Хочеш продати авто? Придбаємо хоч сьогодні!
 • Авто не старше 2008 р.в.
 • У гарному стані й не потребує капітального ремонту
 • Пробіг не більше 250 000 км
 • АКП
 • Українська реєстрація
Оцініть свій автомобіль
Зверніть увагу! Авто повинно бути не старше 2008 року
Як швидко та вигідно продати авто?
Крок 1
Надішли заявку

Перевір вартість авто за держномером. Якщо попередня оцінка тебе влаштовує, надішли заявку.

Крок 2
Погодь вартість

Привези авто на огляд, погодь вартість із менеджером та підпиши договір.

Крок 3
Отримай кошти

Одразу після переоформлення, отримай кошти на рахунок.

Переваги продажу через наш сервіс
Легкий продаж.
Передай авто - отримай гроші.
Передпродажна підготовка
Traide in
Основні вимоги до автомобіля
 • Рік випуску - від 2008 р.
 • Пробіг - до 250 тис км
 • Автоматична коробка передач
 • Країна реєстрації - Україна
 • Справний технічний стан
Відправити заявку
Документи для продажу
Оригінал та копія паспорта
ІПН
Техпаспорт
Наші адреси
Найчастіші питання при продажу авто
Як продати авто?

Крок 1. Зв'яжись з нами - разом пройдемо техогляд та погодимо вартість.

Крок 2. Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Крок 3. Отримай додаткову суму на рахунок після продажу твого автомобіля на аукціоні (за виключенням витрат на підготовку автомобіля до аукціону).

Як оцінюватиметься вартість мого авто?

Після техогляду наші спеціалісти з оцінки авто формують вартість.

Передпродажна підготовка (мийка, чистка салону) та ремонт (у разі необхідності) здійснюється за наш рахунок.

Якщо тебе влаштовує оціночна вартість, ми проводимо перевірку на незалежному СТО та фіксуємо вартість викупу. Після - переоформлюємо автомобіль та одразу надсилаємо кошти на твій рахунок.

Які документи необхідні для продажу авто?

Паспорт, ідентифікаційний код та технічний паспорт.

Які можуть бути стоп-фактори продажу авто?

Основний стоп-фактор: несправний технічний стан.

Якщо автомобіль потребує капітального ремонту, попередньо «десь пірнав», ми його не купуватимемо.

Основні вимоги до автомобіля:

Рік випуску - від 2008 р.

Справний технічний стан

Пробіг до 200 000 км

Автоматична коробка передач

Країна реєстрації - Україна

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Автовикуп Львів

Компанія Хапай здійснює автовикуп у Львові швидко, дорого та на вигідних умовах для продавця. Ви можете продати легковий автомобіль, отримавши за нього кращу ціну на ринку, актуальну на сьогоднішній день. Діє послуга трейд-ін: викуп авто в обмін на інший транспортний засіб із каталогу Хапай, з доплатою або в розстрочку. Компанія Хапай працює з 2011 року та є лідером в галузі автофінансування, а також офіційним партнером популярного сервісу Auto.ria.

Автовикуп Львів: яку машину бу ви можете продати

Хапай пропонує викуп авто, які відповідають кожному з наведених нижче критеріїв:

 • випущені не пізніше ніж у 2008 році;
 • мають справний технічний стан;
 • не бували у серйозних ДТП, не тонули;
 • мають чесну документацію та легальну реєстрацію на території України;
 • оснащені автоматичною КПП;
 • "пробігали" до 200 000 кілометрів.

Експерти Хапай детально оглядають транспорт перед автовикупом на незалежному СТО, вивчають його технічні характеристики та документальну історію, і, у разі схвалення, готують договір і віддають гроші за машину б/у відразу після переоформлення.

Терміновий автовикуп Львів: за скільки можна продати машину бу в Хапай?

Продавець може самостійно та безкоштовно оцінити авто перед продажем, скориставшись калькулятором на офіційному сайті Хапай у розділі "Автовикуп Львів". Достатньо вказати держномер машини, щоб отримати попередній неупереджений розрахунок, заснований на комп'ютерних алгоритмах на середньому ціннику по країні. Експерти компанії пропонують автовикуп на кращих умовах у Львові: клієнт може продати автомобіль максимально дорого і без будь-яких торгів, спілкування з нечесними перекупниками та настирливими покупцями.

На кінцеву вартість машини при автовикупі у Львові впливають наступні моменти:

 • рік випуску;
 • технічний стан;
 • загальна оцінка на СТО;
 • виявлені недоліки (наприклад, вм'ятини, корозія);
 • терміновість продажу (за участю автомобіля в аукціоні продавець може отримати додаткову суму у великому розмірі);
 • пройдений кілометраж.

Викуп авто у Львові: оцінка експертів

Якщо людину, яка хоче продати авто б/у, влаштовує його попередня вартість, розрахована на сайті, вона може зв'язатися з представниками Хапай зручним способом - через форму зворотного зв'язку, телефонний дзвінок або чат онлайн. Експерти компанії в галузі автопродажів обговорюють деталі автовикупу з продавцем та домовляються про зустріч.

Перед продажем автомобіль вирушає на детальну діагностику на станцію технічного обслуговування. Огляд автовикупу відбувається суворо в присутності власника на незалежному СТО, що виключає ризик будь-яких махінацій з боку покупця. Механіки уважно вивчають різні характеристики автомобіля бу і виносять вердикт, який враховується при кінцевій оцінці та подальшому викупі авто.

На підставі інформації від представників СТО, актуальних середньостатистичних даних щодо українського ринку та рентабельності запропонованої моделі представники Хапай виносять експертний висновок та пропонують здійснити автовикуп у Львові за певну суму. Якщо покупцеві вигідна дана пропозиція, складається попередній договір із фіксацією кінцевої ціни автомобіля. Наступний етап - переоформлення транспортного засобу на покупця та виплата коштів продавцю.

Терміновий викуп автомобілів у Львові: процедура переоформлення та розрахунку

Після досягнення угоди продавець та покупець вирушають у сервіс МВС, щоб законно продати авто та переоформити його на нового власника. Всіма організаційними моментами займається компанія Хапай: від клієнта з автовикупу необхідно лише надати базовий пакет документів (посвідчення особи, ІПН, техпаспорт на старий автомобіль) та погодити зручний день та час зустрічі для проведення угоди. Процедура автовикупу у Львові 100% легальна і відбувається строго згідно з чинним законодавством України.

Після переоформлення документів продавець отримує на розрахунковий рахунок усю суму, зазначену в угоді. Виплата після викупу авто здійснюється миттєво в повному обсязі і без будь-яких додаткових витрат, комісій або прихованих платежів. Продавець також має можливість вигідно обміняти авто з пробігом на інший транспортний засіб за системою trade-in.

Терміновий автовикуп у Львові через послугу trade-in: основні особливості

Викуп авто у Львові можливий з обміном транспортного засобу продавця на іншу машину з каталогу чи автосалону Хапай. В асортименті компанії представлено понад 13 000 легкових автомобілів з США, Європи, Японії та інших країн світу. Кожен вид транспорту проходить багатоетапну перевірку перед надходженням у продаж. Досвідчені експерти досконало вивчають документальну історію машини з пробігом, її технічний та візуальний стан, історію ДТП, кількість пройдених кілометрів та інші важливі нюанси. В результаті покупець може вигідно здійснити авто викуп чесного та надійного транспорту, обмінявши його на свій автомобіль.

При скуповуванні авто фахівці Хапай можуть запропонувати продавцю послугу trade-in з індивідуальним підбором мрії. Експерти дізнаються побажання клієнта і знаходять відповідний автомобіль з розумним цінником. Автомобільний викуп з подальшим обміном можливий з доплатою від однієї зі сторін. Покупці можуть відвідати один із салонів Хапай і наживо ознайомитися з асортиментом автомобілів з пробігом, або домовитися про зустріч на зручній території для перегляду конкретної моделі, що сподобалася, в зручний день і час.

Терміновий автовикуп Львів: чим Хапай відрізняється від конкурентів

Чому варто скористатися послугою термінового скуповування легкових авто у Львові у компанії Хапай?

 1. Мінімум клопоту. Продавцю не потрібно зустрічатися з десятками потенційних покупців у приватному порядку для автовикупу, виснажливо торгуватися, витрачати час та нерви на нескінченні переговори. Достатньо одного дзвінка в компанію Хапай, щоб продати авто швидко і без зайвих зусиль.
 2. Вигідні умови. Менеджер компанії Хапай при скуповуванні машин з пробігом пропонує продавцям суми по верхній планці ринку, чесно ставиться до своїх зобов'язань і не намагається знизити ціну через несуттєві причини.
 3. Документальні гарантії Обумовлена вартість при викупі авто одразу фіксується у договорі. Усі клопоти з оформлення паперів лягають на експертів Хапай. Машина переоформляється на покупця легально в уповноважених сервісах, а гроші одразу надходять на приватний рахунок продавця.
 4. Вагомий досвід. Компанія Хапай - експерт у скуповуванні автомобілів, автокредитуванні та інших сферах діяльності, чия робота відзначена сотнями позитивних відгуків від клієнтів із різних областей України.
 5. Варіативність послуг. Викуп авто - лише одна з пропозицій Хапай. Клієнт може відразу підібрати нову машину в автосалоні компанії або через онлайн-каталог, взяти участь в експрес обміні за системою trade-in, замовити індивідуальний підбір транспортного засобу категорії преміум або стандарт, оформити лізинг на кращих умовах у країні.
 6. Наявність реальних майданчиків. На 2023 рік Хапай належать два особисті автосалони. Інтереси компанії представляють понад 250 незалежних майданчиків по всій території України - у центрі, південних, північних, східних та західних областях. Покупець може відвідати комфортний офіс і особисто переконатися в легальності діяльності Хапай авто.

Щоб дорого та вигідно продати машину або скористатися іншою актуальною послугою (наприклад, отримати лізинг з розстрочкою платежів до 84 місяців та початковим внеском 15%), зверніться до консультантів Хапай у телефонному режимі або онлайн. Не забудьте про можливість безкоштовно дізнатися, скільки коштує ваш автомобіль на сьогоднішній день у спеціальному вікні на сайті.

top