На 180 000 проведенні ремонтні роботи по відновленню ресурсу DSG (заміна мехатроніка разом з заміною комплекту зчеплення від LuK.)
Восени минулого року, на 190 000 зроблено велике ТО (заміна ГРМ разом з помпою та ременя масляного насосу)
До машини по технічній частині питань немає.
Кузов має характерні сліди користування.
Додатково встановлено задній парктронік. Фари затягнути плівкою. Бонусом новому власнику віддамо другий комплект зимових шин в пристойному стані на штампованих дисках з ковпаками а також комплект гумових килимків.
Іноді можу не відповідати на дзвінки, будь ласка пишіть в особисті в любому зручному для вас менеджері за номером
**********
Торг вітається тільки біля автомобіля!
ПОСЛУГИ З ПРОДАЖУ АВТОМОБІЛІЯ НЕ ПОТРІБНІ !!!
- Интерьер
- Экстерьер