Передзвоніть мені
calcBG
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування, місяців
12 міс. 84 міс.
6 550 грн

Щомісячний платіж:

12 міс.

Строк фінансування:

Умови

 • Вартість б/у авто не дешевше 4 000 $
 • Авто не старіші 2005 року
 • Мінімальний аванс: 25% від вартості
 • Обирати авто можна з будь-якого автопорталу
 • Пропонуємо допомогу по підбору авто
 • Для оформлення необхідні лише паспорт та ІНН
parallaxEl

Переваги

Зворотній зв'язок в
протягом 30 хвилин

Рішення о фінансуванні:
протягом 60 хвилин

Оформлення
авто: 1 день

Без довідки про доходи

Тільки паспорт та ІНН

Реєструє та
та оформлює страховку хапай

Більше 10 000 авто в наявності

Каталог оновлюється кожні два дні. Обирайте автомобіль на нашому сайті або будь-якому-іншому, подавайте заявку і користуйтеся автомобілем вже завтра.

Car
Volkswagen Caddy

Купити за

грн/міс

Ціна:

5 000 $
Коробка: Автомат
Car
Volkswagen Passat

Купити за

грн/міс

Ціна:

9 000 $
Коробка: Автомат
Car
Skoda Octavia

Купити за

грн/міс

Ціна:

4 000 $
Коробка: Ручна / Механіка
Car
Nissan TIIDA

Купити за

грн/міс

Ціна:

4 000 $
Коробка: Автомат
Car
Toyota Camry

Купити за

грн/міс

Ціна:

8 500 $
Коробка: Ручна / Механіка
Car
Honda Civic

Купити за

грн/міс

Ціна:

5 800 $
Коробка: Автомат
Car

Купити за

грн/міс

Ціна:

4 500 $
Коробка: Ручна / Механіка

Часті питання

Що таке лізинг?

Автолізинг – це довгострокова оренда автомобіля з можливістю його викупу після закінчення терміну договору лізингу. Якщо зовсім просто – це як кредит, тільки автомобіль тимчасово зареєстровано на Хапай. Якось складно вийшло… А знаєш що? Дзвони нам на 0 800 33 07 27, розповімо людською мовою :)

Чому можна довіряти Хапай, як надійному партнерові?

Хапай — це не окрема лізингова компанія. Хапай – це бренд та філософія сервісу. Але працюємо ми на балансі лізингової компанії “УЛФ-Фінанс”, яка існує з 2011 року та є частиною фінансово-промислової групи “ТАС”, про інших членів якої ти точно чув :) Це Універсал Банк, Таскомбанк, Страхова група “ТАС” та інші.

Чим Хапай відрізняється від інших лізингових компаній?

Вау-вау, яке круте запитання :) Та геть усім! Ми носимо футболки і шорти та шаленіємо від якісного сервісу. Ми прагнемо відчувати позитивні емоції наших клієнтів. Нам важливо бачити, що в будь-якій ситуації ми змогли докласти максимум зусиль, зробили неможливе, аби допомогти.

А що робить Хапай, чого не роблять банки або інші лізингові?

Ну дивись. Головний продукт наших конкурентів – це, власне, сам автолізинг. Тобто, така собі форма надання грошей, які ти отримаєш лише з того моменту, коли автомобіль вже знайдеш і будеш готовий його придбати. Хапай – це про інше. Наш продукт – сервіс, і починається він з пошуку та перевірки авто.

Що робити, якщо лізингова компанія лопне?

Ставити свічку :) А якщо серйозно, то обирати надійного партнера. Якось наш колега сходив до конкурента і видав себе за клієнта. Йому розпливчасто сказали, що не знають, яка саме із “компаній холдингу” придбає для нього авто, але попередили, що ремонт авто доведеться робити на СТО компаній-партнерів і взагалі – можна платити тільки відсотки без тіла кредиту! Пастка… Перевіряй компанію та її звітність. Великі і надійні компанії завжди публічні – їх представники дають багато інтерв’ю та з’являються у новинах.

parallaxEl

Наші партнери

parallaxEl
calcBG

Потрібна допомога? Ми на зв'язку

Понеділок-П'ятниця з 09 до 18

0 800 33 07 27

А ви знаєте, що в нашій компанії Хапай можна придбати машину всього за 25% від її вартості? Адже всім своїм клієнтам ми пропонуємо таку послугу як «лізинг авто в Хмельницькому». Переваг у неї багато, але головний плюс полягає в тому, що ви стаєте власником машини відразу після оформлення договору, а виплачувати її вартість будете поступово.

Лізинг авто в Хмельницькому: як оформляється і на яких умовах?

Лізинг авто в Хмельницькому - одна з найпопулярніших послуг в нашій компанії. І неспроста.

Оформляючи лізинг авто в Хмельницькому, ви як ніби берете його в оренду на тривалий термін. Тільки з правом викупу. Спочатку вносите невеликий аванс, а решту суми виплачуєте поступово, згідно з графіком.

При цьому оформляється лізинг авто в Хмельницькому на максимально вигідних для вас умовах:

 • розмір авансу - 25%;
 • термін кредитування - до 7 років;
 • cума кредиту - від 100 тисяч гривень.

Таким чином, ви можете купувати абсолютно будь-який автомобіль, який сподобається. І на будь-який термін - від 1 до 7 років. Тут все залежить від того, наскільки швидко хочете розрахуватися з нами за придбану машину.

Процедура оформлення авто в кредит в Хмельницькому теж максимально спрощена. В цілому все відбувається в 3 етапи:

 1. Ви звертайтеся в офіс Хапай.
 2. Вибираєте автомобіль (самостійно або за допомогою наших експертів).
 3. Підписуєте договір.

Як бачите, від вас вимагається мінімум дій. Все тому, що більшу частину турбот ми беремо на себе. У тому числі перевіряємо машину, оглядаємо її, спілкуємося з продавцем, оформляємо страховку, ставимо на облік в сервісному центрі МВС України і т.д. Вам всім цим займатися не доведеться. Саме тому покупка авто в кредит в Хмельницькому відбувається досить швидко - буквально за два-три дні.

Цьому ж сприяє і той факт, що ми не вимагаємо збирати величезний пакет документів. Для укладання угоди нам вистачить вашого паспорта, ІПН і виписки по рахунку/картці для перевірки доходів.

При цьому ми максимально чесні зі своїми клієнтами і озвучуємо абсолютно всі умови співпраці. Ще до підписання договору ви будете знати про всі нюанси майбутньої угоди.

Наприклад, про те, що вартість реєстрації машини і поліс ОСАГО включається в загальну суму кредиту. Підсумкова цифра трохи зміниться, хоча не суттєво. Зате вам не треба оплачувати ці послуги окремо, що теж плюс.

Ще один важливий нюанс, про який ми вас попередимо - машина оформляється на нашу компанію. Такі умови оформлення авто в кредит в Хмельницькому. А коли повністю закриєте заборгованість - ми перепишемо машину на вас.

Лізинг авто в Хмельницькому в Хапай: кращий варіант для покупки машини

Якщо машина потрібна «тут і зараз», а коштів для її покупки немає, то залишається не так багато варіантів вирішення даної проблеми:

 • попросити в борг у друзів, знайомих, родичів, колег;
 • взяти кредит в банку;
 • отримати мікропозику.

Але давайте відверто: всі ці способи не допоможуть. Дивіться самі: друзі та родичі або не захочуть, або не зможуть позичити вам таку велику суму. У банку можуть відмовити у видачі кредиту, адже відсоток відмов там досить великий. А мікропозика й зовсім не вирішить проблеми, оскільки грошей на покупку машини все одно не вистачить і доведеться шукати інші альтернативи.

І на тлі всього цього лізинг авто в Хмельницькому виглядає найбільш перспективним варіантом. Та й до того ж єдиним. Хоча дана послуга досить вигідна, а тому вважається одним з кращих варіантів.

По-перше, для покупки авто в кредит в Хмельницькому, вам потрібно заплатити всього 25% від його вартості. Не варто говорити, що 1/4 вартості - це не повна сума, і збирається вона набагато швидше.

По-друге, ті що залишилися 75% розбиваються на весь період кредитування (до 7 років). Причому ви самі можете вибрати оптимальний для себе термін, щоб вносити платежі з мінімальним навантаженням на бюджет.

Крім того, і наша компанія пропонує свої переваги оформлення авто в кредит в Хмельницькому:

 • розглядаємо заявки протягом 2 годин;
 • даємо вам повну свободу в плані вибору автомобіля (не обмежуємо ні в чому);
 • допомагаємо підібрати машину по нашій базі (якщо того вимагає ситуація);
 • допомагаємо вирішити більшу частину питань (оглядаємо ТЗ, спілкуємося з нинішнім власником, оформляємо реєстрацію, страховку і пр.);
 • не вимагаємо величезного переліку документів (просто пред'явіть нам паспорт, ІПН і виписку по карті).

Перед укладанням угоди персональний менеджер розповідає про всі нюанси співпраці і відповідає на ваші питання. Підводних каменів у нас немає, адже ми працюємо чесно, і нічого від своїх клієнтів не приховуємо.

Ви будете знати про все. Наприклад, про те, що КАСКО ми зазвичай не оформляємо (але якщо потрібно - зробимо). І вже на підставі цієї інформації будете точно розуміти, наскільки вигідно купувати авто в кредит в Хмельницькому в нашій компанії Хапай.

Звертайся в Хапай - авто в кредит в Хмельницькому оформляй!

Переконалися, що лізинг авто в Хмельницькому - це найкраща для вас можливість обзавестися особистою машиною? Оптимальна сума кредиту, оптимальний період кредитування і ніяких обмежень - а що ще потрібно, вірно?

Для оформлення авто в кредит в Хмельницькому вам залишилося зробити всього один крок: заповнити заявку на сайті і відправити її нам. Протягом 2-х годин ми зв'яжемося з вами і приступимо до обговорення подальших деталей.

Кожному клієнту, який оформляє лізинг авто в Хмельницькому, ми гарантуємо:

 • видачу ключів від машини через 1 день після укладання угоди;
 • зручний графік виплат з мінімальним навантаженням на бюджет;
 • фіксований розмір платежів (він прописується в договорі в національній валюті і в подальшому не змінюється);
 • швидку перевірку доходів (просто пред'явіть виписку по карті);
 • можливість достроково погасити заборгованість (але тільки через 12 місяців з моменту початку співпраці).

Якщо хочете уточнити нюанси, які вас цікавлять перед тим, як оформляти авто в кредит в Хмельницькому - телефонуйте в будь-який зручний час. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, а також нададуть вичерпну інформацію про дану послугу.

читати повністюсховати текст