Останні 3 роки авто було в родині( не дивіться на кількість власників, було переоформлення в колі родини)
Дуже багато зроблено за останні півроку : нове лобове скло.
новий обвідний ремінь, роліки, нові
передні диски, колодки, передні амортизатори Sachs . На 400 т замінена цеп грм., на 410 т замінено масла фільтра. Коробка працює відмінно без пінков і ривків. Компресор обслужений. Заглушка на буксировочний крюк є.
Комплект зимової гуми на оригінальних дисках. Ева килимки + ворсові.
Бампер задній фарбований. Все обслуговувалося вчасно!!! Я як жінка за кермом маю бути впевнена що авто не підведе в дорозі.
Авто в стані сів і поїхав... ніхто не збирався його продавати, робила для себе... Авто варте вашої уваги.
Перегляд можливий в Броварах. Розумний торг біля капота.
Площадки прохання не турбувати!!!
- Интерьер
- Экстерьер