Автомобіль купувався на авторинку у Вінниці, пригнаний з Німеччини.
Масло з усіма фільтрами замінене 1 тис. км тому разом з ременем ГРМ та помпою (зробив заміну для перестраховки), свічками.
Замінений акумулятор(рідний здох, бо зиму простояв в авто)
Авто подобається своєю невибагливістю. В будь-який час готова їхати куди потрібно без нюансів.
Літня нова гума, пробігу майже немає (Сербія)
Також є зимова резина, також з мінімальним пробігом (Сербія) - 150$
Показати авто особисто не можу, але його можна оглянути в Зарванцях за попередньою домовленістю.
Нюанси по авто:
1- задня передача буває вмикається зі звуком
2- тут важливо розуміти, що ці двигуни мають болячку, постукування при роботі. Ті хто користувались цими двигунами, знають що авто нормально їздить з цим. На декількох сервісах перевіряв і сказали теж саме.
3- наскільки пам?ятаю перевірку перед покупкою, виявили тільки маленький підкрас на задньому правому крилі, там помітні мілкі царапини покриття.
Більше нічого не помічав.
Зв?язок можливий в будь-який день, головне не раніше 11:00.
- Интерьер
- Экстерьер