- Музика Harman/Kardon
- Світлий комфортний салон (шкіра Nappa)
- 19 легкосплавні диски
- Камери 360
- Адаптивний круїз контроль (дуже зручна штука, завжди на ній їзджу)
- Розпізнавання дорожніх знаків.
- Безключовий доступ (Багажник можна ногою відкрити також)
- Фари BMW Adaptive LED
- Контроль полос та вібрація у кермо.
- Контроль сліпих зон
- Проекція на лобове
- Підігрів передніх сидінь
І ще багато чого…
З проблем лише те що після останньої зими перестав працювати кондиціонер. Я на це готовий скинути в ціні. Пробіг 115 тис км. З Америки вона приїхала було близко 65 тис км.
Продаю, бо зараз це другий автомобіль, яким мало користуюся.
Авто в Норвегії, але можна домовитись і я прижену ії в будь який куточок Європи. Переоформити зможу лише через Дію.
- Интерьер
- Экстерьер