Передзвоніть мені
calcBG
home-text
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування, місяців
12 міс. 84 міс.
6 550 грн

Щомісячний платіж:

12 міс.

Строк фінансування:

Умови

 • Вартість б/у авто не дешевше 4 000 $
 • Авто не старіші 2005 року
 • Мінімальний аванс: 25% від вартості
 • Обирати авто можна з будь-якого автопорталу
 • Пропонуємо допомогу по підбору авто
 • Для оформлення необхідні лише паспорт та ІНН
parallaxEl

Переваги

Зворотній зв'язок в
протягом 30 хвилин

Рішення о фінансуванні:
протягом 60 хвилин

Оформлення
авто: 1 день

Без довідки про доходи

Тільки паспорт та ІНН

Реєструє та
та оформлює страховку хапай

Більше 8 000 авто в наявності

Каталог оновлюється кожні два дні. Обирайте автомобіль на нашому сайті або будь-якому-іншому, подавайте заявку і користуйтеся автомобілем вже завтра.

Car
Skoda Octavia

Купити за

грн/міс

Ціна:

4 000 $
Коробка: Ручна / Механіка
Car
Volkswagen Caddy

Купити за

грн/міс

Ціна:

5 000 $
Коробка: Автомат
Car
Volkswagen Passat

Купити за

грн/міс

Ціна:

9 000 $
Коробка: Автомат
Car
Nissan TIIDA

Купити за

грн/міс

Ціна:

4 000 $
Коробка: Автомат
Car
Honda Civic

Купити за

грн/міс

Ціна:

5 800 $
Коробка: Автомат
Car
Toyota Camry

Купити за

грн/міс

Ціна:

8 500 $
Коробка: Ручна / Механіка
Car
Автомобіль 15386

Купити за

грн/міс

Ціна:

4 500 $
Коробка: Ручна / Механіка

Часті питання

Що таке лізинг?

Автолізинг – це довгострокова оренда автомобіля з можливістю його викупу після закінчення терміну договору лізингу. Якщо зовсім просто – це як кредит, тільки автомобіль тимчасово зареєстровано на Хапай. Якось складно вийшло… А знаєш що? Дзвони нам на 0 800 33 07 27, розповімо людською мовою :)

Чому можна довіряти Хапай, як надійному партнерові?

Хапай — це не окрема лізингова компанія. Хапай – це бренд та філософія сервісу. Але працюємо ми на балансі лізингової компанії “УЛФ-Фінанс”, яка існує з 2011 року та є частиною фінансово-промислової групи “ТАС”, про інших членів якої ти точно чув :) Це Універсал Банк, Таскомбанк, Страхова група “ТАС” та інші.

Чим Хапай відрізняється від інших лізингових компаній?

Вау-вау, яке круте запитання :) Та геть усім! Ми носимо футболки і шорти та шаленіємо від якісного сервісу. Ми прагнемо відчувати позитивні емоції наших клієнтів. Нам важливо бачити, що в будь-якій ситуації ми змогли докласти максимум зусиль, зробили неможливе, аби допомогти.

А що робить Хапай, чого не роблять банки або інші лізингові?

Ну дивись. Головний продукт наших конкурентів – це, власне, сам автолізинг. Тобто, така собі форма надання грошей, які ти отримаєш лише з того моменту, коли автомобіль вже знайдеш і будеш готовий його придбати. Хапай – це про інше. Наш продукт – сервіс, і починається він з пошуку та перевірки авто.

Що робити, якщо лізингова компанія лопне?

Ставити свічку :) А якщо серйозно, то обирати надійного партнера. Якось наш колега сходив до конкурента і видав себе за клієнта. Йому розпливчасто сказали, що не знають, яка саме із “компаній холдингу” придбає для нього авто, але попередили, що ремонт авто доведеться робити на СТО компаній-партнерів і взагалі – можна платити тільки відсотки без тіла кредиту! Пастка… Перевіряй компанію та її звітність. Великі і надійні компанії завжди публічні – їх представники дають багато інтерв’ю та з’являються у новинах.

parallaxEl

Наші партнери

parallaxEl
calcBG

Потрібна допомога? Ми на зв'язку

Понеділок-П'ятниця з 09 до 18

0 800 33 07 27

Лізинг авто в Маріуполі - ось ваша реальна можливість обзавестися машиною вже сьогодні. Вносьте всього 25% від вартості - і вона ваша. Саме на таких умовах багато наших клієнтів стали власниками новеньких авто. Прийшла і ваша черга.

Лізинг авто в Маріуполі: як оформляється?

Наша компанія Хапай постаралася зробити так, щоб ви могли оформити лізинг авто в Маріуполі в максимально короткі терміни. Для цього ми спростили цю процедуру настільки, наскільки це можливо.

Все відбувається наступним чином:

 1. Ви звертаєтеся в компанію Хапай і повідомляєте, що хочете оформити лізинг авто в Маріуполі.
 2. Вибираєте, яку машину будете купувати, і повідомляєте нам про неї.
 3. Ми перевіряємо технічний стан автомобіля і спілкуємося з продавцем.
 4. Якщо все нормально - переходимо до підписання договору. Якщо ні - допомагаємо вибрати іншу машину по нашій базі.
 5. Ви вносите аванс, підписуєте всі необхідні документи і отримуєте ключі від машини на руки.

Відразу відзначимо, що автомобіль оформляється на нашу компанію. Такі умови видачі лізингу. Але самі ми ним не користуємося, а з першого ж дня передаємо вам.

Додатково машина ставиться на облік в сервісному центрі МВС України та застраховується. Це обов'язкові умови. Втім, вам цим займатися не потрібно, все зроблять наші співробітники.

Що стосується КАСКО, то воно не є обов'язковим. Якщо хочете - ми його оформимо, якщо ні - пропускаємо цей нюанс.

Після придбання авто в кредит в Маріуполі ви стаєте повноправним власником машини. І можете користуватися нею, як своєю, не забуваючи вносити платежі згідно з графіком (він складається індивідуально під вас).

Коли ж повністю закриєте заборгованість, машина переоформляється на вас. І тоді вже по документах ви будете вважатися єдиним і повноправним її власником.

Чому краще всього купувати авто в кредит в Маріуполі?

Лізинг авто в Маріуполі вважається, мабуть, найкращим варіантом з усіх можливих. Які ще є альтернативи, щоб купити машину? Взяти кредит в банку? Не факт, що вам його дадуть. Позичити у друзів або знайомих? Знову ж: не факт, що вони погодяться вам допомогти.

А лізинг авто в Маріуполі - це доступна для багатьох послуга. Його видають практично всім, так як відсоток відмов тут мізерно малий.

Крім того, лізинг авто в Маріуполі більше схожий на розстрочку, а не на кредит. Або, якщо можна так сказати, на довгострокову оренду. Адже суть приблизно та ж: ви вносите невеликий аванс і отримуєте ключі від машини. А потім кожен місяць платите невеликі платежі - немов за оренду (хоча насправді таким чином поступово виплачуєте повну вартість машини).

Саме така послуга і надається в нашій компанії Хапай. Так що, якщо давно хотіли обзавестися власною машиною - приходьте в наш офіс і оформляйте покупку авто в кредит в Маріуполі. Все, що вам потрібно - це вибрати відповідну модель і внести аванс в розмірі 25% від її вартості. І потім спокійно, без поспіху, вносити платежі відповідно до складеного графіку.

Інші причини купити авто в кредит в Маріуполі у нас в Хапай:

 1. оперативне прийняття рішення за вашою заявкою (телефонуємо протягом 2 годин);
 2. ніяких обмежень у виборі машини (можете брати будь-яку модель будь-якої марки);
 3. професійна допомога у виборі автомобіля (по нашій власній базі);
 4. мінімум клопоту (більше 90% всіх питань вирішуємо ми - в т.ч. спілкуємося з продавцем, оглядаємо машину, оформляємо страховку і т.п.);
 5. мінімальний пакет документів (для укладення угоди від вас вимагається лише паспорт, ІПН і виписка по рахунку).

Також ми чесні зі своїми клієнтами і нічого від них не приховуємо. Тому, купуючи авто в кредит в Маріуполі, ви будете знати, що ніяких додаткових платежів не буде.

Є тільки один нюанс, про який ми вас попереджаємо: додатково до суми кредиту додається вартість реєстрації авто і поліса ОСЦПВ. Але вона оплачується не окремо, а розбивається на весь термін кредитування, так що додатковим платежем це не назвати.

Як купити авто в кредит в Маріуполі в Хапай?

Щоб придбати авто в кредит в Маріуполі, зайдіть на наш сайт Хапай і відправте нам заповнену заявку. Ми її розглянемо і протягом 2 годин передзвонимо вам для обговорення подальших дій.

Втім, про них ви вже знаєте. Так, вам потрібно вибрати машину, щоб ми могли перевірити її технічний стан і поспілкуватися з продавцем. Потім буде призначений день для зустрічі в офісі та підписання договору. При собі у вас повинна бути необхідна сума для внесення авансу і 3 документи: паспорт, ІПН, виписка по картці.

Всі додаткові питання (реєстрація, страховка та ін.) Ми вирішимо самі. Перед підписанням договору персональний менеджер нагадає про всі умови співпраці і складе зручний графік для внесення платежів. Після укладання угоди ви отримуєте ключі і їдете про нас вже на своїй машині.

Оформляється покупка авто в кредит в Маріуполі на наступних умовах:

 1. аванс - 25%;
 2. термін видачі кредиту - від 1 до 7 років;
 3. сума - від 100 тисяч гривень.

Також зі свого боку ми пропонуємо додаткові переваги:

 1. власна база перевірених продавців;
 2. найпростіша перевірка доходів (по електронній виписці по карті);
 3. відсутність підводних каменів і прихованих платежів;
 4. зручний графік виплат;
 5. можливість достроково закрити операцію (але не раніше, ніж через 1 рік).

Переконалися, що лізинг авто в Маріуполі - це дійсно кращий варіант для покупки машини? Тоді не втрачайте часу і заповнюйте заявку на сайті в режимі онлайн!

читати повністюсховати текст