Перший власник купував в Німеччині за 60000€ в 2021році з пробігом 58000км
Я другий власник
Чистий 2018 рік
Двигун нової генерації на 272 к.с.
В ідеальному стані, з рідними вікнами(навіть лобове)!
Кузов в рідній фарбі!
Все що є по комплектації спеціально замовлялось в автосалоні, а саме:
- Ексклюзивний смарагдовий колір ( Audi Galaxy Blue), який пішов масово з Audi Q8, на сонці круто переливається!
- Дістроніки, адаптивний круіз контроль
- Сліпі зони
- Система нічного бачення з омивачем
- Система екстренного гальмування
- Система контролю спуску
- Система тиску в шинах
- Контроль руху по смузі
- Пневмо підвіска
- Максимальні матричні фари (вирізають зустрічне авто)
- Динамічні задні поворотники
- Внутрішній S-Line, чорна стеля
- Музика з сабвуфером
- Підігріви сидінь
- Память сидіння
- Бездротова зарядка телефону
- Навігація на моніторі та на панелі приборів, телефон, музика через блютуз, магнітола з підтримкою вайфай, sd карти + sim карта
- Камери 360 градусів
- Парктроніки 360 градусів
- Сама паркується!
- 2х зонний клімат контроль
- Електопривід багажника
- Датчики світла та дощу
- Підрульове перемикання передач
- Контурна підсвітка зовні і в середині лед підсвітка карт, торпеди, простору під ногами
- Електро фаркоп
- Відкриття воріт
- Диски оригінал Audi Speed-line R20 з правильним виносом ЕТ-33
- Розхід 5-11л, запас ходу 1200км може бути
- Сітка від комах в передньому бампері
- Тонування
- На задніх вікнах шторки від сонця
- Запаска,домкрат,аптечка, ключі(не використовувались)
- Два ключа, сервісна книга та акти виконаних робіт-що підтверджує пробіг
- Діоди в фарах білі (не такі як в багатьох вже пожовтіли)
- Про підтікання-не може бути і мови!
І все це-заводська комплектація, без жодних нештатних втручань!
Він код, держ номер не приховую, все відкрито для будь яких перевірок!
Не одне авто в сім?ї, тому їздить не кожен день, зберігається в гаражі
Можливий обмін на Q7 3л диз 4L або Q5 бенз або диз від 19 року, або тойота,лексус
Дзвоніть!
- Интерьер
- Экстерьер