Машину приганяв для себе, грошей не жалів, але поки це не мій формат авто (крім гранд черокі торгував собі Ауді Тт?)
Розмитнений та готовий до переоформлення на першого власника в Україні (можливо саме на вас?)
ПОШКОДЖЕННЯ ПІДВІСКИ, КУЗОВ В РІДНІЙ ФАРБІ
Предмаксимальна комплектація з радаром і з сидіннями як у оверленда, полоси тримає, адаптивний круїз є, жодної заглушки по кнопках крім пневмо?
Весь в заводському блек-пакеті
(Повну комплектацію можу скинути пдф файлом)
Рідкісний сірий колір
По кузову весь в рідній фарбі, одне крило замінили в колір
Стріляна одна подушка - водійська шторка
Технічно ідеал, зроблене повне ТО
2000км тому замінено масло та фільтра в двигуні, в коробці та всі масла в повному приводі.
Нові тормоза в коло
Нова рульова рейка
Більша половина ходовї нова
З того що недоробив
1) Водійська шторка (віддам з машиною)
2) Коцнутий бампер та не працює один парктронік (парктронік віддам в комплекті)
Торг біля капоту??
- Интерьер
- Экстерьер