Дуже красива та стрімка машина. Колір просто вогонь. Thunder gray називається, красивіше, ніж nardo gray.
Карфакс ідеальний, подивіться. Фара, капот і бампер. ВСЕ. Жодна подушка не стріляла, жоден елемент, окрім навісного, не постраждав. Все по оригіналу, бампер з решіткою поставив рестайл, це дуже красиво, особливо у споєднанні тандер-грей та чорного глянсового кольорів. Ще раз - без китаю.
Технічно ідеальна.
Нова резина.
Клімат, шкіра (спортивні сидушки), камера, панорама, full LED, R18, камера, парктроніки, круїз.
Кому треба дешевше - купуйте корча в іншому місті. Або трьохциліндровий 1.5.
- Интерьер
- Экстерьер