До вашої уваги хто знає В8 R LINE Європа, пригнаний с Швеції, я 1й власник в Україні цієї красуні.
Передня ходова і задня частково перебрана.
Нові диски по кругу. Колодки оригинал по кругу. Замінено маховик з щеплення.
Оригінальний пробіг. Вкладень не потребує !!!
Усе працює без нарікань .
Двойний склопакет,фулл лед оптика,адаптивний круїз ,стеження з зітхненям,вебасто ,салон алькантара,
Єлектро фаркоп,амортизаторы по кругу більштайн б6 спорт.
Це не машина це крейсер на дорозі .
Доп питання по тел.
ПЛОЩАДКАМ НЕ ДЗВОНИТИ!!!!
- Интерьер
- Экстерьер