head
Автовикуп від хапай авто
leasing-1
Оцініть свій автомобіль
Обирай, як тобі зручно продати авто
Продати авто
Image
Швидко викупимо твоє авто
Основні вимоги до автомобіля
 • Рік випуску - від 2008 р.
 • Пробіг - до 250 тис км
 • Автоматична коробка передач
 • Країна реєстрації - Україна
 • Справний технічний стан
Image
Продаж авто з Хапай авто
Image
Залишай авто на майданчику, а ми займемося його продажем
 • Розмістимо на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Розмістимо у соціальних мережах
 • Знімемо відео для tiktok
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Самі проводимо тест-драйви та їздимо на СТО з потенційними покупцями
Image
Дистанційний продаж авто
Image
Продовжуй їздити на авто, поки ми його продаватимемо
 • Розмістимо авто на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Домовимось про зручну зустріч з потенційним покупцем
 • Відсіємо твоїх часожерів
Image
Trade in
Image
Image
Хочеш не просто продати авто, а одразу пересісти на інше?
 • Викупимо твоє авто за чесною ціною
 • Оцінка до 90% ринкової вартості
 • Підберемо тобі авто або профінансуємо новий автомобіль
Image
Чому варто продавати з ХАПАЙавто?
Легкий продаж
Допомога з документами
Менеджер для авто
Крос-регіональний продаж
Хочеш продати авто?
Придбаємо хоч сьогодні!
leasing-1
Документи для продажу
Оригінал та копія паспорта
ІПН
Техпаспорт
Наші адреси
Найчастіші питання при продажу авто
Як продати авто?

Крок 1. Зв'яжись з нами - разом пройдемо техогляд та погодимо вартість.

Крок 2. Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Крок 3. Отримай додаткову суму на рахунок після продажу твого автомобіля на аукціоні (за виключенням витрат на підготовку автомобіля до аукціону).

Як оцінюватиметься вартість мого авто?

Після техогляду наші спеціалісти з оцінки авто формують вартість.

Передпродажна підготовка (мийка, чистка салону) та ремонт (у разі необхідності) здійснюється за наш рахунок.

Якщо тебе влаштовує оціночна вартість, ми проводимо перевірку на незалежному СТО та фіксуємо вартість викупу. Після - переоформлюємо автомобіль та одразу надсилаємо кошти на твій рахунок.

Які документи необхідні для продажу авто?

Паспорт, ідентифікаційний код та технічний паспорт.

Які можуть бути стоп-фактори продажу авто?

Основний стоп-фактор: несправний технічний стан.

Якщо автомобіль потребує капітального ремонту, попередньо «десь пірнав», ми його не купуватимемо.

Основні вимоги до автомобіля:

Рік випуску - від 2008 р.

Справний технічний стан

Пробіг до 200 000 км

Автоматична коробка передач

Країна реєстрації - Україна

Продавай авто швидко і вигідно з Хапай авто
img-car
Автовикуп від хапай авто
Оцініть свій автомобіль
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Автовикуп Івано-Франківськ

Якщо ви плануєте швидко та вигідно продати авто в Івано-Франківську, зверніться за допомогою до компанії Хапай. Наші експерти пропонують найкращі умови автовикупу на українському ринку, 100% легальне переоформлення документів та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми викуповуємо вживані автомобілі різних категорій - дорогі та дешеві, європейські та американські, з різним пробігом та технічним станом. Вам не доведеться публікувати оголошення "продам машину", спілкуватися з несумлінними перекупниками та відвідувати авторинки: достатньо однієї зустрічі з нашими експертами, щоб викуп авто пройшов швидко та за максимальну можливу суму.

Швидкий автовикуп Івано-Франківськ через Хапай: чому саме ми?

Ви можете скористатися послугою "викуп автомобілів в Івано-Франківську" через нашу фірму, отримавши доступ до наступних переваг:

 1. Виплата терміново. Ви отримуєте гроші відразу після завершення процедури викупу машини, без прихованих платежів та комісій.
 2. Легальний викуп авто. Процедура автовикупу проходить відповідно до законів України і лише через офіційні сервісні центри, що унеможливлює ризик шахрайства з обох сторін угоди.
 3. Відсутність складнощів. Експерти нашої фірми займаються всіма завданнями від А до Я: попередня експертиза перед викупом авто, оцінка машини з пробігом, укладання договору автовикупу, реєстрація в державних органах для переоформлення тощо.
 4. Найкращі пропозиції на ринку. Фахівці Хапай можуть оцінити авто максимально дорого, не намагаючись торгуватися через всякі дрібниці, як буває при спробах самостійно продати автомобіль третім особам.
 5. Проведення операції швидко. З моменту звернення клієнта до наших експертів до завершення викупу авто проходять лічені дні. Консультанти фірми пропонують вам термінову зустріч у зручний час для огляду та оцінки автомобіля, після чого можна відразу розпочати переоформлення документів з автовикупу.
 6. Впевненість у чесності. Хапай - фірма, яка не вимагає реклами, є офіційним представником найбільшого автомобільного торгового майданчика Auto.ria і завоювала сотні позитивних відгуків від клієнтів щодо викупу авто за довгі роки роботи.
 7. Економія сил. Щоб переоформити автомобіль, вам не доведеться призначати десятки зустрічей з потенційними покупцями, вислуховувати невигідні пропозиції від бажаючих викупити хорошу машину недорого, розтягувати процес продажу автомобіля на цілі тижні. Достатньо однієї зустрічі з нашими експертами, щоб продати автомобіль за лічені дні.
 8. Широкі можливості угоди. Окрім скуповування вживаних автомобілів в Івано-Франківську та інших містах України, ми займаємося продажем машин бу, оформленням лізингу на кращих умовах у країні, надаємо послуги автопідбору та багато іншого. Ви можете не тільки продати авто в Івано-Франківську, а й обміняти його на іншу модель з величезного каталогу.

Автовикуп в Івано-Франківську: як відбувається оцінка транспортного засобу

Перед тим, як виставити на продаж автомобіль, ви можете самостійно оцінити його без додаткових витрат. Для цього скористайтесь онлайн калькулятором вартості автомобілів бу, представленим на цій сторінці. Достатньо ввести державний номер транспортного засобу, щоб дізнатись, яку приблизну ціну зможуть запропонувати експерти нашої фірми при викупі авто. Вартість попередня: остаточна сума автовикупу визначається після повноцінної технічної експертизи старої машини на незалежному СТО.

Оцінка для викупу авто проводиться незалежними майстрами, які всебічно вивчають машину, враховують її зовнішні особливості та технічний стан. Фахівці Хапай додатково перевіряють документальну історію транспортного засобу, щоб уникнути випадків, коли шахраї намагаються продати автомобіль із фальшивою реєстрацією чи скрученим пробігом. На основі всіх даних ми пропонуємо клієнту кінцеву суму за його машину. Оцінка від Хапай - завжди найоб'єктивніша, тому ви можете вигідно та терміново продати автомобіль за кращу вартість на українському ринку на сьогоднішній день.

Автовикуп Івано-Франківськ: вимоги до транспортного засобу

Ви можете швидко продати будь-який легковий автомобіль через нашу компанію, що відповідає наступним характеристикам:

 • випущений не пізніше ніж у 2008 році;
 • має до 200 000 км реального пробігу;
 • оснащений АКПП (варіатор, робот);
 • немає істотних технічних недоліків;
 • офіційно зареєстровано на продавця на території України.

Ви можете продати машину будь-якого виробника та моделі: ми не встановлюємо обмежень за марками транспортних засобів та розглядаємо різні легкові варіанти для викупу авто. Додаткові нюанси обговорюються з нашими експертами перед викупом в індивідуальному порядку.

Автовикуп в Івано-Франківську: скільки часу займає процедура

Охочі продати авто в Івано-Франківську після попередньої оцінки на нашому сайті зв'язуються з експертами зручним способом - в онлайн-формі, через телефонні дзвінок або виклик зворотного зв'язку. Консультанти відповідають на додаткові питання щодо викупу авто та інших послуг фірми, після чого погоджують із клієнтом зручний день та час особистої зустрічі. В дану дату ви приїжджаєте до нашого представництва для оцінки транспортного засобу, обговорення додаткових нюансів та укладання попереднього договору автовикупу.

Якщо всі нюанси з викупу авто погоджені з першої зустрічі, ви можете продати автомобіль буквально за лічені дні. Наші експерти беруть на себе всі завдання щодо складання необхідної документації: вам слід лише підписати папери з автовикупу та надати розрахунковий рахунок, куди надійде оплата за автомобіль. Звернення в Хапай - це реальна можливість продати машину бу всього за кілька днів з моменту першого дзвінка, без зайвого клопоту і грошових втрат.

Автовикуп в Івано-Франківську з послугою trade-in: особливості та переваги

Ви можете не тільки продати автомобіль терміново і вигідно через нашу фірму, але й здійснити обмін на інший транспортний засіб, який сподобався. Різниця вартості при викупі авто може бути сплачена або оформлена в тривалу розстрочку на вигідних умовах:

 • перший внесок - від 15% повної ціни вживаної машини;
 • сума щомісячного платежу погоджується з клієнтом та вноситься у строк від 12 до 84 місяців;
 • середній відсоток за розстрочкою при автовикупі - 1,9%;
 • для оформлення лізингу на вживаний автомобіль достатньо пред'явити паспорт та ІПН.

У нашому каталозі представлені тисячі доступних до викупу авто різних категорій - дорогі та дешеві, європейські та американські автомобілі, транспортні засоби від бюджетних до преміум класу. Всі представлені машини пройшли детальну технічну та документальну перевірку перед доступом до процедури автовикупу, тому ви можете бути на 100% впевнені, що купуєте "чесний" транспортний засіб, який відповідає детальному опису на сторінці. Організацією викупу авто через програму trade-in повністю займаються наші експерти - ви можете фактично одночасно продати машину, що набридла, і здійснити автовикуп іншого автомобіля на свій смак.

Викуп автомобілів в Івано-Франківську через Хапай у питаннях та відповідях

Коли гроші перераховуються за викуп авто?

Обумовлена в договорі автовикупу сума надходить на розрахунковий рахунок продавця одразу після переоформлення транспортного засобу у повному обсязі.

Які документи потрібні для того, щоб взяти участь у пропозиції "викуп автомобілів" через Хапай?

Щоб продати машину, клієнту достатньо надати паспорт, ІПН та технічний паспорт на автомобіль.

Як розраховується вартість при автовикупі?

При викупі авто наші експерти беруть до уваги актуальну ринкову вартість відповідної моделі на день звернення, результати незалежної технічної експертизи, пробіг та зовнішній вигляд автомобіля.

З чого почати продавати автомобіль через Хапай?

Щоб продати машину з нашою допомогою, достатньо зв'язатися з консультантами за телефоном або онлайн та домовитись про зустріч у зручний час.

top