Перший власник в Україні, ставлення до машини дбайливе.
По техніці: мотор відкапіталений 20 тис. км тому на профільному СТО Subaru X-Team (Київ).
5-ступенева автоматична коробка (гідротрансформатор, а не варіатор, як на версіях 2.5) + задній диференціал, що самоблокується (LSD). Стоїть ГБО, витрата газу: 18-20 л місто, 12-13 л траса.
Комплектація: безключовий доступ, запуск з кнопки, два ключі, пам'ять та підігрів сидінь, датчик світла. Дороге світло (лазерні модулі), оригінальні диски Vossen, літня гума Goodyear + майже нова зимова. Шкіряний салон у хорошому стані.
Комфортна, динамічна і максимально універсальна машина, що дарує задоволення від водіння. Топ за свої гроші.
Торг доречний!
Готовий відповісти на всі питання. Подивитися машину можна в Харкові або Дніпрі
- Интерьер
- Экстерьер