Без приколів — дід пригнав його собі з Америки для власного користування. Не рисачив, їздив спокійно, тому якимось чудом середній розхід у нього був близько 8 л/100 км
Після цього автомобіль перейшов у користування нашої сім'ї та завжди обслуговувався вчасно.
З останнього обслуговування:
- Заміна задніх плаваючих сайлентблоків
- Заміна всіх свічок запалювання (оригінал)
- Заміна масла та фільтрів
- Заміна стійок
Комплектація:
* Безключовий доступ
* Запуск двигуна кнопкою
* Адаптивний круїз-контроль (Distronic)
* Утримання в смузі руху
* Датчик дощу
* Вибір режимів руху
* Двозонний клімат-контроль
* Камера заднього виду
* Apple CarPlay / Android Auto
* Підігрів дзеркал та сидінь
* Датчик мертвих зон
Також разом з автомобілем віддамо:
- Комплект нової літньої гуми (2025 рік)
- Комплект нової зимової гуми (2025 рік)
Причина продажу — купили електромобіль, тому потреба в цьому авто відпала.
За детальною інформацією телефонуйте — з радістю все розповім, покажу та відповім на всі запитання.
- Интерьер
- Экстерьер