head
Хапай гроші на авто і не тільки
money-main
То як?
Підберемо умови під тебе?
Підібрати зручні умови
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Працювати на себе хоче кожен, адже бути незалежним від роботодавця та робочого графіка - мрія, для реалізації якої необхідно докласти чимало зусиль. В Україні для відкриття бізнесу підприємці можуть звертатися по допомогу до фінансових установ. З їх допомогою можна взяти кредит для ФОП або отримати гроші на бізнес у позику.

Кредит для ФОП у банку для розвитку бізнесу

Що робити, коли потрібні гроші на бізнес? Багато підприємців, які відкрили ФОП, потребують постійних грошових вкладень для забезпечення безперебійної роботи та розвитку свого підприємства, адже це є головним ресурсом для досягнення успіху. Багато стартапів з гарною перспективою не перейшли на етап втілення ідеї в реальність через банальну нестачу коштів. Тому в Україні питання пошуку додаткових коштів фінансування як ніколи є актуальним.

Найпоширенішим способом вирішення проблеми є кредит у банку - коли на бізнес гроші надає установа у борг на індивідуальних умовах за завіреним договором. У такому документі зазначені: сума кредиту, процентна ставка, строк погашення, обов'язково дата та сума щомісячного платежу та умови для дострокового погашення.

Хто може отримати гроші у кредит на бізнес?

Серед тих, хто має право на кредит для бізнесу, виділяють: мікропідприємництво, мале підприємництво та середнє підприємництво. Відмінності між ними в кількості найманих співробітників та річному доходові.

У чому переваги взяття кредиту для ФОП?

 1. Підприємці можуть отримати значну суму кредиту для розвитку бізнесу, що відкриває багато можливостей.
 2. Під час укладання договору фахівці письмово враховують усі нюанси щодо правочину, щоб обидві сторони були задоволені.
 3. Великий перелік банків, які надають ФОП кредити для бізнесу. Серед них можна вибрати той, у якого є лояльна відсоткова ставка.
 4. Можливість попередньо заповнити онлайн заявку на отримання грошей від банку (для цього потрібні документи та інформація про бізнес). Це допоможе не витрачати час на зайві поїздки до банку.

Гроші у кредит на бізнес - що потрібно знати підприємцю?

Найважливіше правило, якому потрібно слідувати - вибрати надійну фінансову установу. Тут необхідно не лише перевірити її репутацію та ознайомитися з відгуками клієнтів. Не варто забувати про те, яку відсоткову ставку за кредит для ФОП бере банк, але й те, при яких випадках вона змінюється.

Підприємець повинен розуміти: якщо він бере гроші в кредит для фінансування бізнесу, а той не дасть бажаних результатів, доведеться банку повернути досить велику суму.

Друга порада: якщо ви не впевнені в успіхові свого бізнесу, не знаєте всіх нюансів ведення справ, краще знайти інший спосіб отримання коштів. Який би унікальний проект не був, банківські працівники перевірятимуть платоспроможність клієнта.

Для цього потрібно:

 • детальний бізнес-план, в якому враховано всі нюанси (починаючи від покупки обладнання та закінчуючи необхідними матеріалами для ремонту тощо);
 • клієнт подає заяву до фінансової установи (у деякі можна онлайн), після чого надає необхідні документи про свою платоспроможність;
 • пройти співбесіду у банку.

Де отримати позику для бізнесу?

Де взяти гроші на бізнес, якщо вони потрібні терміново? Банківський кредит є чудовою

альтернатива: підприємець може взяти позику до МФО - мікрофінансової організації. Спосіб такого фінансування для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні за останні роки став досить актуальним з кількох причин: кредити в банках не завжди вигідні й щоб отримати потрібну суму іноді слід чекати. А час, як ми знаємо, - це гроші.

Великим плюсом такого інвестування є можливість оформлення онлайн.

Про які особливості МФО потрібно знати, перш ніж взяти у позику гроші на розвиток своєї справи?

 • такий формат підійде, якщо терміново потрібні гроші на бізнес у невеликій кількості;
 • клієнт може оформити заявку онлайн, навіть не виходячи із дому;
 • швидке схвалення заявки протягом кількох хвилин можуть зарахувати кошти на карту;
 • мікрофінансові організації пропонують акційні пропозиції новим клієнтам - знижують відсоткову ставку на наданий пільговий період;
 • для оформлення ФОП має надати мінімальний перелік основних документів (у порівнянні з банком, це небагато - паспорт, а також ІПН).

Щодо документів, то кожна організація висуває свої вимоги, з якими попередньо рекомендуємо ознайомитися.

У мережі реально знайти інформацію про законність діяльності кожного МФО в Україні - вивчивши її, ви перестрахуєтеся від шахрайства.

Перед тим, як звернутися до фінансових установ, щоб отримати гроші на розвиток бізнесу, бажано звернутися за консультацією до фахівця. Людина з економічною освітою допоможе вибрати слушний варіант (кредит або позику), щоб уникнути виникнення форс-мажорних ситуацій і не прогоріти. Важливо продумати запасний план, якщо бізнес зазнає збитків: у такому разі фінансова установа може вдатися до стягнень через суд або іншими методами.

Вести бізнес непросто: потрібно бути підкованим та готовим до будь-яких ситуацій. Правильно вибраний спосіб отримання коштів фінансування допоможе бути впевненим у завтрашньому дні.

top