Хочеш продати авто? Придбаємо хоч сьогодні!
 • Авто не старше 2008 р.в.
 • У гарному стані й не потребує капітального ремонту
 • Пробіг не більше 250 000 км
 • АКП
 • Українська реєстрація
Оцініть свій автомобіль
Зверніть увагу! Авто повинно бути не старше 2008 року
Як швидко та вигідно продати авто?
Крок 1
Надішли заявку

Перевір вартість авто за держномером. Якщо попередня оцінка тебе влаштовує, надішли заявку.

Крок 2
Погодь вартість

Привези авто на огляд, погодь вартість із менеджером та підпиши договір.

Крок 3
Отримай кошти

Одразу після переоформлення, отримай кошти на рахунок.

Переваги продажу через наш сервіс
Легкий продаж.
Передай авто - отримай гроші.
Передпродажна підготовка
Traide in
Основні вимоги до автомобіля
 • Рік випуску - від 2008 р.
 • Пробіг - до 250 тис км
 • Автоматична коробка передач
 • Країна реєстрації - Україна
 • Справний технічний стан
Відправити заявку
Документи для продажу
Оригінал та копія паспорта
ІПН
Техпаспорт
Наші адреси
Найчастіші питання при продажу авто
Як продати авто?

Крок 1. Зв'яжись з нами - разом пройдемо техогляд та погодимо вартість.

Крок 2. Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Крок 3. Отримай додаткову суму на рахунок після продажу твого автомобіля на аукціоні (за виключенням витрат на підготовку автомобіля до аукціону).

Як оцінюватиметься вартість мого авто?

Після техогляду наші спеціалісти з оцінки авто формують вартість.

Передпродажна підготовка (мийка, чистка салону) та ремонт (у разі необхідності) здійснюється за наш рахунок.

Якщо тебе влаштовує оціночна вартість, ми проводимо перевірку на незалежному СТО та фіксуємо вартість викупу. Після - переоформлюємо автомобіль та одразу надсилаємо кошти на твій рахунок.

Які документи необхідні для продажу авто?

Паспорт, ідентифікаційний код та технічний паспорт.

Які можуть бути стоп-фактори продажу авто?

Основний стоп-фактор: несправний технічний стан.

Якщо автомобіль потребує капітального ремонту, попередньо «десь пірнав», ми його не купуватимемо.

Основні вимоги до автомобіля:

Рік випуску - від 2008 р.

Справний технічний стан

Пробіг до 200 000 км

Автоматична коробка передач

Країна реєстрації - Україна

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Автовикуп Полтава

Якщо ви хочете швидко, вигідно і без зайвого клопоту продати авто в Полтаві, зверніться до Хапай. Наша компанія здійснює терміновий викуп авто бу на найкращих умовах. Процедура автовикупу займає лише кілька днів і проводиться суворо згідно з чинним законодавством України. Ви розлучаєтесь з вживаною машиною і натомість отримуєте велику суму - більше, ніж пропонують на авторинках - одразу після підписання договору про викуп авто та переоформлення транспортного засобу.

Автовикуп Полтава: вимоги до транспортного засобу

Через нашу фірму ви можете швидко продати авто в Полтаві, яке відповідає наступним критеріям:

 • випущено у 2008 році та пізніше;
 • проїхало до 200 тисяч кілометрів;
 • офіційно зареєстровано на території України;
 • оснащено коробкою-автоматом;
 • технічно справне.

Ми здійснюємо автовикуп у Полтаві абсолютно будь-яких легкових автомобілів - дорогих та дешевих, без вимог до виробника, популярності моделі, типу кузова та інших аспектів. Наші умови викупу авто - найвигідніші:

 • оплата відразу після переоформлення;
 • відсутність прихованих платежів та комісій;
 • пасивна участь продавця;
 • 100% законність процедури (не тільки викуп авто, а й будь-яка інша);
 • можливість обміну автомобіля на іншу машину з каталогу;
 • максимальна можлива ціна при викупі авто на ринку на день підписання договору.

Автовикуп Полтава: поетапна процедура

Викуп авто з пробігом у Полтаві здійснюється у нашій організації у три простих кроки:

 • попередній розрахунок вартості автовикупу;
 • зустріч та остаточна оцінка;
 • перереєстрація машини та виплата коштів.

Автовикуп у Полтаві: попередній розрахунок вартості

Перед тим, як швидко продати автомобіль через нашу фірму, ви можете самостійно оцінити його вартість. Для цього на сайті передбачено спеціальний калькулятор, який автоматично аналізує дані про транспортний засіб із відкритих джерел МВС, формує статистику за актуальними цінами на цю модель сьогодні, та генерує приблизну вартість викупу авто без сторонньої допомоги. Вам достатньо ввести державний номер готового до викупу авто, щоб за кілька секунд отримати неупереджену та об'єктивну оцінку.

Після оцінки автомобіля ви можете зв'язатися з нашими консультантами у зручний спосіб (онлайн, по телефону, через форму зворотного зв'язку), щоб призначити особисту зустріч для остаточного огляду машини перед автовикупом та укладання попереднього договору. Наші експерти будуть раді відповісти на будь-які питання, що виникли під час бесіди, уточнити нюанси викупу авто і запропонувати зустріч у зручний для вас день і час на території нашого офісу.

Автовикуп у Полтаві: зустріч та остаточна оцінка

У обумовлений день продавець та наш експерт зустрічаються в офісі, щоб обговорити нюанси викупу авто та скласти попередній договір. Представник компанії разом із незалежним майстром станції технічного обслуговування оцінює запропоноване до скуповування клієнтом авто, враховуючи різні характеристики:

 • візуальний стан;
 • технічні характеристики;
 • реальний пробіг;
 • вартість на українському авторинку;
 • документальна історія;
 • і так далі.

На підставі сукупності даних експерт нашої організації складає остаточну оцінку та пропонує продавцеві автовикуп у Полтаві за певну суму. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і викуповуємо автомобілі бу по верхній вартості ринку, не намагаючись штучно торгуватися і марнувати час обох сторін. При досягненні згоди по кінцевій сумі сторони підписують попередній договір автовикупу, в якому фіксується ціна і не підлягає змінам.

Автовикуп у Полтаві: перереєстрація машини та виплата коштів

Для остаточного викупу авто сторони угоди оформлюють перереєстрацію машини на нового власника. Відразу після закінчення операції з автовикупу продавець отримує на розрахунковий рахунок обумовлену суму у повному обсязі. Усі документальні завдання з викупу авто беруть на себе наші експерти: від вас потрібно лише ознайомитися з паперами по автовикупу та підписати їх. Також ми самостійно організовуємо необхідні зустрічі та огляди, консультуємо з питань, що виникають у ході угоди автовикупу, викуповуємо дорогі та дешеві авто без посередників і так далі. Виплата за процедурою викупу авто у Полтаві здійснюється офіційно, без додаткових вимог та комісій з боку продавця.

Автовикуп Полтава із послугою trade-in: особливості

Звернувшись до Хапай, ви можете не тільки швидко та вигідно продати автомобіль за великі гроші, але й обміняти його на іншу машину з нашого каталогу. До вашої уваги пропонуються тисячі перевірених транспортних засобів, які доступні для викупу безпосередньо в день звернення. Ви можете здійснити автовикуп авто дорожче або дешевше за своє, а різниця буде доплачена або повернена, залежно від ситуації. Автовикуп з trade-in - це чудова можливість мінімізувати втрати часу та зусиль при продажі наявного транспорту та купівлі нової машини.

У нашій організації до автовикупу доступні лише перевірені автомобілі б/у недорого, які пройшли багатоетапну експертизу, мають відмінний технічний стан та легальну документальну історію. Якщо машина, що сподобалася, все ж здається вам занадто дорогою, ви можете оформити розстрочку для викупу авто на термін від 12 до 84 місяців, погасивши всього лише 15% від повної вартості транспортного засобу. Документальні задачі щодо оформлення автовикупу через trade-in традиційно беруть на себе наші експерти.

Автовикуп Полтава через Хапай: основні переваги

Вирішивши швидко продати автомобіль з пробігом через нашу компанію, ви отримуєте відразу кілька плюсів:

 1. Швидке вирішення питання. Від моменту першого спілкування з консультантом до переоформлення машини з авто викупу та виплати коштів проходять лічені дні.
 2. Мінімізація клопоту. Ви гарантовано попрощаєтесь з автомобілем, звернувшись до нас за викупом машини. Вам не доведеться витрачати час на зустрічі з клієнтами, які сумніваються, публікувати оголошення "продам авто", намагатися вирахувати шахраїв і так далі.
 3. Вигідні умови. Ми пропонуємо викуп авто у Полтаві на найвигідніших умовах, можемо оцінити машину по верхній планці ринку в день укладення договору, не намагаємось штучно занизити реальну вартість транспортного засобу та купити його дешево, скориставшись вашою зацікавленістю.
 4. Документальна чистота. Угода з автовикупу проводиться на 100% чесно та легально через сервісні центри МВС України. За підготовку документів відповідають експерти нашої фірми: при бажанні продати автомобіль ви просто надаєте свій паспорт, ІПН та техпаспорт на машину.
 5. Різноманітність послуг. Ви можете не тільки швидко продати автомобіль, але й викупити авто з каталогу в обмін на свій транспортний засіб. Ми пропонуємо послуги автопідбору транспортних засобів, оформляємо розстрочку на автовикуп машин за найкращими умовами в країні.
 6. Індивідуальний підхід. Ми здійснюємо клієнтоорієнтований автовикуп у Полтаві та враховуємо думку продавця з будь-яких питань - від дати зустрічі до кінцевої вартості транспортного засобу.

Зв'яжіться з нашими експертами за телефоном або в онлайн-формі вже сьогодні, щоб здійснити швидкий викуп авто без зайвого клопоту та переплат у Полтаві чи будь-якому іншому місті України. Не забудьте про можливість самостійно та безкоштовно оцінити машину перед скуповуванням в онлайн калькуляторі. Особливої підготовки для участі у процедурі викупу авто не потрібно: достатньо базових документів і вашого бажання.

top