Купуй. Продавай. Оформлюй лізинг
Скористайся калькулятором - дізнайся щомісячний платіж
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування
24 місяців
Щомісячний платіж
0
Строк фінансування
24 місяців
leasing-1
Чому варто обрати Хапай авто
Перевірені авто

Під будь-який бюджет, чесний опис автомобілей.

Покупка

В лізинг або за повну вартість.

Продаж

Простий. Швидкий. Чесний.

Нові надходження
Більше авто
Щасливі клієнти
Наші партнери
RST
etachki
autoria
olx
automoto
Часті питання при покупці авто
Що таке лізинг?

Якщо говорити просто, то автолізинг дає можливість придбати автомобіль, вносячи лише мінімальний аванс і одноразову комісію. Тобто, щоб придбати автомобіль в ХАПАЙавто, потрібно:

 • подати заявку;
 • погодити умови фінансування з менеджером;
 • обрати термін фінансування (від 1 до 7 років);
 • підписати договір лізингу;
 • внести аванс (від 25% ) і одноразову комісію. 

Для оформлення договору лізингу потрібен тільки паспорт та ІПН.

Чому можна довіряти ХАПАЙавто?

ХАПАЙавто - підрозділ лізингової компанії ULF (ТОВ "УЛФ ФІНАНС"), яка за 10 років існування на фінансовому ринку здобула репутацію надійної, клієнтоорієнтованої компанії і стала лідером ринку лізингу в Україні. ТОВ "УЛФ ФІНАНС" є частиною фінансово-промислової групи "ТАС".

ХАПАЙавто суворо дотримується законів України, нормативних актів Регулятора, проходить щорічний аудит діяльності, є постійним членом Української асоціації лізингодавців.

ХАПАЙавто - це не просто лізингова компанія. Це бренд і філософія сервісу. Переконайтеся самі: зателефонуйте нам, зателефонуйте конкурентам та відчуйте різницю))

Які переваги лізингу від ХАПАЙавто?
 • Ви можете придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу (авто можнаобирати на нашому або будь-якому іншому сайті, автомайданчику ХАПАЙавто або будь-якому іншому майданчику)
 • Для придбання авто потрібен тільки паспорт та ІПН
 • Термін розгляду заявки всього 2 години
 • Реєстрацією і оформленням займається лізингова компанія
 • Отримати авто можна вже на наступний день після подачі заявки
 • Безкоштовна послуга "підбір авто"
Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

Так, звісно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців.

Що означає напис "перевірено" в каталозі авто?

Напис "перевірено" в каталозі авто означає, що була проведена комплексна перевірка авто:

 • основних систем, вузлів і агрегатів, а саме: діагностика двигуна, коробки передач, гальмівної системи, рульового управління, ходової частини, електрообладнання, стану технічних рідин та ін.;
 • лакофарбового покриття на предмет пошкоджень в результаті ДТП (перевірка проведена з використанням товщиноміра);
 • салону автомобіля на предмет внутрішніх механічних пошкоджень

Процес перевірки автомобіля проводиться фахівцем ХАПАЙ і супроводжується відеозйомкою.

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

А ви знаєте, чому послуга «лізинг авто в Миколаєві» користується таким попитом? Причин тут декілька. По-перше, це єдиний варіант, де можна купити машину всього за 20% від її вартості. По-друге, тут немає ніяких обмежень. Ви вільні купувати будь-якій автомобіль і у кого завгодно. Саме такі умови оформлення авто в лізинг пропонуються у нас в компанії Хапай .

Купівля авто в лізинг: як все відбувається?

Лізинг авто в Миколаєві не просто так вважається кращим варіантом. На його тлі кредити в банках і мікропозики в фінансових організаціях виглядають вкрай невигідними, адже там таких умов і близько не пропонують.

Оформлюючи лізинг авто в Миколаєві, ви немов купуєте машину в розстрочку. Або, якщо можна так сказати, в довгострокову оренду. Адже відразу ви вносите лише 20% від вартості транспортного засобу. А потім, вже будучи власником авто, поступово виплачуєте решту суми згідно з графіком платежів.

Як оформляється покупка авто в кредит в Миколаєві в компанії Хапай ? Все відбувається наступним чином:

 1. Ви залишаєте онлайн-заявку на сайті Хапай або звертайтеся в наш офіс.
 2. Визначаєтеся з машиною, яку хочете купити.
 3. Наші фахівці перевіряють продавця і оглядають авто.
 4. Якщо претензій немає - переходимо до оформлення угоди. Якщо є - допомагаємо вибрати автомобіль у перевіреного продавця по нашій базі.

 

Угода з продавцем оформляється тільки після того, як ви особисто оглянете машину і підтвердите, що вона вам підходить. Далі підписується договір з нашою компанією, в якому вказується графік виплат і розмір щомісячних платежів. Потім ви вносите аванс в розмірі 20% і отримуєте ключі на руки.

До моменту повної виплати позики машина буде вважатися власністю нашої компанії. Хоча їздити на ній будете тільки ви. Після повного розрахунку автомобіль переоформляється на вас, і ви стаєте єдиним власником.

Перед видачею ключів від машини ми поставимо її на облік в сервісному центрі МВС України. І заодно підпишемо угоду зі страховою компанією. Це обов'язкові моменти, які вирішуються без вашої участі. КАСКО ми не оформляємо, але на ваше прохання можемо зробити і це.

Таким чином, купуючи авто в кредит в Миколаєві в Хапай, ви позбавляєтеся від всіх турбот. Все, що потрібно - внести аванс і підписати договір. Ми зробимо все інше, після чого видамо ключі і всю відповідну документацію на руки.

Купівля авто в кредит в Хапай: вигідніше не буває!

Для покупки будь-якого автомобіля потрібна значна сума грошей. І зібрати її в лічені місяці не вийде. Але що робити, якщо автомобіль потрібен вкрай? Варіантів вирішення проблеми декілька:

 • позичити у друзів або знайомих;
 • взяти кредит в банку;
 • оформити мікропозику в фінансовій установі.

 

Але всі вони виглядають спробою вхопитися за соломинку. Друзі та знайомі навряд чи дадуть повну суму, розуміючи, що віддавати ви будете вкрай довго. У банку з високою ймовірністю просто відмовлять. А мікропозика видається лише в невеликих розмірах і під грабіжницькі відсотки. На покупку машини цієї суми не вистачить і доведеться шукати десь ще.

У порівнянні з усіма цими варіантами оформлення авто в лізинг в Миколаєві виглядає хорошою альтернативою. І єдиною, так як інших способів більше немає.

Так що якщо хочете швидко обзавестися машиною, то послуга «авто в кредит в Миколаєві» в нашій компанії Хапай - те, що вам потрібно!

Умови оформлення у нас гранично лояльні і прозорі: аванс - 20% від ціни авто, а решту поступово вносите згідно з графіком платежів.

Для тих, хто сумнівається в послузі «авто в кредит в Миколаєві» наведемо ще кілька вагомих переваг:

 1. заявка розглядається протягом 2 годин;
 2. у виборі машини ми вас не обмежуємо (можете купувати будь-яку);
 3. якщо потрібно - допомагаємо в підборі автомобіля (у нас є своя база надійних продавців);
 4. всі бюрократичні моменти ми беремо на себе (самі оглядаємо машину, спілкуємося з продавцем, оформляємо страховку та ін.);
 5. не вимагаємо збирати величезний пакет документів (потрібен тільки паспорт, податковий номер і виписка по рахунку).

 

І головна наша перевага - це аванс в розмірі 20%. Звертаючись до компанії Хапай, щоб купити авто в кредит в Миколаєві, ви точно будете знати, що зможете придбати власний ТЗ, внісши рівно чверть від його вартості. Ні більше, ні менше.

Прихованих платежів у нас немає, про всі нюанси персональний менеджер попереджає відразу. КАСКО за замовчуванням не оформляється, але якщо потрібно - зробимо.

Що стосується вартості реєстрації і поліса ОСЦПВ, то вона включається до загальної суми кредитування і розбивається на весь період виплат, так що цю невелику доплату ви й не помітите.

Приходь в Хапай - машину забирай!

Зрозуміли, що придбати авто в кредит в Миколаєві найвигідніше у нас в Хапай? Чудово! Тоді оформлюйте онлайн-заявку і дочекайтеся рішення. Якщо відповідь буде позитивною - далі ви знаєте що робити: вибираєте машину і приїжджаєте до нас з необхідними документами. Ми її перевіримо, після чого обговоримо всі деталі співпраці і підпишемо договір.

У Хапай оформлення авто в лізинг в Миколаєві здійснюється на вигідних для вас умовах:

 1. аванс - 20%;
 2. період кредитування - від 12 до 84 місяців;
 3. розмір кредитування - від 100 000 грн.

Звертаючись до компанії Хапай, ви гарантовано можете розраховувати на:

 • лояльний графік виплат;
 • фіксовані платежі в гривні (їх розмір прописується в договорі і в подальшому не змінюється - навіть якщо зміниться курс долара);
 • елементарну процедуру підтвердження доходів (треба лише пред'явити виписку по карті);
 • відсутність підводних каменів;
 • можливість дострокового погашення кредиту одним платежем (не раніше, ніж через 12 місяців після отримання коштів).

 

Ключі від машини ви отримуєте вже на наступний день після підписання договору. Тобто, сьогодні все оформили - а завтра вже виїхали на своєму авто.

Як бачите, придбання авто в лізинг в Миколаєві в компанії Хапай - це гарна можливість обзавестися власним ТЗ в неймовірно короткий термін.

Вже не терпиться сісти за кермо? Тоді не втрачайте часу даремно: оформляйте заявку на сайті Хапай - і ми вам передзвонимо!

top