head
Автовикуп від хапай авто
leasing-1
Оцініть свій автомобіль
Обирай, як тобі зручно продати авто
Продати авто
Image
Швидко викупимо твоє авто
Основні вимоги до автомобіля
 • Рік випуску - від 2008 р.
 • Пробіг - до 250 тис км
 • Автоматична коробка передач
 • Країна реєстрації - Україна
 • Справний технічний стан
Image
Продаж авто з Хапай авто
Image
Залишай авто на майданчику, а ми займемося його продажем
 • Розмістимо на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Розмістимо у соціальних мережах
 • Знімемо відео для tiktok
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Самі проводимо тест-драйви та їздимо на СТО з потенційними покупцями
Image
Дистанційний продаж авто
Image
Продовжуй їздити на авто, поки ми його продаватимемо
 • Розмістимо авто на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Домовимось про зручну зустріч з потенційним покупцем
 • Відсіємо твоїх часожерів
Image
Trade in
Image
Image
Хочеш не просто продати авто, а одразу пересісти на інше?
 • Викупимо твоє авто за чесною ціною
 • Оцінка до 90% ринкової вартості
 • Підберемо тобі авто або профінансуємо новий автомобіль
Image
Чому варто продавати з ХАПАЙавто?
Легкий продаж
Допомога з документами
Менеджер для авто
Крос-регіональний продаж
Хочеш продати авто?
Придбаємо хоч сьогодні!
leasing-1
Документи для продажу
Оригінал та копія паспорта
ІПН
Техпаспорт
Наші адреси
Найчастіші питання при продажу авто
Як продати авто?

Крок 1. Зв'яжись з нами - разом пройдемо техогляд та погодимо вартість.

Крок 2. Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Крок 3. Отримай додаткову суму на рахунок після продажу твого автомобіля на аукціоні (за виключенням витрат на підготовку автомобіля до аукціону).

Як оцінюватиметься вартість мого авто?

Після техогляду наші спеціалісти з оцінки авто формують вартість.

Передпродажна підготовка (мийка, чистка салону) та ремонт (у разі необхідності) здійснюється за наш рахунок.

Якщо тебе влаштовує оціночна вартість, ми проводимо перевірку на незалежному СТО та фіксуємо вартість викупу. Після - переоформлюємо автомобіль та одразу надсилаємо кошти на твій рахунок.

Які документи необхідні для продажу авто?

Паспорт, ідентифікаційний код та технічний паспорт.

Які можуть бути стоп-фактори продажу авто?

Основний стоп-фактор: несправний технічний стан.

Якщо автомобіль потребує капітального ремонту, попередньо «десь пірнав», ми його не купуватимемо.

Основні вимоги до автомобіля:

Рік випуску - від 2008 р.

Справний технічний стан

Пробіг до 200 000 км

Автоматична коробка передач

Країна реєстрації - Україна

Продавай авто швидко і вигідно з Хапай авто
img-car
Автовикуп від хапай авто
Оцініть свій автомобіль
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Автовикуп Харків

Хапай здійснює автовикуп у Харкові та інших містах України швидко, дорого та вигідно для продавця. Ви можете продати авто в Харкові за максимальний цінник, лише зателефонувавши нам за вказаними на сайті телефонними номерами. Викуп авто в Харкові можливий для всіх категорій легкових машин, після особистої зустрічі та огляду транспортного засобу співробітниками СТО. Жодних зайвих завдань: продавець демонструє своє авто з пробігом, укладає договір на послугу та отримує обумовлену суму зручним способом.

Експрес автовикуп Харків від Хапай: детальний опис послуги

Ви можете швидко та дорого продати авто в Харкові через Хапай, яке відповідає наступним критеріям:

 • випущено після 2008 року включно;
 • проїхало до 200 тисяч кілометрів;
 • немає серйозних технічних недоліків;
 • офіційно зареєстровано на продавця в Україні.

Фахівці Хапай пропонують викуп авто у Харкові різних марок, моделей, комплектації на кращих умовах, які не надають інші фірми, автосалони чи приватні особи. Ви можете заздалегідь оцінити авто самостійно та абсолютно безкоштовно, скориставшись спеціальним онлайн калькулятором на офіційному сайті Хапай у розділі "Автовикуп Харків". Достатньо ввести держномер машини з пробігом у відповідне вікно і натиснути одну кнопку, щоб програма здійснила миттєвий розрахунок вартості, що базується на актуальній інформації з відкритих інтернет-джерел.

Викуп авто Харків швидко та дорого: як проходить послуга оцінки автомобіля

Підрахунок попередньої ціни автомобіля перед автовикупом ви робите самостійно, без реєстрації і будь-якої оплати. Якщо вказана на сайті сума для вас вигідна, щоб продати машину в Харкові, варто зв'язатися з експертами Хапай зручним способом - залишити заявку у формі зворотного зв'язку, зателефонувати або написати онлайн. Менеджери негайно розкажуть вам про особливості та умови автовикупу в Харкові, зорієнтують у нюансах процедури, дадуть відповідь на додаткові питання. Також ви призначаєте особисту зустріч з експертом у зручний час, щоб продати машину швидко та вигідно.

Викуп авто в Харкові відбувається після зустрічі продавця з представником Хапай та детального вивчення машини бу. З цією метою автомобіль детально перевіряється на незалежній станції технічного обслуговування безпосередньо при вас. Механіки СТО виносять вердикт про стан вживаного автомобіля, що враховується при остаточному розрахунку вартості автовикупу.

Менеджер Хапай вивчає інформацію та пропонує вам викуп авто у Харкові за певною ціною. Експерти компанії завжди називають максимально можливі суми та не намагаються спеціально торгуватися, що люблять робити покупці. Якщо озвучена цифра вас влаштовує, укладається попередній договір автовикупу в Харкові, в якому вона фіксується і вже не змінюється.

Автовикуп Харків швидко, вигідно та дорого: перереєстрація машини б/у та оплата продавцю

Бажаєте продати машину в Харкові? У зручний для вас час призначається зустріч в офіційному сервісному центрі для перереєстрації машини після автовикупу на покупця. Вся процедура скуповування - на 100% легальна та відповідає чинному законодавству України. Документальні клопоти при викупі авто в Харкові повністю лягає на плечі експертів Хапай: продавець тільки підписує необхідні документи після ознайомлення.

Після перереєстрації вживаної машини на нового власника автовикуп у Харкові вважається завершеним. Гроші за проданий транспортний засіб швидко надходять на рахунок продавця без додаткових комісій чи прихованих платежів. Можливий також автовикуп з обміном машини на іншу модель - trade-in.

Викуп авто Харків через trade-in: особливості послуги

Хапай пропонує клієнтам викуп автомобіля з обміном на іншу машину із пробігом. Ви можете швидко та вигідно продати авто в Харкові, та одразу придбати іншу машину у такому ж грошовому еквіваленті. Також можливий автовикуп транспорту, що сподобався, дорожче - покупець має право доплатити різницю зручним способом або оформити розстрочку на кращих умовах в Україні. У каталозі Хапай представлено понад 13 000 легкових машин, які доступні до автовикупу вже сьогодні та пройшли всі необхідні документальні та технічні експертизи. Передбачено послугу демонстрації транспортних засобів у власних автосалонах Хапай або більш ніж на 250 партнерських майданчиках.

Експерти Хапай здійснюють підбір відповідного транспортного засобу для автовикупу в Харкові: вам достатньо позначити необхідні параметри, і фахівці компанії швидко знайдуть відповідні моделі. Ви можете здійснити викуп авто в лізинг, при якому необхідно внести лише 15% від повної вартості машини в якості першого платежу. Розстрочка для скупки на машини б/у у Хапай схвалюється у 95% заявників при наданні тільки паспорта та ІПН.

Викуп авто Харків швидко, вигідно та дорого: чому варто звернутися до Хапай?

Викуп автомобіля в Харкові через Хапай вигідний для кожного продавця з наступних причин.

 1. Економія часу. З моменту звернення до компанії до отримання грошей за автомобіль проходить не більше, ніж кілька днів. Продати машину можна швидко, вигідно, дорого і без зайвого клопоту.
 2. Економія зусиль. Ви позбавляєтеся необхідності зустрічатися з настирливими покупцями в приватному порядку, відповідати на нескінченні питання про технічний стан автомобіля, втомливо торгуватися і намагатися уникнути шахрайства.
 3. Гарантована вигода. Експерти Хапай здійснюють викуп автомобіля в Харкові за найкращими цінами, які можливі на сьогодні на українському ринку. Менеджери поводяться чесно при скуповуванні і не намагаються обдурити продавця, спеціально занизивши цінник його транспортного засобу.
 4. Комплексні послуги Ви можете не просто оцінити та продати машину бу в Харкові, але й обміняти її на іншу гідну модель категорії преміум або стандарт з детального каталогу чи безпосередньо з автосалону, скористатися пропозиціями автопідбору чи автолізингу.
 5. Чесність та прозорість угоди. Автовикуп у Харкові відбувається згідно з українським законом, суворо в офіційному порядку після підписання необхідних документів обома сторонами. Чесність організації Хапай підтверджують сотні позитивних відгуків від клієнтів із різних куточків країни.

Щоб дізнатися подробиці про послугу "Викуп автомобіля в Харкові дорого", зв'яжіться з представниками компанії Хапай зручним способом вже сьогодні. Не забудьте про можливість дізнатися, скільки коштує ваш автомобіль, у спеціальній формі на цій сторінці абсолютно безкоштовно.

top