Продаємо хорошого БРИТАНЦЯ)!
Довго підбирали собі авто, щоб не було бите чи топлене …) Щоб було два ключі!
ЗНАЙШЛИ!!!
Діскавері дійсно не пошкоджений і без дефектів! Все в оригіналі на 100%!!!
Як тільки авто приїхало, то відразу поміняли у офіційного дилера ( є усі підтверджуючі документи та гарантія) ланцюг та усе необхідне, щоб впевнено їздити! Також там замінили оригінальне мастило та фільтри!
Оскільки помінялися обставини, виставляю на продаж…
Дуже багата комплектація, легше сказати чого в ній немає ніж писати перелік опцій))!
Гума мабуть -нова!
ГОТОВА ЇХАТИ НА СТО ПО БАЖАННЮ НОВОГО ВЛАСНИКА
АВТО ДЛЯ ВИБАГЛИВОГО ПОКУПЦЯ)!
для тих-хто шукає якість!
ВСІМ ПОЗИТИВУ ТА МИРНОГО НЕБА)!
- Интерьер
- Экстерьер