head

Про Хапай

Що таке лізинг?

Якщо говорити просто, то автолізинг дає можливість придбати автомобіль, внісши лише мінімальний аванс та одноразову комісію.

Тобто, щоб придбати автомобіль у ХАПАЙ, потрібно:

 • подати заяву
 • погодити умови фінансування з менеджером
 • вибрати термін фінансування (від 1 до 7 років)
 • підписати договір лізингу
 • внести аванс (від 25%) та одноразову комісію

Для оформлення договору лізингу потрібен лише паспорт та ІПН.

Чому можна довіряти Хапай, як надійному партнерові?

Хапай — це не окрема лізингова компанія. Хапай – це бренд та філософія сервісу. Але працюємо ми на балансі лізингової компанії “УЛФ-Фінанс”, яка існує з 2011 року та є частиною фінансово-промислової групи “ТАС”, про інших членів якої ти точно чув :) Це Універсал Банк, Таскомбанк, Страхова група “ТАС” та інші.

Чим Хапай відрізняється від інших лізингових компаній?

Вау-вау, яке круте запитання :)

Та геть усім! Ми носимо футболки і шорти та шаленіємо від якісного сервісу. Ми прагнемо відчувати позитивні емоції наших клієнтів. Нам важливо бачити, що в будь-якій ситуації ми змогли докласти максимум зусиль, зробили неможливе, аби допомогти.

А що робить Хапай, чого не роблять банки або інші лізингові?

Ну дивись.

Головний продукт наших конкурентів – це, власне, сам автолізинг. Тобто, така собі форма надання грошей, які ти отримаєш лише з того моменту, коли автомобіль вже знайдеш і будеш готовий його придбати.

Хапай – це про інше. Наш продукт – сервіс, і починається він з пошуку та перевірки авто.

Які переваги лізингу від ХАПАЙавто?

Їх досить багато. Ось тобі декілька справді крутих:

 • Можна придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу, що продаються на авторинку, "з рук" або на авто майданчиках.
 • Немає необхідності декларувати придбане авто – воно не буде значитись як твоя власність.
 • Термін розгляду заявки всього 2 години, а поїхати на авто після укладення угоди можна вже наступного дня.
 • Вимоги до клієнта не такі жорсткі, як в банківському кредитуванні – можна придбати авто в лізинг без власного майна, при незначному терміні працевлаштування і навіть – якщо раніше були прострочки по банківських кредитах.
 • Немає витрат на страхування КАСКО.
 • Тільки паспорт та ідентифікаційний номер платника податків і ніяких довідок про заробітну платню.
 • Автомобіль належить лізинговій компанії, і в разі проблем з оплатою щомісячних платежів можна повернути автомобіль. Ми його продамо, а суму боргу закриємо за рахунок суми, отриманої від його продажу. І все, ніяких колекторів.
Що робити, якщо лізингова компанія лопне?

Ставити свічку :) А якщо серйозно, то обирати надійного партнера. Якось наш колега сходив до конкурента і видав себе за клієнта. Йому розпливчасто сказали, що не знають, яка саме із “компаній холдингу” придбає для нього авто, але попередили, що ремонт авто доведеться робити на СТО компаній-партнерів і взагалі – можна платити тільки відсотки без тіла кредиту! Пастка…

Перевіряй компанію та її звітність. Великі і надійні компанії завжди публічні – їх представники дають багато інтерв’ю та з’являються у новинах.

Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

Так, звичайно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців. Отже, виплатити достроково можна після 13-го місяця.

Що означає напис "перевірено" у каталозі авто?

Напис “перевірено” у каталозі авто означає, що було проведено комплексну перевірку авто:

 • основних систем, вузлів та агрегатів, а саме: діагностика двигуна, коробки передач, гальмівної системи, кермового управління, ходової частини, електрообладнання, стану технічних рідин тощо;
 • лакофарбового покриття на предмет пошкоджень внаслідок ДТП (перевірка проведена з використанням товщиноміра);
 • салона автомобіля щодо внутрішніх механічних пошкоджень;

Процес перевірки автомобіля проводиться фахівцем ХАПАЙ і супроводжується відеозйомкою нагрудною камерою.

Авто у каталозі в наявності?

У каталозі авто представлені актуальні пропозиції. Щоночі каталог авто оновлюється: продані авто зникають, замість них з'являються нові надходження.

top