договір на лізинг машини.

Автомобіль в лізинг від Хапай в Чернівцях

Купити автомобіль в лізинг в нашій компанії просто. Ось як це відбувається:

 1. Спершу вибирається марка і модель машини. Автомобіль можна підібрати на сайті – у нашому каталозі авто, або запропонувати інший варіант – на іншому онлайн майданчику, в салоні, де можна купити стару машину, або з рук. Краще вибирати автомобіль з нашої бази, так як всі авто в ній вже перевірені нашими експертами.
 2. Наступний крок – подача заявки. Це можна зробити, приїхавши до нас, або заповнити онлайн форму на сайті. Рішення про схвалення лізингу на автомобіль буде протягом 1-2 годин.
 3. Для оформлення договору на лізинг авто клієнт надає паспорт, ІПН і виписку з банку. Після оформлення угоди автомобіль перереєструють з колишнього власника на фірму, тому їздити на ньому можна буде не відразу, а на наступний день після переоформлення ТЗ.
 4. Оформлення авто в лізинг в Чернівцях в компанії Хапай передбачає, що власником автомобіля буде саме вона. Клієнт лише отримує право користування авто, і стане його власником після лізингу – виплати повної вартості суми, зазначеної в договорі. Зробити це можна й достроково.
 5. Протягом всього терміну лізингової угоди покупець зобов'язується дотримуватися графіка виплат, доглядати за автомобілем, як за своїм власним, і надавати авто для регулярних оглядів. Їх графік прописується в договорі лізингу. При недотриманні цих пунктів компанія має право автомобіль вилучити, а договір його лізингу анулювати.

Якщо ви живете в Чернівцях або області, і хочете вигідно купити авто з пробігом, звертайтеся в компанію Хапай. Ми гарантуємо швидкість і безпеку лізингової угоди, високу експертність перевірки автомобіля, а також чудовий сервіс протягом усього терміну співпраці.

top