Мінімальні пошкодження!
Надійний, економний та просторий!
Авто в такому стані дуже мало!
Експлуатація з 2020 року!
Проведено повне ТО!
Замінені всі мастила (діє гарантія)!!!
А далі як усі люблять:
Гарна комплектація!
Камера, датчики!
Кузов в ідеалі!
Салон в ідеалі!
Нічого не перешивалося!
Колір супер!
Не вимагає абсолютно жодних вкладень!
ДОПОМОГА АВТОБІЗНЕСМЕНІВ - НЕ ПОТРІБНА!
Вже пройдено сертіфікацію, залишилось тільки поставити на перший облік на першого власника в Україні (приблизно до 6000грн).
- Интерьер
- Экстерьер