Восьмиступка, старт-стоп, авто холд, адаптивний круіз , бездротова зарядка , та дуже багато корисного.
Дійсно цікавий та яскравий колір , хоч не люблю червоний. Комплектація XSE. Пошкодження не критичні були. Робилось для себе, замінено все що треба та як треба.
З додаткового: реєстратор на дві камери, потужний гудок, дефлектори вікон, розетка фаркопу, захист двигуна і роздатки Полігон, та інші дрібниці.
Зроблено все, не встиг тільки перекласти приборку... Але зміг переконати жінку що це нехай і найкраще та найкомфотніше авто, та воно не зовсім рамний позашляховик.
Територіально машина курсує Запоріжжя - Київ, тому телефонуйте будь ласка.
- Интерьер
- Экстерьер