head
Хапай гроші на авто і не тільки
money-main
То як?
Підберемо умови під тебе?
Підібрати зручні умови
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Мати своє житло в наш час - розкіш, адже ціни на нерухомість та рівень доходу не завжди дозволяють купити його тут і зараз. Коли ви стали щасливим власником квартири чи будинку, то наступний крок, який потрібно зробити - ремонт. Для когось цей процес на радість, а хтось не відчуває таких емоцій (якщо була куплена квартира на первинному ринку). Часто на ремонт може витрачатися кругла сума у порівнянні з вартістю самого житла. Що робити, якщо не вистачає грошей на якісний ремонт? У такому разі є кілька варіантів вирішення проблеми.

Кредит на ремонт квартири - класичний метод отримання грошей у банку

Перед тим, як звернутися до банку, щоб оформити кредит на ремонт житла, необхідно скласти точний кошторис. З його допомогою можна зрозуміти, за якою сумою кредиту слід звертатися до фінансової установи. Для отримання кошторису необхідно звернутися до дизайнерів. Вони розроблять проект квартири з точним розрахунком усіх необхідних матеріалів, будівельних та ремонтних робіт. Другий варіант - виконати розрахунок самостійно, використовуючи спеціальні програми (у разі важливо коректно зробити виміри). З отриманою інформацією можна звертатися до банку, щоб оформити кредит на ремонт квартири.

Споживчий кредит - послуга видачі банком готівки позичальнику в межах оформлення кредитного договору від використання в особистих потребах. Фінансова установа у такому разі не контролює цільове призначення грошей. Тому користувач вибирає такий вид кредиту якраз для ремонту квартири чи купівлі необхідної техніки.

Чому гроші в кредит на ремонт - це зручно?

 • банки пропонують багато варіантів оформлення кредиту з різними відсотковими ставками;
 • банки виставляють не надто високі вимоги до позичальника;
 • є можливість достроково виплатити суму боргу, у своїй уникнути сплату комісії;
 • для оформлення кредиту необхідний невеликий перелік документів, серед яких паспорт, ІПН, довідка про доходи.

Переваги та недоліки кредиту на ремонт квартири

Перш ніж взяти гроші в кредит на ремонт квартири, слід розуміти, що ви отримуєте в результаті. Серед плюсів, які отримує людина, оформивши кредит у банку, виділимо:

 • фінансова установа видає потрібну суму (може бути досить великий, до 500 тисяч гривень), що дозволяє розпочати ремонт житла якнайшвидше;
 • за хорошої кредитної історії переплата буде невелика;
 • можливість вибрати зручний спосіб погашення заборгованості за кількістю платежів та терміном виплати для відповідності можливостям позичальника;
 • відсоткова ставка від 6 до 16% в залежності від обраного банку.

Недоліки оформлення кредиту на ремонт:

 • необхідно сплачувати відсоткову ставку, що є переплатою;
 • у разі прострочення щомісячного платежу можуть вводитися штрафні санкції;
 • якщо необхідно додатково оформлювати страховку та додаткові послуги на кредит, це збільшить кінцеву суму переплати;
 • на споживчий кредит банк ставить вищий відсоток.

Щоб не брати кредит на ремонт житла, є кілька варіантів отримання доходу з додаткових джерел. Серед них:

 • знайти підробіток, щоб відкласти потрібну суму швидше;
 • розглянути додаткову роботу онлайн;
 • не робити дорогі покупки без особливої потреби;
 • якийсь час не планувати відпочинок за кордоном;
 • зменшити походи до розважальних центрів, кафе та ресторанів, обмежити купівлю брендового одягу.

Як показує практика, на такі жертви рідко хтось погоджується, пояснюючи це бажанням жити повноцінне життя, без обмежень. Тому гроші на ремонт у кредит можуть бути не такою вже поганою ідеєю.

Позика на ремонт квартири - альтернатива кредиту у банку

У разі ситуації, коли гроші на ремонт квартири потрібні терміново, без тривалої бюрократичної тяганини, їх можна взяти у позику до МФО.

МФО - що це таке? Кожен з нас напевно бачив невеликі будівлі з вивісками, що кричать, типу «ШвидкоЗайм за 15 хвилин», «Гроші за 10 хвилин» і т.д. Так називають мікрофінансові організації, які займаються видачею міні-кредитів на короткий термін (від 15 до 45 днів) поза банківською установою. Найчастіше це невеликі суми (з більшою відсотковою ставкою у порівнянні з банком), але їх достатньо для ремонту житла. Останнім часом їхня робота відбувається в режимі онлайн, що значно спрощує та прискорює отримання коштів. Отримати гроші можуть усі повнолітні громадяни: студенти, пенсіонери, жінки у декреті, безробітні тощо.

Чим діяльність МФО відрізняється від роботи банків?

І перша, і друга організація є фінансовою установою, яка працює з фізособами. Відмінність у тому, що мікрофінансова організація при видачі грошей не потребує довідки про доходи, тому отримати кредит може не працевлаштована людина. Щоб не потрапити на шахраїв, важливо ретельно обирати організацію та перевірити законність її діяльності (вона має бути в реєстрі фінансових установ України та мати ліцензію). Також слід уважно ознайомитись із договором про позику, звернути увагу на незрозумілі розділи або їх формулювання. Не зайвим буде почитати відгуки клієнтів про послуги організації.

Переваги взяття грошей позики на ремонт квартири від МФО:

 1. Оперативне опрацювання заявки та її схвалення з переказом коштів (на все може піти близько 20 хвилин).
 2. У мікрофінансових організаціях не вимагають багато документів та довідок про доходи, щоб оформити позику: це спрощує всю процедуру.
 3. Навіть з поганою кредитною історією чи наявністю заборгованостей, у позичальника все одно добрі шанси отримати гроші.
 4. Гнучкі умови щодо угоди - можливість вибрати методи й терміни погашення заборгованості.

Як бачимо, на даний момент існують способи, що допомагають отримати потрібну кількість коштів на те, щоб зробити хороший якісний ремонт, не затягуючи його на довгі роки. Важливо уважно вивчити, де вам вигідніше отримати гроші, і як зручно їх віддавати. Рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців, які проконсультують щодо всіх тонкощів процедури.

Пам'ятайте: комфорт та затишок у будинку можна отримати вже зараз, не відкладайте життя на потім.

top