head
Купуй. Продавай. Оформлюй лізинг
Скористайся калькулятором - дізнайся щомісячний платіж
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування
24 місяців
Щомісячний платіж
0
Строк фінансування
24 місяців
leasing-1
Чому варто обрати Хапай авто
Перевірені авто

Під будь-який бюджет, чесний опис автомобілей.

Покупка

В лізинг або за повну вартість.

Продаж

Простий. Швидкий. Чесний.

Нові надходження
Більше авто
Щасливі клієнти
Наші партнери
RST
etachki
autoria
olx
automoto
Часті питання при покупці авто
Що таке лізинг?

Якщо говорити просто, то автолізинг дає можливість придбати автомобіль, вносячи лише мінімальний аванс і одноразову комісію. Тобто, щоб придбати автомобіль в ХАПАЙавто, потрібно:

 • подати заявку;
 • погодити умови фінансування з менеджером;
 • обрати термін фінансування (від 1 до 7 років);
 • підписати договір лізингу;
 • внести аванс (від 25% ) і одноразову комісію. 

Для оформлення договору лізингу потрібен тільки паспорт та ІПН.

Чому можна довіряти ХАПАЙавто?

ХАПАЙавто - підрозділ лізингової компанії ULF (ТОВ "УЛФ ФІНАНС"), яка за 10 років існування на фінансовому ринку здобула репутацію надійної, клієнтоорієнтованої компанії і стала лідером ринку лізингу в Україні. ТОВ "УЛФ ФІНАНС" є частиною фінансово-промислової групи "ТАС".

ХАПАЙавто суворо дотримується законів України, нормативних актів Регулятора, проходить щорічний аудит діяльності, є постійним членом Української асоціації лізингодавців.

ХАПАЙавто - це не просто лізингова компанія. Це бренд і філософія сервісу. Переконайтеся самі: зателефонуйте нам, зателефонуйте конкурентам та відчуйте різницю))

Які переваги лізингу від ХАПАЙавто?
 • Ви можете придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу (авто можнаобирати на нашому або будь-якому іншому сайті, автомайданчику ХАПАЙавто або будь-якому іншому майданчику)
 • Для придбання авто потрібен тільки паспорт та ІПН
 • Термін розгляду заявки всього 2 години
 • Реєстрацією і оформленням займається лізингова компанія
 • Отримати авто можна вже на наступний день після подачі заявки
 • Безкоштовна послуга "підбір авто"
Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

Так, звісно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців.

Що означає напис "перевірено" в каталозі авто?

Напис "перевірено" в каталозі авто означає, що була проведена комплексна перевірка авто:

 • основних систем, вузлів і агрегатів, а саме: діагностика двигуна, коробки передач, гальмівної системи, рульового управління, ходової частини, електрообладнання, стану технічних рідин та ін.;
 • лакофарбового покриття на предмет пошкоджень в результаті ДТП (перевірка проведена з використанням товщиноміра);
 • салону автомобіля на предмет внутрішніх механічних пошкоджень

Процес перевірки автомобіля проводиться фахівцем ХАПАЙ і супроводжується відеозйомкою.

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Лізинг авто в Вінниці - один з кращих варіантів покупки машини. Особливо, якщо хочеться «прямо тут і зараз», а не років через 5-10, коли збереться потрібна сума. Дивіться самі.

Ви звертаєтеся в компанію Хапай і платите всього 20% від вартості машини. Це аванс. Решта 75% розбиваються на кілька років співпраці. І для оформлення покупки ми вимагаємо лише паспорт, ІПН і виписку за рахунком, інші документи збирати не потрібно. І це, звичайно ж, далеко не всі ваші вигоди.

Лізинг авто в Вінниці: оформляємо покупку за кілька днів

Як ви думаєте, чому послуга «лізинг авто в Вінниці» так популярна серед українських споживачів? Тому що це реальна можливість обзавестися власною машиною хоч сьогодні. Аби у вас була сума в розмірі 20% від вартості авто - інше дрібниці.

Хто ще пропонує такі умови? Банки? Там умови оформлення менш лояльні, плюс ваша заявка ще повинна бути прийнята. А з цим часто виникають проблеми, адже відсоток відмов у банківських установах високий. Мікрофінансові організації? Там все ще гірше: заявку приймуть, але умови співпраці, м'яко кажучи, не вигідні.

В принципі, лізинг авто в Вінниці - це навіть не кредит. Ви немов берете машину в оренду: користуєтеся нею кожен день, і раз на місяць вносите невеликі платежі. Різниця від тієї ж оренди полягає лише в тому, що тут потрібно внести аванс в розмірі 20%. Але не в якості страховки, а в якості першого платежу.

Та й оформляється покупка авто в кредит в Вінниці максимально швидко. У нашій компанії Хапай на все про все йде 2-3 дні. Звичайно, багато чого тут залежить від вас... Але все одно, більшу частину турбот ми беремо на себе і вирішуємо всі питання протягом декількох днів.

Все відбувається так швидко, тому що процедура оформлення авто в кредит у Вінниці відбувається за кілька кроків:

 1. Ви заповнюєте заявку на сайті та відправляєте її нам.
 2. Далі підбираєте автомобіль (по своїх каналах або по нашій базі) і повідомляєте про нього, щоб наші експерти перевірили його техстан.
 3. Вносите аванс в розмірі 20% від вартості машини.
 4. Підписуєте договір і отримуєте ключі від авто на руки.

Також ми по максимуму позбавляємо вас від зайвого клопоту. Постанова машини на облік в сервісному центрі МВС України, оформлення страховки та інші питання на себе візьмуть наші фахівці. Вам цим займатися не треба.

Прихованих відсотків та додаткових платежів у нас немає, адже ми максимально чесні зі своїми клієнтами. Ви приїжджаєте в наш офіс, спілкуєтеся з персональним менеджером, обговорюєте всі деталі майбутньої співпраці, задаєте будь уточнюючі питання.

Наш консультант проінформує вас про всі додаткові нюанси угоди. Наприклад, про те, що до суми кредиту буде додається вартість реєстрації та поліса ОСЦПВ. Або про те, що КАСКО ми зазвичай не оформляємо, але якщо вам потрібно - вирішимо це питання за дві секунди.

Крім того, він обов'язково проінформує, що спочатку машина оформляється на нашу компанію. Такі умови оформлення авто в кредит в Вінниці. Коли ж він буде повністю погашений - ми переоформляємо всі документи на вас.

Ваші вигоди при покупці авто в кредит в Вінниці

Чому варто оформляти лізинг авто в Вінниці саме в нашій компанії? Тому що ми пропонуємо величезний перелік вигод для вас:

 1. фіксований аванс в розмірі 20% від вартості авто;
 2. повна свобода у виборі машини (можете брати будь-яку модель будь-якої марки);
 3. економія часу (ми самі оглядаємо машину, спілкуємося з продавцем, оформляємо страховку і вирішуємо інші супутні питання);
 4. мінімальний пакет документів (нам вистачить паспорта, ІПН і виписки по рахунку).

Також у нас є власна база перевірених продавців. Якщо поки ще не вибрали машину - ви завжди можете звернутися за допомогою до наших експертів, і разом з ними підібрати цікавий варіант.

При цьому відповідь за вашою заявкою ви будете знати вже сьогодні, адже ми розглядаємо її протягом 2 годин. Погодьтеся, це набагато швидше, ніж в будь-якому місцевому банку.

Зрозуміло, перед укладенням договору ми детально розповімо про всі нюанси послуги: як оформляється авто в кредит в Вінниці, на яких умовах і т.д. Ми максимально чесні зі своїми клієнтами і не приховуємо нічого. Так що запам'ятайте раз і назавжди: в Хапай підводних каменів і прихованих платежів немає і бути не може.

Додатково крім авансу оплачується тільки вартість реєстрації авто і поліса ОСЦПВ. Але про це ми завжди попереджаємо. Втім, ця сума включається в загальну вартість кредиту і розбивається на весь термін нашої співпраці. Окремо її оплачувати не потрібно, так що і додатковим платежем це не назвати.

Хапай авто в кредит у Вінниці вже сьогодні!

Давно мріяли обзавестися власною машиною? Що ж, тепер у вас є така можливість: звертайтеся до нас в Хапай і оформляйте авто в кредит в Вінниці. До виконання заповітної мрії залишилося зробити всього один крок - зайти на сайт і заповнити онлайн-заявку. Ми її розглянемо, а потім зв'яжемося з вами для обговорення подальших дій.

Що буде далі, ви вже знаєте: вибираємо машину, оглядаємо її та підписуємо договір. При грамотному підході до справи, через кілька днів ключі від авто будуть у вас на руках.

Послуга «лізинг авто в Вінниці» оформляється на максимально лояльних умовах:

 • аванс - 20%;
 • термін видачі кредиту - від 1 до 7 років;
 • розмір кредиту - від 100 000 гривень.

Інші ваші вигоди при оформленні авто в кредит в Вінниці в нашій компанії:

 • зручний графік виплат (складається індивідуально під вас);
 • фіксовані платежі в національній валюті (вони фіксуються в договорі за поточним курсом долара, який був в день оформлення угоди, і більше не змінюються);
 • найпростіша перевірка доходів (по виписці з карти);
 • можливість дострокового погашення кредиту (але не раніше, ніж через 12 місяців).

Залишилися питання? Хочете отримати більше інформації? Тоді телефонуйте, запитуйте, уточнюйте, наші менеджери із задоволенням проконсультують вас з будь-яких питань. Час роботи і контакти для зв'язку з нами дивіться на сайті.

top