head
Автовикуп від хапай авто
leasing-1
Оцініть свій автомобіль
Обирай, як тобі зручно продати авто
Продати авто
Image
Швидко викупимо твоє авто
Основні вимоги до автомобіля
 • Рік випуску - від 2008 р.
 • Пробіг - до 250 тис км
 • Автоматична коробка передач
 • Країна реєстрації - Україна
 • Справний технічний стан
Image
Продаж авто з Хапай авто
Image
Залишай авто на майданчику, а ми займемося його продажем
 • Розмістимо на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Розмістимо у соціальних мережах
 • Знімемо відео для tiktok
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Самі проводимо тест-драйви та їздимо на СТО з потенційними покупцями
Image
Дистанційний продаж авто
Image
Продовжуй їздити на авто, поки ми його продаватимемо
 • Розмістимо авто на сайті
 • Виставимо на найефктивніших маркетплейсах
 • Покажемо його у telegram-каналі
 • Самі обробляємо заявки і відповідаємо на дзвінки по твоєму авто
 • Домовимось про зручну зустріч з потенційним покупцем
 • Відсіємо твоїх часожерів
Image
Trade in
Image
Image
Хочеш не просто продати авто, а одразу пересісти на інше?
 • Викупимо твоє авто за чесною ціною
 • Оцінка до 90% ринкової вартості
 • Підберемо тобі авто або профінансуємо новий автомобіль
Image
Чому варто продавати з ХАПАЙавто?
Легкий продаж
Допомога з документами
Менеджер для авто
Крос-регіональний продаж
Хочеш продати авто?
Придбаємо хоч сьогодні!
leasing-1
Документи для продажу
Оригінал та копія паспорта
ІПН
Техпаспорт
Наші адреси
Найчастіші питання при продажу авто
Як продати авто?

Крок 1. Зв'яжись з нами - разом пройдемо техогляд та погодимо вартість.

Крок 2. Отримай кошти на рахунок одразу після переоформлення авто.

Крок 3. Отримай додаткову суму на рахунок після продажу твого автомобіля на аукціоні (за виключенням витрат на підготовку автомобіля до аукціону).

Як оцінюватиметься вартість мого авто?

Після техогляду наші спеціалісти з оцінки авто формують вартість.

Передпродажна підготовка (мийка, чистка салону) та ремонт (у разі необхідності) здійснюється за наш рахунок.

Якщо тебе влаштовує оціночна вартість, ми проводимо перевірку на незалежному СТО та фіксуємо вартість викупу. Після - переоформлюємо автомобіль та одразу надсилаємо кошти на твій рахунок.

Які документи необхідні для продажу авто?

Паспорт, ідентифікаційний код та технічний паспорт.

Які можуть бути стоп-фактори продажу авто?

Основний стоп-фактор: несправний технічний стан.

Якщо автомобіль потребує капітального ремонту, попередньо «десь пірнав», ми його не купуватимемо.

Основні вимоги до автомобіля:

Рік випуску - від 2008 р.

Справний технічний стан

Пробіг до 200 000 км

Автоматична коробка передач

Країна реєстрації - Україна

Продавай авто швидко і вигідно з Хапай авто
img-car
Автовикуп від хапай авто
Оцініть свій автомобіль
Потрібна допомога? Ми на звʼязку!
 • Понеділок - Пʼятниця 9:00 - 18:00
 • Субота, Неділя - вихідні

Автовикуп Житомир

Компанія Хапай здійснює викуп авто у Житомирі на найкращих умовах у країні. Ми викуповуємо абсолютно будь-які легкові машини - дорогі та дешеві, спортивні купе та міські кросовери, потужні позашляховики та економічні малолітражки. Ви можете швидко та вигідно продати автомобіль без необхідності витрачати час на торги, зустрічі з потенційними покупцями та спілкування з шахраями. Наші експерти беруть на себе всі завдання автовикупу, від попередньої оцінки транспортного засобу до переоформлення документів. Ви можете продати авто та отримати на руки велику суму лише через кілька днів після першого звернення до нас.

Автовикуп Житомир: основні правила

Через нашу фірму ви можете продати легковий автомобіль з пробігом, який відповідає кожному з цих критеріїв:

 • випущено не пізніше 2008 року;
 • має офіційний пробіг до 200000 км (перед автовикупом проводиться технічна експертиза);
 • оснащений автоматичною КПП;
 • легально зареєстрований в Україні продавцем;
 • перебуває у технічно справному стані.

Ми здійснюємо викуп авто у Житомирі різних марок та моделей, дорогих та дешевих, елітних та бюджетних, тому ви можете легко та швидко продати набридлу машину вже після першого дзвінка. Клієнтам доступна можливість попередньо оцінити авто перед викупом у спеціальному онлайн-калькуляторі, який представлений у цьому розділі. Достатньо ввести реєстраційний номер транспортного засобу, щоб дізнатися, яку приблизну суму можуть запропонувати наші експерти під час автовикупу.

Автовикуп Житомир: особливості операції

Викуп авто у Житомирі поетапно виглядає так:

 1. Попередня оцінка та обговорення зустрічі. Ви можете самостійно та безкоштовно оцінити автомобіль, а якщо зазначена сума буде для вас цікава, зателефонувати або написати нашим менеджерам через форму зворотного зв'язку. Консультанти фірми дадуть відповідь на додаткові питання з автовикупу і запропонують особисту зустріч у зручний для вас час.
 2. Зустріч, оцінка та укладання попереднього договору. Ви приїжджаєте до нашого офісу для зустрічі з експертом та оцінки транспортного засобу перед викупом авто. Перевірка машини проводиться суворо незалежними майстрами СТО, які аналізують технічну та візуальну складову та виносять чесний, неупереджений вердикт. Консультанти фірми також перевіряють документальну історію автомобіля перед автовикупом. Якщо кінцева ціна влаштовує обидві сторони, укладається попередній договір викупу авто.
 3. Переоформлення автомобіля та виплата коштів. У зручний для вас час призначається зустріч, щоб офіційно продати авто згідно з чинними законами України. Після переоформлення машини на нового власника ви отримуєте обумовлену у договорі суму за викуп авто у повному обсязі без додаткових комісій та затримок.

Усього три кроки - і ви можете швидко і дорого продати авто без зайвих зусиль!

Автовикуп Житомир: чому варто вибрати нас

Викуп авто в Житомирі через нашу компанію має цілу низку переваг:

 1. Миттєве вирішення питання. Ми гарантуємо швидку скупку машин без додаткових зволікань, що можливо завдяки прямій угоді з продавцем, багаторічному досвіду експертів організації та налагодженій схемі роботи. Ви можете продати автомобіль лише за кілька днів з моменту першого звернення до нас.
 2. Мінімум клопоту. Вам не доведеться публікувати оголошення "продам авто в Житомирі" на різних онлайн-майданчиках та дошках, витрачати час та сили на зустрічі та спілкування з потенційними покупцями, відбиватися від шахраїв та перекупників, які хочуть отримати хорошу машину дешево. Ви можете продати автомобіль безпосередньо, будучи впевненими у нашій чесності.
 3. Найкращі пропозиції на українському ринку. Наші експерти здійснюють справедливий автовикуп у Житомирі та інших містах країни, та не намагаються штучно занизити ціну, щоб купити ваш транспортний засіб недорого. Оцінка машини при викупі авто - суворо об'єктивна, і детально пояснюється продавцю, щоб уникнути непорозумінь.
 4. Документальна чистота та простота. Автовикуп у Житомирі відбувається суворо офіційно, з повною перереєстрацією транспортного засобу на нового власника згідно з нормами українського законодавства. Підготовку документів зі скуповування машин бу повністю здійснюють експерти компанії: від вас потрібно тільки ознайомитися з договорами з викупу авто і поставити підписи. Жодних прихованих комісій та додаткових платежів при викупі автомобіля через Хапай не передбачено.
 5. Широкий спектр послуг. Через нашу організацію ви можете не тільки продати набридлий автомобіль, але й купити нову модель з величезного каталогу, замовити послугу індивідуального автопідбору, оформити лізинг на вигідних умовах та багато іншого. Консультанти фірми знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонують найкращі варіанти автовикупу та інші актуальні можливості.

Наша компанія здійснює автовикуп у Житомирі та інші послуги вже понад 13 років, протягом яких ми встигли завоювати довіру та позитивні відгуки сотень клієнтів з різних куточків України. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що зумієте швидко та вигідно продати автомобіль бу, отримавши за нього максимальну можливу суму.

Викуп авто з послугою trade-in: особливості

Через нашу фірму ви можете не тільки продати вживаний автомобіль, але й обміняти його на іншу машину бу, що сподобалася. Ми пропонуємо до авто викупу тисячі перевірених машин різних марок та моделей, які пройшли повну технічну та документальну експертизу. Ви можете здійснити автовикуп моделі, що сподобалася, або оформити лізинг з розстрочкою платежів до 7 років. Послуга trade-in дозволяє заощадити час на підбір нового автомобіля: експерти компанії запропонують вам найкращі варіанти згідно з вашими вимогами та бюджетом.

Послуга викупу авто у Хапай: з чого почати?

Щоб продати автомобіль з нашою допомогою, зв'яжіться з консультантами фірми зручним способом - через форму зворотнього зв'язку, онлайн-чат або за вказаними номерами. Для участі у викупі вам знадобляться лише паспорт, ІПН та документи на автомобіль. Не забудьте про можливість попередньої безкоштовної оцінки автомобіля перед викупом у спеціальному калькуляторі на нашому сайті.

top