Купуй. Продавай. Оформлюй лізинг
Скористайся калькулятором - дізнайся щомісячний платіж
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування
24 місяців
Щомісячний платіж
0
Строк фінансування
24 місяців
leasing-1
Чому варто обрати Хапай авто
Перевірені авто

Під будь-який бюджет, чесний опис автомобілей.

Покупка

В лізинг або за повну вартість.

Продаж

Простий. Швидкий. Чесний.

Нові надходження
Більше авто
Щасливі клієнти
Наші партнери
RST
etachki
autoria
olx
automoto
Часті питання при покупці авто
Що таке лізинг?

Якщо говорити просто, то автолізинг дає можливість придбати автомобіль, вносячи лише мінімальний аванс і одноразову комісію. Тобто, щоб придбати автомобіль в ХАПАЙавто, потрібно:

 • подати заявку;
 • погодити умови фінансування з менеджером;
 • обрати термін фінансування (від 1 до 7 років);
 • підписати договір лізингу;
 • внести аванс (від 25% ) і одноразову комісію. 

Для оформлення договору лізингу потрібен тільки паспорт та ІПН.

Чому можна довіряти ХАПАЙавто?

ХАПАЙавто - підрозділ лізингової компанії ULF (ТОВ "УЛФ ФІНАНС"), яка за 10 років існування на фінансовому ринку здобула репутацію надійної, клієнтоорієнтованої компанії і стала лідером ринку лізингу в Україні. ТОВ "УЛФ ФІНАНС" є частиною фінансово-промислової групи "ТАС".

ХАПАЙавто суворо дотримується законів України, нормативних актів Регулятора, проходить щорічний аудит діяльності, є постійним членом Української асоціації лізингодавців.

ХАПАЙавто - це не просто лізингова компанія. Це бренд і філософія сервісу. Переконайтеся самі: зателефонуйте нам, зателефонуйте конкурентам та відчуйте різницю))

Які переваги лізингу від ХАПАЙавто?
 • Ви можете придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу (авто можнаобирати на нашому або будь-якому іншому сайті, автомайданчику ХАПАЙавто або будь-якому іншому майданчику)
 • Для придбання авто потрібен тільки паспорт та ІПН
 • Термін розгляду заявки всього 2 години
 • Реєстрацією і оформленням займається лізингова компанія
 • Отримати авто можна вже на наступний день після подачі заявки
 • Безкоштовна послуга "підбір авто"
Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

Так, звісно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців.

Що означає напис "перевірено" в каталозі авто?

Напис "перевірено" в каталозі авто означає, що була проведена комплексна перевірка авто:

 • основних систем, вузлів і агрегатів, а саме: діагностика двигуна, коробки передач, гальмівної системи, рульового управління, ходової частини, електрообладнання, стану технічних рідин та ін.;
 • лакофарбового покриття на предмет пошкоджень в результаті ДТП (перевірка проведена з використанням товщиноміра);
 • салону автомобіля на предмет внутрішніх механічних пошкоджень

Процес перевірки автомобіля проводиться фахівцем ХАПАЙ і супроводжується відеозйомкою.

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Лізинг авто в Дніпрі

А ви знаєте, що лізинг б/в авто в Дніпрі - це найбільш вигідний спосіб придбання машини. Краще банківського кредиту, розстрочки та інших варіантів. Адже в даному випадку можна придбати автомобіль з мінімальним авансом. Причому будь-який, адже обмежень тут практично немає.

Як оформляється лізинг б/в авто в Дніпрі?

З чим можна порівняти лізинг б/в авто в Дніпрі? З довгостроковою орендою. Або ж з покупкою автомобіля в розстрочку. Адже лізинг оформлюється приблизно за тим же принципом:

 1. У вас є бажання купити автомобіль. Ви вибираєте потрібну модель і звертаєтеся в нашу компанію.
 2. Наші співробітники перевіряють технічний стан машини, спілкуються з продавцем. Якщо все нормально - переходимо до наступного етапу. Якщо ні - тоді підбираємо вам схожу машину по своїй базі.
 3. Після покупки автомобіля він оформляється на нашу фірму. Але ми передаємо його вам, самі ж не користуємося. Попередньо наші співробітники поставлять машину на облік в сервісному центрі МВС України та оформлять страховку (КАСКО сюди не входить, але за вашим проханням можна оформити і його).
 4. Ви користуєтеся автомобілем, не забуваючи вносити щомісячні платежі. Внесками їх не назвеш - це більше схоже на орендну плату. Графік платежів складається перед придбанням автомобіля.
 5. Будь-які питання з обслуговування машини лягають на ваші плечі. Тобто, ви відповідаєте за неї, як за свою власну (при необхідності самі ремонтуєте, міняєте потрібні деталі).

Після внесення останнього платежу, машина переоформляється на вас. І далі ви можете їздити на ній в звичному режимі.

Переваги покупки б/в авто в лізинг в Дніпрі

Припустимо, ви плануєте купити машину, але не хочете роками відкладати на це гроші. Які є варіанти? Позичити у друзів і знайомих або спробувати оформити кредит в банку. Шанси на те й інше невеликі. Особливо, з огляду на суму, яка потрібна. І єдиним варіантом залишається лізинг.

Чому так? Друзі та знайомі не завжди дають гроші, розуміючи, що віддавати ви їх будете занадто довго. Або ж у них взагалі немає такої можливості, оскільки сума пристойна. Та й коли їм знадобляться гроші, а ви не зможете їх швидко віддати - почнуться проблеми.

Банківський кредит теж не дуже хороша затія, оскільки продавцю він не вигідний. В ідеалі така людина хоче отримати всю суму за авто тут і зараз, а не чекати роками. Йому простіше почекати, поки з'явиться інший покупець, здатний розрахуватися відразу.

Тому і виходить так, що єдино можливий варіант - це звернутися в нашу компанію Хапай і оформити лізинг б/в авто в Дніпрі. І до того ж дуже вигідний. Судіть самі:

 • ви отримуєте можливість купити машину, внісши всього 20% від її вартості (рівно такий розмір першого авансового платежу);
 • автомобіль можна вибирати самостійно або ж по нашій базі;
 • рішення по заявці озвучується протягом 2 годин;
 • вам не потрібно спілкуватися з продавцем, перевіряти авто, займатися паперовою тяганиною - всі ці питання вирішуються нами;
 • лізинг оформлюється при мінімальному пакеті документів (необхідний лише паспорт, податковий номер і виписка по картці).

У підсумку задоволені всі: продавець відразу отримує повну суму на руки, а ви будете поступово вносити платежі згідно з графіком.

Крім того, ніяких додаткових витрат тут не передбачено. КАСКО не оформляється (хіба що на ваше прохання), а поліс ОСАГО і вартість реєстрації авто розбиваються на весь період лізингу. Так що витрати на це будуть практично непомітними.

Лізинг б/в авто в Дніпрі разом з Хапай: просто, швидко та вигідно

Для покупки б/в авто в лізинг в нашій компанії просто подайте заявку на сайті. Протягом 2 годин ми дамо відповідь. І якщо вона буде позитивною - відразу перейдемо до справи. Для оформлення лізингу потрібно тільки взяти з собою тільки паспорт, податковий номер та виписку по карті.

Після вибору автомобіля наші фахівці попередньо перевірять його, переконаються, що він в нормальному стані. Потім разом з нами ви особисто огляньте машину і, якщо все влаштовує, даєте добро на оформлення угоди. Після вирішення питань з реєстрацією і страхуванням ключі від автомобіля будуть вже у вас на руках.

Лізинг б/в авто в Дніпрі оформляється на наступних умовах:

 • аванс - 20% (або більше - за бажанням);
 • період кредитування - 12-84 місяців;
 • сума - від 75 тисяч грн.

Основні переваги співпраці з нами:

 • величезна база б/в машин;
 • розгляд заявки в той же день (за 2 години);
 • мінімальний пакет документів для оформлення лізингу;
 • ніяких прихованих платежів;
 • видача ключів від авто на наступний день;
 • можливість достроково внести решту суми і погасити борг (через 12 місяців з моменту оформлення угоди).

Так що якщо давно хотіли мати власний автомобіль - звертайтеся в компанію Хапай. Сьогодні ви оформите лізинг б/в авто в Дніпрі, а вже завтра будете сидіти за кермом!

top