Салон весь відреставрований, в ідеальному стані, без тріщин порізів і тд, нові килимки.
По технічному стану: на 110 тисяч км було зроблене велике ТО а саме: замінено вкладиші, ланцюги, насос, кранхаб, масло в коробці та в редукторі, та все що треба по регламенту.
На 120тис км, було замінено прокладку піддону, клапан тиску масла, датчик рівня масла, антифриз, сальник колінвалу,свічки, катушки, встановлені нульовики в заводські корпуса, масло Rock Oil Carbon(Заміна кожні 3 тис км)
Диски Japan Racing r20, є ще стокові р19 відреставровані)
Пружини Eibach -20
Як на такий пробіг машина в дуже гарному та збереженому стані, нарікань на тюансів ніяких немає)
Власників в Україні було 3, я 4 власник.
- Интерьер
- Экстерьер