Машина для поціновувачів стану. По машині не ФАРБУВАЛАСЬ жодна ДЕТАЛЬ, машина ОФІЦІАЛ. Скло всі завод. Я другий власник. На машині немає жодного грама шпаклівки. На повній комплектації, без ключовий, пелюстки, пам'ять сидінь, електро складання дзеркал, панорама, шкіряний салон, встановлено газ 4 покоління, по машині робити нічого не потрібно, вже зробив все за вас, по машині працює кожна кнопка, по двигуну по коробці проблем немає, перебрав ззаду ходову повністю, вийшов ремонт 600$, радіатор кондиціонера і радіатора охолодження нові, взагалом по машині питань немає, ціна не низька, тому що тут стан. Таких машина немає. Телефонуйте пишіть.
- Интерьер
- Экстерьер