Допомогти

help-zsu
Передзвоніть мені
calcBG
Хочеш продати авто?
 • Автомобіль не старше 2010 року?
 • З українською реєстрацією?
 • У гарному стані й не потребує капітального ремонту?
Придбаємо його хоч сьогодні!
Оцініть свій автомобіль

Я згоден / згодна на обробку персональних даних

parallaxEl

3 кроки до продажу авто

01
Оцінка

Залиш заявку, поспілкуйся з менеджером аби попередньо оцінити авто (до хвилини твого часу)

02
Зустріч

Обери зручний час і місце зустрічі (одне з наших відділень)

03
Продаж авто

Після ретельного огляду авто, ми озвучуємо ціну (не нижче ринкової). Якщо ціна влаштовує, оформлюємо угоду і одразу віддаємо гроші за авто.

parallaxEl

Чому продають авто через ХАПАЙавто?

Зручність та безпека Компанія ХАПАЙавто входить до лізингової компанії ULF, а ULF, в свою чергу, до групи ТАС. 10 років ми займаємо позиції лідерів ринку. Для нас на першому місці - клієнти та людські стосунки.

Швидкість Залиш заявку, обери час та місце зустрічі, отримай цінову пропозицію (не нижче ринкової) та гроші.

Комплексний сервіс Ми знаємо, як важливо надавати комплексний сервіс. Оцінка авто, оформлення документів, оплата за авто - все швидко, надійно, без проблем та в одному місці.

Довіра Більше 500 власників авто з різних міст України за останній рік скористалися нашим сервісом.

Приклади наших угод

Car
Audi A3 291532
18 899 $
Car
Renault Clio 293690
9 400 $
Car
Ford Fusion 293706
11 200 $
Car
Renault Koleos 300125
11 500 $
Car
Renault Megane Scenic 300121
10 500 $
Car
Honda Civic 291538
9 699 $
parallaxEl
calcBG

Потрібна допомога? Ми на зв'язку

Понеділок - Четвер 09:00 - 18:00
П'ятниця 09:00 - 16:45
Обідня перерва 13:00 - 13:45
Субота, Неділя - вихідні

0 800 33 07 27

Автовикуп

Якщо ви чи ваші друзі, знайомі, родичі хоча б раз зіштовхувалися з процесом продажу авто, то ви знаєте, наскільки це нелегко. Як правило, хочеться продати авто терміново, дорого та без проблем. При цьому не хочеться витрачати багато часу і нервів на розміщення та оновлення оголошень, показ автомобілів клієнтам, спілкування по телефону. Більше того, після показів авто, наслухавшись претензій (так, часто необґрунтованих і тільки заради того, щоб "збити ціну"), хочеш чи ні, але в голову таки закрадається думка ще ретельніше підійти до деталей, усунувши дріб'язкові недоліки або зовсім зробити капітальний передпродажний ремонт. З-за всіх цих факторів продаж авто може надовго затягнутися або відкластися.

Автовикуп - послуга з продажу авто з пробігом, до якої вдаються тисячі власників легкових авто в Києві та інших містах України. Автовикуп допомагає продати авто швидко та вигідно.

Зв'яжіться з ХАПАЙавто і ми не тільки оперативно відповімо на заявку, блискавично оцінимо і швидко купимо ваше авто, але також допоможемо розібратися у всіх нюансах і перевагах автовикупу.

У цій статті ми пояснюємо:

 • чому складно самому продати вживану машину дорого та швидко;
 • що таке автовикуп;
 • навіщо потрібний автовикуп;

Розбираємо:

 • чому автовикуп - це зручно;
 • як проходить автовикуп та які документи потрібні;
 • як швидко продати машину автосалону;
 • чому автовикуп із ХАПАЙавто - це вигідно;
 • терміновий викуп бу авто в ХАПАЙавто: швидко та зручно.

ХАПАЙавто крім фінансування автомобілів, пропонує послугу швидкого викупу автомобілів дорогих та бюджетних марок. У нашій команді співробітники з досвідом роботи від 5-ти років в автомобільній сфері. Наші пропозиції щодо автовикупу можуть бути цікавими для будь-якого продавця вживаного авто.

Чому терміново продати б/в машину самому сьогодні складно

Сучасне життя переповнене різними пропозиціями товарів та послуг, у тому числі різних транспортних засобів. Все швидко змінюється, на зміну вчорашнім новим моделям приходять супернові. Ми не прив'язуємось до залізного коня як попередні покоління автолюбителів. Автомобілі перестали бути "розкішшю", а автомобілісти ставляться до них з певними вимогами, які змінюються так само швидко, як і пропозиції на ринках.

Тому бажання швидко продати машину у власників авто виникає навіть частіше, ніж у продавців придбати, і зробити це буває не так просто, як може здатися на перший погляд.

Ось чому:

 1. На ринку, окрім вас, багато інших продавців уживаних авто.
 2. З кожним днем ​​кількість пропозицій продати авто в Києві та інших містах збільшується, в тому числі, за рахунок бу автомобілів, привезених із США, Кореї, країн ЄС.
 3. Крім торгових майданчиків бу авто "від господаря", з'являється все більше автосалонів уживаних авто, яким потенційні покупці довіряють все більше.
 4. Покупці бу авто стають все більш вимогливими і бажають придбати авто з пробігом, але в стані "краще". Привести авто в потрібний стан потребує часу та фінансових вкладень, а це не швидко, не завжди зручно та затратно.

Тому самостійний швидкий продаж авто на вигідних умовах значно ускладнюється.

І все ж таки, продати авто з пробігом вигідно і в стислі терміни можна.

Найкраще рішення - це терміновий викуп автомобілів через офіційні фірми (автосалони б/в авто).

Пояснюємо чому.

Навіщо потрібний викуп автомобілів?

Самостійні продажі машин спричиняють суттєві витрати часу, зусиль і коштів власників бу авто.

Потрібно самому:

 • розміщувати оголошення на торгових інтернет-майданчиках;
 • регулярно відвідувати авторинок;
 • зустрічатися та домовлятися з потенційними покупцями;
 • готувати автомобіль та проходити техобслуговування;
 • переоформить машину;
 • займатися іншими організаційними питаннями.

Все це може розтягнутися на тижні і навіть місяці. Після чого продавці готові помітно поступатися, часто неофіційним перекупникам, аби скоріше продати авто. В результаті: витрачені час, сили та нерви, а вигода дуже сумнівна.

Альтернативний варіант - довірити швидкий викуп авто перевіреним компаніям, для яких експрес-скупка машин - професійна діяльність. Це означає, що вас не обдурять, сам викуп авто пройде злагоджено та якісно.

Що таке автовикуп?

Автовикуп - це термінова експрес-купівля авто спеціалізованою компанією, яка готова оглянути, оцінити авто та оформити продаж протягом одного/двох днів.

Використовуючи автовикуп, власник транспортного засобу може максимально швидко отримати гроші за продане авто та позбавити себе всіх тягарів та турбот самостійного продажу.

Тому для тих, хто не хоче витрачати свої сили та нерви, але хоче швидко отримати кошти за авто, терміновий автовикуп - оптимальне рішення.

Чому автовикуп - це зручно та вигідно

 • Економія часу. Ви заощаджуєте час і нерви у пошуку покупця.

Не потрібно самому:

 1. витрачати час на розміщення оголошення та шукати покупців;
 2. їздити на авторинок та зустрічатися з покупцями;
 3. займатися техоглядом та оцінкою транспортного засобу.
 • Мобільність, оперативність та реальна зацікавленість з боку фірми-покупця б/у авто. Сучасний розвиток сервісів компаній з автовикупу вживаних авто дозволяє зробити заявку через інтернет. Зважаючи на реальну зацікавленість компанії купити авто, представник фірми відповість протягом 30 хвилин, оперативно уточнить необхідну інформацію та погодить зустріч у зручному місці, розмова буде коротка і максимально конструктивна. Дистанційні комунікації та висока зацікавленість компанії суттєво прискорює весь процес викупу авто: передпродажну підготовку машини, оформлення документів та проплату угоди автовикупу.
 • Гарантії термінового викупу автомобіля. Якщо продавець готовий оцінити вартість свого авто, компанія-покупець максимально швидко викупить авто, без додаткової підготовки і сама забезпечить переоформлення. Це робить терміновий викуп не лише гарантованим, а й практично миттєвим.
 • Не потрібно переживати про шахрайство та затримку проплат. Офіційні компанії, що займаються терміновим автовикупом, цінують свою репутацію, ліцензію і працюють виключно в правовому полі. Тому вся передпродажна підготовка транспортного засобу та оформлення угоди автовикупу відбувається в рамках чинного законодавства, а кошти за викуп авто надходять на рахунки клієнтів вчасно та в повному обсязі.
 • Економія коштів на організацію продажу автомобілів. Скептики скажуть, що, використовуючи терміновий автовикуп, ви суттєво втратите ціну. Це не так.

  По-перше, спеціалізовані компанії, салони вживаних авто не штучно занижуватимуть ціну і запропонують ту, що реально відповідає ринковій, але з урахуванням знижки за терміновість та надані послуги.

  По-друге, у таких підприємств достатньо фінансових ресурсів для викупу будь-якого старого автомобіля, щоб не занижувати ціну через брак коштів. Але вони готові зробити автовикуп за відповідну якості сервісу плату.

  По-третє, треба пам'ятати, що продати авто дорого діло не лише клопітке, а й затратне. Розмістити рекламне оголошення, з'їздити на авторинок, зустрітися з покупцями (не один раз), провести діагностику та підготувати транспортний засіб до продажу (хімчистка, полірування, дрібний чи середній ремонт тощо) - все це потребує суттєвих витрат. Їх можна уникнути, якщо вибрати швидкий викуп авто у спеціалізованої компанії, яка готова купити ваше авто терміново та об'єктивно дорого у тому стані, що є. Викуп автомобілів такими компаніями зазвичай включає безкоштовну діагностику та оцінку.

 • Можливість продати своє авто об'єктивно дорого. Для спеціалізованих компаній скуповування машин з пробігом і терміновий викуп - щоденна практика, якою займається команда досвідчених фахівців, які відмінно орієнтуються на ринку, розбираються у всіх нюансах бу авто та володіють потрібними компетенціями для їх термінового викупу. Діагностика на офіційному СТО сприяє максимально точній оцінці транспортних засобів, що дозволяє їх продавцям отримати до 90% ринкової вартості, незважаючи на терміновість викупу.

Команда професіоналів перевіреної офіційної компанії здатна організувати високоякісний сервіс викупу авто за реальною ціною і максимально швидко, а значить, вигідно.

Як відбувається автовикуп та які документи потрібні

Процес викупу бу авто дуже простий, проходить швидко і включає кілька послідовних етапів:

 • Заявка на викуп авто. Заявку на викуп можна зробити по телефону або залишити онлайн на сайті компанії. Фахівці компаній реагують швидко, тому що реально зацікавлені у викупі автомобільних клієнтів.

  На цьому етапі вам поставлять кілька загальних питань про транспортний засіб, його технічні характеристики та юридичний статус.

  Зазвичай є обмеження на вік авто під викуп, а також умови обов'язкової реєстрації в Україні. На автовикуп швидше візьмуть транспортні засоби, які не потребують капітального ремонту.

  Час проходження етапу до 30 хвилин.

 • Зустріч з представником покупця, огляд та оцінка авто для викупу. Якщо ваш автомобіль відповідає загальним параметрам, встановленим компанією для авто під викуп, представник фірми призначає зустріч швидко та у зручному місці.

  Професійну оцінку авто буде проведено після його діагностики. Цінова пропозиція для викупу авто зазвичай становить 80-90% його оцінки. Для машин у хорошому стані може бути й більше.

  Час проходження етапу близько 2:00.

 • Оформлення та валютування угоди автовикупу. Якщо цінова пропозиція покупця вам підходить, відразу оформляється угода викупу авто та здійснюється термінова проплата (як правило, на розрахунковий рахунок продавця).

  Час проходження етапу близько 2:00.

Для автовикупу бу авто необхідні такі документи:

 • технічний паспорт на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію авто);
 • паспорт та ІПН продавця (власника транспортного засобу);
 • генеральна довіреність на розпорядження транспортним засобом (якщо ви не є його власником).

Таким чином, здійснити весь процес автовикупу цілком реально за 1 день. А якщо постаратися, то й за кілька годин.

Як продати б/у авто ХАПАЙавто і чому це вигідно

Потрібно зробити всього три кроки і ми купимо ваше авто:

 1. Залишіть заявку на нашому сайті або зв'яжіться з менеджерами по гарячій лінії. Ми оперативно відповімо, обговоримо нюанси та попередньо оцінимо авто.
 2. Щоб продати машину, погодьте зустріч з консультантами ХАПАЙавто у зручний для вас час в одному з наших відділень у Києві або іншому місті, проведіть огляд та отримайте оцінку вашої машини.
 3. Після експертної оцінки, вам зроблять конкурентну цінову пропозицію, не нижчу за ринковий рівень.

Якщо досягнуто домовленості, швидко оформляємо викуп авто та передаємо вам гроші.

Викуп авто з ХАПАЙавто - це не тільки швидко, але й якісно

 • це гарантії та надійність

  ХАПАЙавто - підрозділ відомої лізингової компанії ULF, що входить до великої фінансової групи ТАС;

 • це багаторічний досвід та висококваліфіковані фахівці

  10 років ХАПАЙавто займає лідируючі позиції на авторинку;

 • це комплексний, швидкий та якісний сервіс

  Оцінка авто, оформлення документів та оплата продажу відбувається швидко, злагоджено, в одному місці;

 • це оперативне реагування та швидке оформлення угоди (1-2 дні);
 • це продати своє авто терміново, але водночас і вигідно

  Ми робимо цінові пропозиції максимально наближені до ринкових;

 • це довіра та визнання клієнтів

  Понад 500 продавців з різних міст України лише за останній рік скористалися нашим сервісом та вирішили продати машину автосалону ХАПАЙавто

ХАПАЙавто - це також гнучка клієнтська політика

Нам цікаві різні пропозиції викупу авто, за вашою заявкою ми:

 • купимо легкові вживані автомобілі будь-яких марок від 2010 року випуску;
 • здійснимо швидкий викуп авто у Києві та інших містах України;
 • зробимо терміновий викуп дорогих авто та бюджетних моделей.

Якщо вам потрібно терміново, безпроблемно і вигідно продати легкове авто в Києві або іншому місті, будь-якої марки та вартості, зв'яжіться з нами за телефоном або залиште заявку на сайті. Ми викуповуємо автомобілі дорого.

Наші менеджери оперативно зв'яжуться з вами, якісно організують та швидко оформлять продаж вашого авто. Терміновий викуп автомобілів з пробігом - це наша щоденна робота, яку ми робимо професійно.

Для нас завжди на першому місці наші клієнти та їхні інтереси.

Ми купимо ваше авто максимально вигідно для вас, а ви зможете оцінити всі переваги автовикупу з ХАПАЙавто і точно зверніться до нас знову, якщо потрібно буде продати автомобіль.

Хочете зв'яжемося з Вами протягом 30 хвилин?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ