Пів машини В ПЛІВЦІ - Капот, крила, бампер, дзеркала
ШУМОІЗОЛЯЦІЯ дверей і арок
ручний ПІДІГРІВ батареї + ДРІФТ мод (та багато інших додаткових функцій в додатку і на фізичних кнопках SEXY Buttons)
оновлюється, живі сертифікати
навігація європа
Ключ-телефон працює (правильно пришитий модуль ключів)
Додаток повноцінно працює (з усіма функціями, а не просто авто відображається і рівень заряду)
Європейські дзеркала
Європейський модем (чудовий зв?язок, можна розбудити смскою і віддалено прогріти)
Підсвітка салону, багажника, переднього багажника
Додаткові ущільнювачі водійських дверей
Затоновано переднє і заднє бокове скло
Дві карточки підшиті (не користувався бо є ключ телефон)
Повністю обслужена підвіска (всв передні ричаги міняні, задній, цапфи...), то ще 50 тис сильно їсти не проситиме
63 чесних кіловат-години є, SOH ~82%, без розбалансів і проблем, батарейка просто старша за машину. В літку 400км їде без проблем, по місту трохи менше.
Автобізнесменів не турбувати
Моє перше авто, тож багато вклав в нього грошей і турботи. Стан - сів і поїхав
Готова до будь-яких перевірок
Потенційним покупцям - пишіть в телеграм, тут можу не побачити
Літня гума мішлен
Перехідних для швидкої, для повільної зарядки
Історія ТО (при мені) переважно збережена, якщо не паперово то в моїх нотатках. Стараюсь чеки класти в бардачок
Поки була в мене - якщо натикався на щось неякісне чи непрацююче - міняв на нове оригінальне, на Львівських спеціалізованих сервісах (переважно TeslaService West, Bosch service, кілька разів NRG)
Недавно була іржа на крилі - замалювали ідеально (витратив 320$)
Була проблема ще з 12в - поміняли клему, вирішили.
З нюансів - камери блимають іноді при русі, це можна виправити але я вже туди не ліз.
Класне авто, всю країну об'їздив, просто після 20к хочеться вже щось інше, але продавати не спішу, тому кому "задорого, давай за 18" - не писати
- Интерьер
- Экстерьер