Куплений у салоні, обслуговувався лише у офіціалів (є вся сервісна історія), з рідним пробігом. Не битий, не фарбований, вiкна заводські!
Простий і надійний двигун, чистий автомат (гідротрансформатор), автомобіль надійний і доступний в обслуговуванні, їде м'яко , відмінно тримає дорогу.
Салон доглянутий, працює кожна кнопочка: підігрів сидінь, кондиціонер, парктронік, камера заднього виду, гарна акустика, оптика LED, ел. пакет, ел. дзеркала з підігрівом, антибукс, антизанос і тд, 2 ключі, 2 сигналізації, на новiй гумi.
Технічно обслужений, розхідники замінені, вкладень не вимагає.
- Интерьер
- Экстерьер