в одних руках -моїх.
все вчасно замінювалося відповідно норм заміни.
до речі, автомобіль куплений у Києві, з салону грудень 2021 року.
я була один власник.
я б її не продавала якби не операція, що є забороною їздити на механіці.
я відношуся до тої категорії людей- які люблять механіку.
їздили ми з нею душа в душу.
дуже хочу аби їй знайшовся новий власник - тому що ця машинка - ЛЯЛЯ.
ТОНОВАНА, є зимова ризина з комплектом дисків.
пробіг рідний.
маєте питання можна зкумунікувати
ти - відповім.
і можу показати авто - район Голосіївський, м.Київ
- Интерьер
- Экстерьер