head
Автовикуп від хапай авто
leasing-1
Оцініть свій автомобіль
Обирай, як тобі зручно продати авто
Продати авто
Image
Швидко викупимо твоє авто
Основні вимоги до автомобіля
 • Рік випуску - від 2008 р.
 • Пробіг - до 250 тис км
 • Автоматична коробка передач
 • Країна реєстрації - Україна
 • Справний технічний стан
Image
Продаж авто з Хапай авто
Image
Залишай авто на майданчику, а ми займемося його продажем
 • Розмістимо на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Розмістимо у соціальних мережах
 • Знімемо відео для tiktok
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Самі проводимо тест-драйви та їздимо на СТО з потенційними покупцями
Image
Дистанційний продаж авто
Image
Продовжуй їздити на авто, поки ми його продаватимемо
 • Розмістимо авто на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Домовимось про зручну зустріч з потенційним покупцем
 • Відсіємо твоїх часожерів
Image
Trade in
Image
Image
Хочеш не просто продати авто, а одразу пересісти на інше?
 • Викупимо твоє авто за чесною ціною
 • Оцінка до 90% ринкової вартості
 • Підберемо тобі авто або профінансуємо новий автомобіль
Image
Чому варто продавати з ХАПАЙавто?
Легкий продаж
Допомога з документами
Менеджер для авто
Крос-регіональний продаж
Хочеш продати авто?
Придбаємо хоч сьогодні!
leasing-1
Документи для продажу
Оригінал та копія паспорта
ІПН
Техпаспорт
Наші адреси
Найчастіші питання при продажу авто
Як продати авто?

Крок 1. Зв'яжись з нами - разом пройдемо техогляд та погодимо вартість.

Крок 2. Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Крок 3. Отримай додаткову суму на рахунок після продажу твого автомобіля на аукціоні (за виключенням витрат на підготовку автомобіля до аукціону).

Як оцінюватиметься вартість мого авто?

Після техогляду наші спеціалісти з оцінки авто формують вартість.

Передпродажна підготовка (мийка, чистка салону) та ремонт (у разі необхідності) здійснюється за наш рахунок.

Якщо тебе влаштовує оціночна вартість, ми проводимо перевірку на незалежному СТО та фіксуємо вартість викупу. Після - переоформлюємо автомобіль та одразу надсилаємо кошти на твій рахунок.

Які документи необхідні для продажу авто?

Паспорт, ідентифікаційний код та технічний паспорт.

Які можуть бути стоп-фактори продажу авто?

Основний стоп-фактор: несправний технічний стан.

Якщо автомобіль потребує капітального ремонту, попередньо «десь пірнав», ми його не купуватимемо.

Основні вимоги до автомобіля:

Рік випуску - від 2008 р.

Справний технічний стан

Пробіг до 200 000 км

Автоматична коробка передач

Країна реєстрації - Україна

Продавай авто швидко і вигідно з Хапай авто
img-car
Автовикуп від хапай авто
Оцініть свій автомобіль
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Автовикуп Одеса

Хапай авто - українська лізингова компанія, лідер у галузі автофінансування з 2011 року, яка, зокрема, здійснює швидкий автовикуп в Одесі на вигідних умовах. Хапай авто - єдиний офіційний партнер найбільшого онлайн-майданчика з продажу автомобілів з пробігом Auto.ria. Експерти організації дорого та терміново викуповують у власників легкові та вантажні авто не старше 2008 року випуску за найкращими цінами в Одесі. Хапай авто працює по всій території України та гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта при швидкому автовикупі або іншої послуги.

Швидкий викуп авто терміново та інші наші пропозиції

Хапай авто пропонує клієнтам швидкий автовикуп та такі послуги:

 1. Лізинг автомобілів. Клієнт може не тільки швидко продати машину, але й оформити транспортний засіб, який сподобався, з пробігом у довгострокову (від року) оренду з подальшим викупом авто, сплативши мінімальний початковий внесок. Для отримання лізингу необхідний базовий пакет документів, а шанси на схвалення заявки - від 95%. Термін фінансування становить від 12 місяців до 7 років, протягом яких клієнт користується автомобілем на власний розсуд.
 2. Швидкий автовикуп у Львові. Фахівці Хапай авто зустрічаються з клієнтами, які хочуть продати машини з пробігом, зареєстровані в Україні та випущені пізніше, ніж у 2008 році. Експерти організації пропонують чесні ціни вищі за середні по ринку, а обумовлену суму продавець отримує відразу після укладання угоди з автовикупу. Клієнти можуть попередньо здійснити миттєвий прорахунок вартості свого авто в розділі "Автовикуп Одеса" та продати його на чудових умовах.
 3. Продаж авто в Одесі. Клієнти можуть відвідати автосалон, оцінити і вибрати легкову машину з пробігом, яка сподобалася, попередньо протестувавши її бажаним способом. Можливий попередній швидкий огляд онлайн через зручний каталог і за допомогою кваліфікованих консультантів. В наявності - лише перевірені транспортні засоби, які компанія може продати з мінімальним пробігом та "чистою" документальною історією.
 4. Підбір авто. Експерти Хапай допомагають клієнтам продати або знайти машину мрії, та здійснити швидкий автовикуп не за всі гроші світу. Експерти здійснюють попередній огляд та автовикуп в Одесі, пропонуючи найвигідніші умови на українському ринку. Клієнти можуть самостійно заповнити спеціальну форму на сайті із зазначенням необхідних критеріїв до транспортного засобу, і консультанти негайно нададуть підходящі варіанти.

Наші переваги у викупі авто та інших послугах

Чому варто оформити швидкий автовикуп в Одесі чи скористатися іншою послугою через Хапай авто?

 1. Величезний досвід. Хапай авто працює вже 11 років, у тому числі - 4 роки здійснює викуп машин терміново (Одеса та інші міста України), підбір транспорту та оформлення розстрочки. Успішний досвід автовикупу підтверджують реальні відгуки сотень задоволених клієнтів із різних куточків країни.
 2. Комплексний підхід. Швидкий викуп автомобілів - лише одна з послуг, які може надати компанія. Клієнти можуть звернутися в Хапай авто, щоб оцінити і продати свій автомобіль, скористатися допомогою консультантів у виборі необхідної машини з пробігом, отримати розстрочку у випадку, якщо банки відмовили в кредитуванні та багато іншого.
 3. Величезний вибір автомобілів. У каталозі представлено понад 13 000 перевірених машин, доступних до автовикупу, які встигли оцінити досвідчені технічні експерти. Кожен автомобіль ретельно перевірений на предмет технічної справності і легальності документації, і точно заслуговує на увагу покупців. Замовивши викуп авто в Одесі, ви можете скористатися функцією trade-in, і не продати, а обміняти стару машину на нову.
 4. Сотні майданчиків по всій Україні. Хапай авто пропонує викуп автомобілів в Одесі, Дніпрі та Києві на власній території, а також має два особисті автосалони вживаних машин та планує розширення даних центрів. Понад 250 партнерських майданчиків із різних куточків країни представляють інтереси компанії та є місцем зустрічі організаторів автовикупу та їх клієнтів.
 5. Чудові умови щодо лізингу. Розстрочка в Хапай на автовикуп схвалюється у 95% заявників після надання паспорта та ІПН. Організація запитує від клієнтів мінімальний авансовий платіж, дозволяє розтягнути платежі до 84 місяців без сплати додаткових комісій, гарантує чесність та прозорість документів під час автовикупу та інших послуг.
 6. Індивідуальний розгляд запитів. Неважливо, що запитує клієнт - "автовикуп Одеса", "лізинг авто б/у", "викуп автомобілів в розстрочку", "продам терміново авто" або щось інше. Досвідчені експерти Хапай авто пропонують вигідні умови для укладання угоди, в деталях розповідають про плюси та мінуси різних пропозицій, супроводжують замовника на кожному етапі - від подання заяви до отримання ключів від преміум авто бу або грошових коштів за власний вживаний транспортний засіб.

Швидкий автовикуп Одеса через Хапай авто: головні особливості

Хапай здійснює викуп авто в Одесі та інших містах України. Покупець може оцінити, дорого та терміново продати власний легковий транспорт, що відповідає наступним вимогам:

 • випущений з конвеєра не раніше ніж у 2008 році;
 • має чесний пробіг до 200 000 кілометрів (реальність показника обов'язково перевіряється експертами);
 • документально зареєстровано в Україні на момент автовикупу;
 • технічно справний та оснащений автоматичною коробкою передач (робот, варіатор).

Перш ніж скористатися послугою "швидкий викуп авто Одеса" та продати машину, продавець може без сторонньої допомоги розрахувати приблизну оцінку свого вживаного транспортного засобу. Для цього необхідно ввести коректний держномер машини у спеціальний калькулятор у розділі "Автовикуп" та дочекатися буквально миттєвого результату. Якщо попередня сума автовикупу влаштовує клієнта, він залишає заявку на зворотний дзвінок від експертів. Поспілкувавшись телефоном, продавець домовляється зі спеціалістами для особистої зустрічі в офісі, подальшого огляду та викупу машини.

Швидкий викуп авто Одеса: як відбувається розрахунок

Попередній розрахунок вартості при автовикупі автомобіля, який був у використанні, проходить у калькуляторі автоматично, без людського втручання. Програма безкоштовно аналізує середньостатичні розцінки на українському ринку, актуальні на даний момент, та прогнозує передбачувану цифру. Автоматичний процес унеможливлює обман з боку покупця при автовикупі.

Зустріч для оцінки та викупу автомобіля в Одесі призначається експертами Хапай у зручний для продавця час. Перевірка технічного стану машини відбувається суворо на незалежній станції технічного обслуговування, що унеможливлює ризик будь-яких махінацій з боку покупця при автовикупі. Безпристрасні механіки детально вивчають стан вживаного транспортного засобу та виносять експертний висновок, підтверджений документально. Кінцевий цінник при скуповуванні авто бу грунтується на даному висновку.

Менеджери Хапай авто завжди йдуть назустріч клієнтам, і можуть оцінити авто дорого, за максимально можливим цінником. Жодних безглуздих торгів та наміру занизити вартість транспортного засобу, як буває при спробах самостійно продати машину третім особам. Продавець, у свою чергу, має право торгуватися та висловлювати побажання, які обов'язково враховуються при кінцевому розрахунку під час автовикупу.

За угодою сторін остаточна цифра, скільки коштує викуп авто в Одесі, фіксується у попередньому договорі, і вже не може зменшитися незалежно від обставин. Після підписання документа сторони переходять до переоформлення автомобіля та виплати коштів продавцю.

Швидкий автовикуп Одеса: як проходять переоформлення та отримання грошей

Викуп авто в Одесі пов'язаний із повним переоформленням транспортного засобу з продавця на покупця відповідно до чинного законодавства України. Вся процедура 100% легальна і проходить під контролем досвідчених експертів, які беруть на себе документальні обов'язки. Продавцю достатньо перевірити правильність заповнення паперів та поставити підпис.

Відразу після переоформлення автомобіля гроші в обумовленому при розрахунку розмірі надходять на рахунок продавця. Клієнт може також отримати додаткову суму під час продажу транспортного засобу на аукціоні. Кошти за авто переказуються легально і в повному обсязі, без додаткових витрат і зволікань. Після цього процедуру "продам авто терміново" можна вважати завершеною.

Швидкий автовикуп Одеса: інші моменти

Експрес викуп автомобіля в Одесі дорого можливий після оцінки та зустрічі в офісі за попередньою домовленістю сторін. Від продавця потрібні лише три документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер платника податків (ІПН);
 • технічний паспорт на автомобіль.

Хапай авто здійснює автовикуп в Одесі дорого всіх вживаних автомобілів, які підходять під вищезазначені критерії, крім таких випадків:

 • технічний стан машини оцінено експертами як дуже незадовільний;
 • автомобіль бував у серйозних аваріях, включаючи затоплення;
 • існують документальні проблеми - наприклад, машина оформлена на третю особу, перебуває на постійному іноземному обліку або в заставі.

Trade-in: основні особливості

Хапай авто здійснює викуп автомобілів з можливістю заміни транспортного засобу на більш підходящий для продавця варіант. Клієнт має право купити іншу машину з асортименту організації, отримавши різницю у сумі в грошовому еквіваленті або навпаки - доплативши необхідну кількість гривень. Вся документальна організація лягає на плечі експертів Хапай: продавцю достатньо надати власний транспорт, а після викупу авто - підібрати відповідну заміну.

У каталозі представлено понад 13 000 легкових та транспортних засобів бу різних американських, європейських, японських та інших брендів. Всі автомобілі проходять обов'язкове технічне обслуговування та ретельну перевірку перед продажем, тому клієнт може не сумніватися в легальності документів і чесному стані машини, яка сподобалася. За процедуру trade-in після викупу авто менеджери Хапай не стягують додаткових процентів або платежів. Клієнтам також доступні гнучкі варіанти розстрочки на модель, що сподобалася, якщо вона коштує занадто дорого, про що детальніше можна дізнатися на безкоштовній консультації.

Чим Хапай авто приваблює у швидкому викупі автомобілів?

Викуп автомобілів в Одесі в компанії Хапай цікавий клієнтам з наступних причин:

 1. Мінімум клопоту. Не потрібно самостійно публікувати оголошення про продаж автомобіля, робити фотографії, здійснювати передпродажну підготовку. Клієнту не доведеться зустрічатися з десятками потенційних покупців у приватному порядку, витрачати час на покази та торги. Достатньо залишити заявку в Хапай, і можна обміняти авто на пристойну суму найближчими днями.
 2. Максимум зиску. Експерти Хапай здатні оцінити транспорт бу при викупі авто по верхній планці ринку. На плечі фахівців лягають витрати на передпродажну підготовку, якщо машина виставляється на аукціон. Жодних витрат на юристів чи перевірку механіків на СТО від продавця не потрібно.
 3. Варіативність результату. Продавець може забрати всю суму за викуп авто переказом на банківський рахунок, або використовувати її (повністю або частково), щоб купити наступний автомобіль у Хапай, у тому числі - в лізинг.

Провести оцінку авто онлайн та дізнатися деталі про викуп автомобілів в Одесі на вигідних умовах ви можете у консультантів компанії Хапай, залишивши заявку на сайті або зв'язавшись з нами за вказаними телефонними номерами.

top