Дизель працює без нарікань, динаміка авто хороша, не димить не коптить, витрата радує.
По кузову фарбувати не потрібно, але є на порозі біля водійських дверей знизу рижик, треба буде усунути
З обслуговування:
Рейка нова +тяжі+наконечники+нове масло в ГУР
Новий стартер і втягуюче
Гума є тільки зимова в дуже хорошому стані
По машині жодних помилок немає.
Салон в доброму стані, порваного и протертого не має, но я би рекомендував легесеньку хімчистку зробити бо авто довго стояло
Перегляд за домовленістю та заздалегідь
Якщо є якісь питання, буду радий відповісти
- Интерьер
- Экстерьер