Володію автомобілем вже третій рік і за цей час він залишив виключно позитивні враження. Надійний японський автомобіль, який дарує комфорт у повсякденній експлуатації та приємні емоції за кермом.
Двигун 2.5 — це хороший баланс між динамікою та витратою пального. По місту розхід становить близько 8–9 л, на трасі реально вкладатися в 4–7 л залежно від швидкості руху.
Авто має стильний та актуальний вигляд — з тих машин, на які досі хочеться озирнутися після того, як припаркувався.
Просторий салон, багато місця як для водія та пасажира спереду, так і для тих, хто їде позаду. Великий багажник дозволяє комфортно подорожувати всією сім’єю або перевозити габаритні речі.
За час володіння автомобіль обслуговувався вчасно, грошей не шкодував. На даний момент авто не потребує жодних вкладень, окрім планового ТО. Японська якість говорить сама за себе.
Готовий до будь-яких перевірок на СТО за рахунок покупця.
Причина продажу — перехід на інше авто.
Автомобіль дійсно вартий уваги та подарує новому власнику ще багато позитивних емоцій від володіння.
Телефонуйте або пишіть
- Интерьер
- Экстерьер