Передзвоніть мені
titleBlockImage

Тут ти знайдеш відповіді на найпоширеніші питання

Поширені питання

 1. Про Хапай
 2. Придбання авто
 3. Пошук авто
 4. Подання заявки
 5. Платежі
 6. Гроші під авто

Про Хапай

Що таке лізинг?

Автолізинг – це довгострокова оренда автомобіля з можливістю його викупу після закінчення терміну договору лізингу. Якщо зовсім просто – це як кредит, тільки автомобіль тимчасово зареєстровано на Хапай.

Якось складно вийшло… А знаєш що? Дзвони нам на 0 800 33 07 27, розповімо людською мовою :)

Чому можна довіряти Хапай, як надійному партнерові?

Хапай — це не окрема лізингова компанія. Хапай – це бренд та філософія сервісу. Але працюємо ми на балансі лізингової компанії “УЛФ-Фінанс”, яка існує з 2011 року та є частиною фінансово-промислової групи “ТАС”, про інших членів якої ти точно чув :) Це Універсал Банк, Таскомбанк, Страхова група “ТАС” та інші.

Чим Хапай відрізняється від інших лізингових компаній?

Вау-вау, яке круте запитання :)

Та геть усім! Ми носимо футболки і шорти та шаленіємо від якісного сервісу. Ми прагнемо відчувати позитивні емоції наших клієнтів. Нам важливо бачити, що в будь-якій ситуації ми змогли докласти максимум зусиль, зробили неможливе, аби допомогти.

А що робить Хапай, чого не роблять банки або інші лізингові?

Ну дивись.

Головний продукт наших конкурентів – це, власне, сам автолізинг. Тобто, така собі форма надання грошей, які ти отримаєш лише з того моменту, коли автомобіль вже знайдеш і будеш готовий його придбати.

Хапай – це про інше. Наш продукт – сервіс, і починається він з пошуку та перевірки авто.

Які переваги лізингу від Хапай?

Їх досить багато. Ось тобі декілька справді крутих:

 • Можна придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу, що продаються на авторинку, "з рук" або на авто майданчиках.
 • Немає необхідності декларувати придбане авто – воно не буде значитись як твоя власність.
 • Термін розгляду заявки всього 2 години, а поїхати на авто після укладення угоди можна вже наступного дня.
 • Вимоги до клієнта не такі жорсткі, як в банківському кредитуванні – можна придбати авто в лізинг без власного майна, при незначному терміні працевлаштування і навіть – якщо раніше були прострочки по банківських кредитах.
 • Немає витрат на страхування КАСКО.
 • Тільки паспорт та ідентифікаційний номер платника податків і ніяких довідок про заробітну платню.
 • Автомобіль належить лізинговій компанії, і в разі проблем з оплатою щомісячних платежів можна повернути автомобіль. Ми його продамо, а суму боргу закриємо за рахунок суми, отриманої від його продажу. І все, ніяких колекторів.
 • Що робити, якщо лізингова компанія лопне?

  Ставити свічку :) А якщо серйозно, то обирати надійного партнера. Якось наш колега сходив до конкурента і видав себе за клієнта. Йому розпливчасто сказали, що не знають, яка саме із “компаній холдингу” придбає для нього авто, але попередили, що ремонт авто доведеться робити на СТО компаній-партнерів і взагалі – можна платити тільки відсотки без тіла кредиту! Пастка…

  Перевіряй компанію та її звітність. Великі і надійні компанії завжди публічні – їх представники дають багато інтерв’ю та з’являються у новинах.

  У якій валюті я отримаю гроші і в якій валюті сплачувати платежі?

  Ми працюємо лише з українською гривнею. Ніякого долара чи прив’язки платежів до нього.

  Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

  Так, звичайно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців. Отже, виплатити достроково можна після 13-го місяця.

  «Гроші під авто» - шо це?

  Це гроші під заставу автомобіля. Більше конкретики: Вам потрібні гроші. У Вас є авто. Ви не хочете його продавати. І не потрібно. Тимчасово переоформлюєте авто ХАПАЙ дає Вам гроші. Коли Ви повертаєте гроші, ХАПАЙ знову оформляє авто на вас.

  Які умови отримання грошей під авто?

  - фінансування від 75 тис до 500 тис в гривні - термін фінансування - до 5 років - процентна ставка - 2,7% на місяць без прив'язки до долара - ви отримуєте 65% від вартості вашого авто - авто залишається у вашому користуванні - для оформлення тільки паспорт і ІПН - наявність офіційних доходів не має значення

  Придбання авто

  Що робити, коли вже є старе авто, а на аванс не вистачає?

  Не проблема. Ми розмістимо твоє старе авто на нашому сайті і знайдемо на нього покупця. Сума, яку ти отримаєш за старе авто, може бути використана як аванс на придбання іншого авто.

  Що потрібно зробити щоб придбати авто з Хапай?

  Все дуже просто.

  Ти знаходиш автомобіль і заповнюєш заявку на сайті Хапай. Ми розглядаємо її і даємо тобі пропозицію - скільки грошей дамо на придбання вибраного авто. Далі, ми домовляємся про день та час проведення угоди і зустрічаємось в нашому офісі

  Скільки часу потрібно витратити на оформлення лізингу?

  Для прикладу, ми зустрічаємось в нашому офісі в 10 годин ранку. Разом, проводимо огляд автомобіля, щоб перевірити його технічний стан та не придбати "кота в мішку".

  Далі - підписати з тобою лізинговий договір, а тобі сплатити аванс за авто. Як правило це займає близько 2-х годин. Все, ти можеш їхати займатись справами.

  Разом із продавцем, ми проведемо реєстрацію авто на Хапай, застрахуємо та підготуємо для передачі тобі. Як тільки ми будемо готові передати авто, наш менеджер зателефонує та запросить отримати ключі

  Чи можу я взяти авто для таксі?

  Звичайно! Заповнюй заявку на hapai.kiev.ua, наш спеціаліст порахує для тебе суму щомісячного платежу. Доречі, вона буде значно меншою, ніж оренда авто у приватної особи.

  Пошук авто

  Як працює ваша послуга пошуку авто?

  Все дуже просто:

 • Ти заповнюєш на нашому сайті заявку, в якій зазначаєш який саме автомобіль хочеш придбати.
 • Ми зв’язуємось з тобою та обговорюємо деталі.
 • Разом із тим повідомляємо, скільки грошей ми надамо тобі на придбання авто.
 • Спеціалісти Хапай шукають автомобілі згідно із твоїми уподобаннями та показують варіанти.
 • Як правило, “гарне” авто без ДТП коштує більше, ніж ти розраховуєш. Тут у нагоді стане автолізинг. А оскільки ми вже знаємо, скільки грошей надамо, найкращий автомобіль з тих, що ми знайшли, буде твоїм.
 • Далі ми перевіряємо авто та його власника і купуємо цей автомобіль для тебе.
 • Підписуємо з тобою договір лізингу і передаємо ключі та “техпаспорт”.
 • А скільки це коштує?

  Послуга є безкоштовною для всіх клієнтів, які уклали договір лізингу.

  У вас є свої автомобілі?

  Ми можемо запропонувати тобі перевірені автомобілі від наших партнерів. Перелік таких авто можна побачити тут.

  Як саме ви перевіряєте авто?

  Важливо те, що усі автомобілі, які ми передаємо в лізинг, нами перевіряються. А це означає, що ти не придбаєш “кота в мішку”.

  Перед купівлею авто у його власника наші спеціалісти проводять огляд кожного автомобіля. Ми перевіряємо кузов, мотор, підвіску, салон та роботу усіх систем авто. Проводимо тест-драйв. Якщо маємо сумніви щодо технічного стану авто, ми будемо перевіряти авто на СТО.

  Подання заявки

  Які кроки необхідно виконати, якщо я знайшов авто і готовий придбати «з рук» на ринку?

 • Обери автомобіль і заповни заявку на hapai.kiev.ua або зателефонуй нам 0 800 330727.
 • В заявці вкажи інформацію про автомобіль.
 • Ти можеш не заповнювати дані по авто, в цьому випадку ми надамо рішення про максимальну суму фінансування.
 • Після розгляду заявки ти отримаєте від нас пропозицію.
 • В разі позитивного рішення разом із власником транспортного засобу вирушай до найближчого офісу Хапай для укладання договору.
 • Заповнити заявку можна тут.
 • Які документи необхідні для оформлення автолізингу?

  Для укладання договору всі сторони повинні пред'явити паспорт та ідентифікаційний номер платника податків. Від продавця ще просимо свідоцтво про реєстрацію авто (технічний паспорт) і номер банківського рахунку для перерахування грошей за автомобіль.

  Чи обов'язкове страхування КАСКО?

  Страхування КАСКО не вимагається. Проте, якщо побажаєш, ми запропонуємо рішення.

  Як юридично оформляється транспортний засіб?

  Після укладання договору та перереєстрації транспортного засобу ти стаєш користувачем автомобіля, а Хапай – власником автомобіля до закінчення терміну лізингу. У тебе буде можливість пересуватися на автомобілі без обмеження по території України, проте для виїзду на автомобілі за кордон необхідно отримати наш дозвіл.

  Штрафи, накладені за порушення правил дорожнього руху, доведеться сплачувати тобі.

  Як подати заявку та які умови?

  Подати заявку можна на нашому сайті. Для цього потрібні лише ваше ім’я, прізвище, номер телефону, щоб ми могли з вами зв’язатись, та податковий номер. А також дані вашого авто. Ніяких документів чи зустрічей в офісі не буде. Ми приймаємо рішення дистанційно.

  Платежі

  Як сплачувати щомісячні платежі?

  Платіж можна внести через касу будь-якого банку України або через інтернет-банкінг.

  Протягом якого часу внесений платіж буде зараховано?

  Якщо платіж внесено в рамках одного банку, ми отримаємо гроші протягом декількох хвилин. Якщо це міжбанківський платіж, слід розуміти, що гроші ми отримаємо тільки через кілька робочих годин, а якщо платіж було внесено після 16:00, гроші будуть зараховані наступного робочого дня.

  Що робити, якщо я не можу виплатити лізингову суму?

  Якщо виникли труднощі, зв'яжись із нами, щоб разом знайти найкраще рішення для виходу із ситуації.

  Що відбувається, коли лізингову суму повністю виплачено?

  Після повного погашення тобі слід зв'язатися з центром обслуговування клієнтів Хапай і проінформувати нас, що хочеш перереєструвати авто на своє ім'я або на будь-яку іншу особу. Ми дамо тобі необхідні документи, і ти зможеш відвідати найближчий сервісний центр МВС або МРЕВ для перереєстрації авто на своє ім'я.

  Що робити, якщо я хочу продати автомобіль до закінчення строку лізингу?

  В такому випадку тобі слід зв'язатися з центром обслуговування клієнтів Хапай, проінформувати нашого представника про свій намір продати авто та отримати інформацію про наступні кроки.

  Гроші під авто

  Яка переплата?

  Загальна переплата за 12 місяців складе 35 %. В цю плату входить не тільки вартість лізингу, але і перевірка авто, його придбання та оформлення в МРЕВ, страхування "ОСАГО" та інші платежі

  Скільки можна отримати за моє авто?

  Ми готові надати хоч 800 тисяч гривень, але не більше 65 % від ринкової вартості вашого автомобіля.

  За який автомобіль я можу отримати гроші?

  Ми працюємо лише з легковими авто. Але сюди входять також і пасажирські мінівени. Подивіться, що вказано в вашому техпаспорті або зателефонуйте нам – щось придумаємо :)

  Хто оцінює моє авто та як я дізнаюсь, яку суму зможу отримати?

  Ми проводимо оцінку авто самостійно, і протягом 2-х годин ти отримаєш пропозицію. А вже в день проведення угоди ми лише підтверджуємо її.

  Чи можна отримати гроші на бізнес?

  Звичайно. Як саме витратити гроші, ти вирішуєш сам.

  parallaxEl
  calcBG

  Потрібна допомога? Ми на зв'язку

  Понеділок-П'ятниця з 09 до 18

  0 800 33 07 27