Купуй. Продавай. Оформлюй лізинг
Скористайся калькулятором - дізнайся щомісячний платіж
Вартість авто, доларів США
Яка сума у вас є? доларів США
Строк фінансування
24 місяців
Щомісячний платіж
0
Строк фінансування
24 місяців
leasing-1
Чому варто обрати Хапай авто
Перевірені авто

Під будь-який бюджет, чесний опис автомобілей.

Покупка

В лізинг або за повну вартість.

Продаж

Простий. Швидкий. Чесний.

Нові надходження
Більше авто
Щасливі клієнти
Наші партнери
RST
etachki
autoria
olx
automoto
Часті питання при покупці авто
Що таке лізинг?

Якщо говорити просто, то автолізинг дає можливість придбати автомобіль, вносячи лише мінімальний аванс і одноразову комісію. Тобто, щоб придбати автомобіль в ХАПАЙавто, потрібно:

 • подати заявку;
 • погодити умови фінансування з менеджером;
 • обрати термін фінансування (від 1 до 7 років);
 • підписати договір лізингу;
 • внести аванс (від 25% ) і одноразову комісію. 

Для оформлення договору лізингу потрібен тільки паспорт та ІПН.

Чому можна довіряти ХАПАЙавто?

ХАПАЙавто - підрозділ лізингової компанії ULF (ТОВ "УЛФ ФІНАНС"), яка за 10 років існування на фінансовому ринку здобула репутацію надійної, клієнтоорієнтованої компанії і стала лідером ринку лізингу в Україні. ТОВ "УЛФ ФІНАНС" є частиною фінансово-промислової групи "ТАС".

ХАПАЙавто суворо дотримується законів України, нормативних актів Регулятора, проходить щорічний аудит діяльності, є постійним членом Української асоціації лізингодавців.

ХАПАЙавто - це не просто лізингова компанія. Це бренд і філософія сервісу. Переконайтеся самі: зателефонуйте нам, зателефонуйте конкурентам та відчуйте різницю))

Які переваги лізингу від ХАПАЙавто?
 • Ви можете придбати авто будь-якої марки без обмеження пробігу (авто можнаобирати на нашому або будь-якому іншому сайті, автомайданчику ХАПАЙавто або будь-якому іншому майданчику)
 • Для придбання авто потрібен тільки паспорт та ІПН
 • Термін розгляду заявки всього 2 години
 • Реєстрацією і оформленням займається лізингова компанія
 • Отримати авто можна вже на наступний день після подачі заявки
 • Безкоштовна послуга "підбір авто"
Чи зможу я достроково виплатити всю суму?

Так, звісно. Але відповідно до діючого Закону “Про лізинг” мінімальний термін лізингу становить 12 місяців.

Що означає напис "перевірено" в каталозі авто?

Напис "перевірено" в каталозі авто означає, що була проведена комплексна перевірка авто:

 • основних систем, вузлів і агрегатів, а саме: діагностика двигуна, коробки передач, гальмівної системи, рульового управління, ходової частини, електрообладнання, стану технічних рідин та ін.;
 • лакофарбового покриття на предмет пошкоджень в результаті ДТП (перевірка проведена з використанням товщиноміра);
 • салону автомобіля на предмет внутрішніх механічних пошкоджень

Процес перевірки автомобіля проводиться фахівцем ХАПАЙ і супроводжується відеозйомкою.

Всі часті питання
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Лізинг авто в Житомирі

Послуга «лізинг авто в Житомирі» - ось, що вам потрібно! Тільки так ви зможете купити машину, заплативши всього 20% від її вартості. Причому будь-яку і у кого завгодно. Такі умови пропонує тільки наша компанія Хапай.

Авто в лізинг в Житомирі: 3 прості кроки - і машина ваша!

Як думаєте, чому лізинг авто в Житомирі такий популярний? Тому що він в рази вигідніший кредиту в банку. А альтернативи на кшталт позичити у друзів або оформити мікропозику і зовсім за варіанти не вважаються.

По суті, оформлюючи лізинг авто в Житомирі, ви як би купуєте його в розстрочку або, якщо хочете, в довгострокову оренду. Адже тут все відбувається точно так само: невеликий аванс на початку, а потім поступове внесення платежів протягом конкретного терміну.

Причому машина видається відразу. Внесли аванс - отримали ключі, і можете користуватися автомобілем на свій розсуд. Звичайно ж, не забуваючи вчасно вносити платежі.

У Хапай процедура оформлення авто в кредит в Житомирі выдбувається всього за 3 кроки:

 1. Звертаєтеся в нашу фірму.
 2. Вибираєте машину.
 3. Підписуєте договір.

Ніяких обмежень у виборі автомобіля у нас немає. Ви вільні купувати будь-яку модель. Ми ж зі свого боку перевіримо продавця і подивимося, в якому стані його машина, щоб позбавити вас від зайвого клопоту. Якщо автомобіль проблемний - порадимо вибрати інший. І навіть допоможемо з цим, адже у нас є власна база перевірених продавців.

Оформлення договору здійснюється тільки після обговорення всіх деталей співпраці з персональним менеджером. Ми нічого не приховуємо і підводних каменів не ховаємо. Після підписання договору ви вносите аванс, після чого отримуєте ключі і всю необхідну документацію. Все гранично просто і зрозуміло.

Важливий нюанс: на перших порах машина оформляється на нашу компанію. Само собою, користуватися ми нею не будемо, так як вона відразу переходить до вас.

Ставити машину на облік в сервісний центр МВС України самостійно не доведеться - це зроблять наші фахівці. Вони ж підпишуть угоду зі страховою компанією. Що стосується КАСКО, то за замовчуванням воно не оформляється. Але якщо попросите - вирішимо і це питання без проблем.

Оформивши авто в кредит в Житомирі в нашій компанії, ви стаєте його реальним власником. А після погашення всієї суми - і фактичним, адже ми перепишемо машину на вас.

Авто в лізинг в Хапай: вигода очевидна!

Щоб зібрати гроші на покупку автомобіля, знадобиться чимало часу. А що якщо він потрібен вже сьогодні? Тут в голову приходить кілька варіантів: позичити у друзів, взяти кредит у банку або оформити мікропозику та отримати на руки хоча б частину коштів.

Але давайте будемо чесні один з одним: всі ці способи - просто спроба вхопитися за соломинку. Ви дійсно думаєте, що у друга або знайомого є необхідна сума для покупки автомобіля? І що він її дасть? Або, може, ви вважаєте, що банк видасть вам кредит? На жаль, більшості клієнтів відмовляють. А мікропозика і зовсім виглядає дурним варіантом, оскільки часткова сума проблеми не вирішить, і доведеться шукати гроші десь ще.

І тут-то на перший план виходить послуга «авто в лізинг в Житомирі». По суті, вона залишається єдино можливим варіантом для швидкої покупки машини. Інших альтернатив немає.

У Хапай вам пропонується можливість оформити авто в кредит в Житомирі на прозорих умовах. І вельми вигідних. Вносьте аванс в розмірі 20% - і отримуйте машину. А далі просто платите згідно з графіком.

Наведемо ще кілька доказів на користь того, чому послуга «авто в кредит в Житомирі» в Хапай є найвигіднішою:

 • розглядаємо вашу заявку за 2 години;
 • не обмежуємо у виборі машини;
 • надаємо експертну допомогу в підборі авто (на ваше прохання);
 • допомагаємо вирішити всі супутні питання (з реєстрацією, страховкою та ін.);
 • не вимагаємо збирати величезний пакет документів (все, що треба - це паспорт, ІПН і виписка по картці).

І так, 20% -вий аванс - це наш козир. Звертаючись в Хапай, ви точно знаєте, що заплативши 1/4 від вартості машини, відразу ж отримаєте ключі на руки.

Ніяких підводних каменів при оформленні авто в лізинг в Житомирі немає. Рівно як і прихованих платежів. Всі нюанси ви будете знати до оформлення договору, попередньо обговоривши їх з персональним менеджером.

Єдиний момент: в загальну суму кредитування включається вартість реєстрації та оформлення поліса ОСЦПВ. Грошова сума невелика, так що розмір щомісячного платежу практично не зміниться.

А ще КАСКО за замовчуванням ми не оформляємо. Але якщо потрібно - зробимо без питань.

Хапай авто в лізинг в Житомирі на вигідних умовах!

Переконалися, що покупка авто в кредит в Житомирі в компанії Хапай - це дійсно вигідний варіант? Тоді не втрачайте часу і заповнюйте онлайн-заявку прямо зараз! Протягом 2 годин ми вам передзвонимо і повідомимо відповідь. Якщо вона буде позитивною, можете переходити до головного: вибираєте машину, вносите аванс і отримуєте ключі на руки.

Для оформлення договору вам потрібно приїхати в наш офіс. Не забудьте взяти з собою паспорт, ІПН і виписку по карті. Цих 3 документів нам досить, більше не потрібно.

Авто в кредит в Житомирі оформляється в Хапай на таких умовах:

 • авансовий платіж - 20%;
 • термін видачі кредиту - до 7 років;
 • розмір кредиту - від 100 тисяч гривень.

Зі свого боку ми також:

 • складаємо максимально зручний для вас графік виплат;
 • фіксуємо розмір щомісячних платежів в гривні (без прив'язки до курсу долара);
 • перевіряємо ваш рівень доходів по виписці з рахунку (інші документи не потрібні);
 • даємо можливість погасити кредит одним платежем (через 1 рік після оформлення договору);
 • видаємо машину на наступний день після оформлення всіх документів.

Таких вигідних умов вам не запропонують більше ніде. Так що якщо хочете обзавестися власною машиною, заходьте на сайт Хапай і оформляйте авто в лізинг в Житомирі в режимі онлайн! Ми розглянемо вашу заявку і передзвонимо для обговорення подальших дій.

top