Купуй. Продавай. Оформлюй лізинг
Скористайся калькулятором - дізнайся щомісячний платіж
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування
24 місяців
Щомісячний платіж
0
Строк фінансування
24 місяців
leasing-1
Чому варто обрати Хапай авто
Перевірені авто

Під будь-який бюджет, чесний опис автомобілей.

Покупка

В лізинг або за повну вартість.

Продаж

Простий. Швидкий. Чесний.

Нові надходження
Більше авто
Щасливі клієнти
Наші партнери
RST
etachki
autoria
olx
automoto
Часті питання при покупці авто
Що таке лізинг?

Якщо говорити просто, то автолізинг дає можливість придбати автомобіль, вносячи лише мінімальний аванс і одноразову комісію. Тобто, щоб придбати автомобіль в ХАПАЙавто, потрібно:

 • подати заявку;
 • погодити умови фінансування з менеджером;
 • обрати термін фінансування (від 1 до 7 років);
 • підписати договір лізингу;
 • внести аванс (від 25% ) і одноразову комісію. 

Для оформлення договору лізингу потрібен тільки паспорт та ІПН.

Чому можна довіряти ХАПАЙавто?

ХАПАЙавто - підрозділ лізингової компанії ULF (ТОВ "УЛФ ФІНАНС"), яка за 10 років існування на фінансовому ринку здобула репутацію надійної, клієнтоорієнтованої компанії і стала лідером ринку лізингу в Україні. ТОВ "УЛФ ФІНАНС" є частиною фінансово-промислової групи "ТАС".

ХАПАЙавто суворо дотримується законів України, нормативних актів Регулятора, проходить щорічний аудит діяльності, є постійним членом Української асоціації лізингодавців.

ХАПАЙавто - це не просто лізингова компанія. Це бренд і філософія сервісу. Переконайтеся самі: зателефонуйте нам, зателефонуйте конкурентам та відчуйте різницю))

Які переваги лізингу від ХАПАЙавто?
 • Ви можете придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу (авто можнаобирати на нашому або будь-якому іншому сайті, автомайданчику ХАПАЙавто або будь-якому іншому майданчику)
 • Для придбання авто потрібен тільки паспорт та ІПН
 • Термін розгляду заявки всього 2 години
 • Реєстрацією і оформленням займається лізингова компанія
 • Отримати авто можна вже на наступний день після подачі заявки
 • Безкоштовна послуга "підбір авто"
Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

Так, звісно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців.

Що означає напис "перевірено" в каталозі авто?

Напис "перевірено" в каталозі авто означає, що була проведена комплексна перевірка авто:

 • основних систем, вузлів і агрегатів, а саме: діагностика двигуна, коробки передач, гальмівної системи, рульового управління, ходової частини, електрообладнання, стану технічних рідин та ін.;
 • лакофарбового покриття на предмет пошкоджень в результаті ДТП (перевірка проведена з використанням товщиноміра);
 • салону автомобіля на предмет внутрішніх механічних пошкоджень

Процес перевірки автомобіля проводиться фахівцем ХАПАЙ і супроводжується відеозйомкою.

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

А ви знаєте, що в нашій компанії Хапай можна придбати машину всього за 20% від її вартості? Адже всім своїм клієнтам ми пропонуємо таку послугу як «лізинг авто в Хмельницькому». Переваг у неї багато, але головний плюс полягає в тому, що ви стаєте власником машини відразу після оформлення договору, а виплачувати її вартість будете поступово.

Лізинг авто в Хмельницькому: як оформляється і на яких умовах?

Лізинг авто в Хмельницькому - одна з найпопулярніших послуг в нашій компанії. І неспроста.

Оформляючи лізинг авто в Хмельницькому, ви як ніби берете його в оренду на тривалий термін. Тільки з правом викупу. Спочатку вносите невеликий аванс, а решту суми виплачуєте поступово, згідно з графіком.

При цьому оформляється лізинг авто в Хмельницькому на максимально вигідних для вас умовах:

 • розмір авансу - 20%;
 • термін кредитування - до 7 років;
 • cума кредиту - від 100 тисяч гривень.

Таким чином, ви можете купувати абсолютно будь-який автомобіль, який сподобається. І на будь-який термін - від 1 до 7 років. Тут все залежить від того, наскільки швидко хочете розрахуватися з нами за придбану машину.

Процедура оформлення авто в кредит в Хмельницькому теж максимально спрощена. В цілому все відбувається в 3 етапи:

 1. Ви звертайтеся в офіс Хапай.
 2. Вибираєте автомобіль (самостійно або за допомогою наших експертів).
 3. Підписуєте договір.

Як бачите, від вас вимагається мінімум дій. Все тому, що більшу частину турбот ми беремо на себе. У тому числі перевіряємо машину, оглядаємо її, спілкуємося з продавцем, оформляємо страховку, ставимо на облік в сервісному центрі МВС України і т.д. Вам всім цим займатися не доведеться. Саме тому покупка авто в кредит в Хмельницькому відбувається досить швидко - буквально за два-три дні.

Цьому ж сприяє і той факт, що ми не вимагаємо збирати величезний пакет документів. Для укладання угоди нам вистачить вашого паспорта, ІПН і виписки по рахунку/картці для перевірки доходів.

При цьому ми максимально чесні зі своїми клієнтами і озвучуємо абсолютно всі умови співпраці. Ще до підписання договору ви будете знати про всі нюанси майбутньої угоди.

Наприклад, про те, що вартість реєстрації машини і поліс ОСАГО включається в загальну суму кредиту. Підсумкова цифра трохи зміниться, хоча не суттєво. Зате вам не треба оплачувати ці послуги окремо, що теж плюс.

Ще один важливий нюанс, про який ми вас попередимо - машина оформляється на нашу компанію. Такі умови оформлення авто в кредит в Хмельницькому. А коли повністю закриєте заборгованість - ми перепишемо машину на вас.

Лізинг авто в Хмельницькому в Хапай: кращий варіант для покупки машини

Якщо машина потрібна «тут і зараз», а коштів для її покупки немає, то залишається не так багато варіантів вирішення даної проблеми:

 • попросити в борг у друзів, знайомих, родичів, колег;
 • взяти кредит в банку;
 • отримати мікропозику.

Але давайте відверто: всі ці способи не допоможуть. Дивіться самі: друзі та родичі або не захочуть, або не зможуть позичити вам таку велику суму. У банку можуть відмовити у видачі кредиту, адже відсоток відмов там досить великий. А мікропозика й зовсім не вирішить проблеми, оскільки грошей на покупку машини все одно не вистачить і доведеться шукати інші альтернативи.

І на тлі всього цього лізинг авто в Хмельницькому виглядає найбільш перспективним варіантом. Та й до того ж єдиним. Хоча дана послуга досить вигідна, а тому вважається одним з кращих варіантів.

По-перше, для покупки авто в кредит в Хмельницькому, вам потрібно заплатити всього 20% від його вартості. Не варто говорити, що 1/4 вартості - це не повна сума, і збирається вона набагато швидше.

По-друге, ті що залишилися 75% розбиваються на весь період кредитування (до 7 років). Причому ви самі можете вибрати оптимальний для себе термін, щоб вносити платежі з мінімальним навантаженням на бюджет.

Крім того, і наша компанія пропонує свої переваги оформлення авто в кредит в Хмельницькому:

 • розглядаємо заявки протягом 2 годин;
 • даємо вам повну свободу в плані вибору автомобіля (не обмежуємо ні в чому);
 • допомагаємо підібрати машину по нашій базі (якщо того вимагає ситуація);
 • допомагаємо вирішити більшу частину питань (оглядаємо ТЗ, спілкуємося з нинішнім власником, оформляємо реєстрацію, страховку і пр.);
 • не вимагаємо величезного переліку документів (просто пред'явіть нам паспорт, ІПН і виписку по карті).

Перед укладанням угоди персональний менеджер розповідає про всі нюанси співпраці і відповідає на ваші питання. Підводних каменів у нас немає, адже ми працюємо чесно, і нічого від своїх клієнтів не приховуємо.

Ви будете знати про все. Наприклад, про те, що КАСКО ми зазвичай не оформляємо (але якщо потрібно - зробимо). І вже на підставі цієї інформації будете точно розуміти, наскільки вигідно купувати авто в кредит в Хмельницькому в нашій компанії Хапай.

Звертайся в Хапай - авто в кредит в Хмельницькому оформляй!

Переконалися, що лізинг авто в Хмельницькому - це найкраща для вас можливість обзавестися особистою машиною? Оптимальна сума кредиту, оптимальний період кредитування і ніяких обмежень - а що ще потрібно, вірно?

Для оформлення авто в кредит в Хмельницькому вам залишилося зробити всього один крок: заповнити заявку на сайті і відправити її нам. Протягом 2-х годин ми зв'яжемося з вами і приступимо до обговорення подальших деталей.

Кожному клієнту, який оформляє лізинг авто в Хмельницькому, ми гарантуємо:

 • видачу ключів від машини через 1 день після укладання угоди;
 • зручний графік виплат з мінімальним навантаженням на бюджет;
 • фіксований розмір платежів (він прописується в договорі в національній валюті і в подальшому не змінюється);
 • швидку перевірку доходів (просто пред'явіть виписку по карті);
 • можливість достроково погасити заборгованість (але тільки через 12 місяців з моменту початку співпраці).

Якщо хочете уточнити нюанси, які вас цікавлять перед тим, як оформляти авто в кредит в Хмельницькому - телефонуйте в будь-який зручний час. Наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, а також нададуть вичерпну інформацію про дану послугу.

top