Машина буквально в ідеальному стані, було мінімальне ДТП в Амеріці, але нічого смертельного там немає, на даний момент по кузову немає так таких навіть слідів експлуатації, а по мотору навіть мухи не цілувалися поруч із ним (бачачи такого бумера розліталися всі в страху), по ходовці теж немає зовсім жодних проблем, 10к кілометрів тому міняв гальма з дисками в круг, а 20к кілометрів тому міняв всю підвіску вкруг, машина просто возила сім'ю і відповідно обмежувач на пасажирському у вигляді дружини не давав давати їй під жопу :(
Продаж зі сльозами на очах через терміновий переїзд через складну ситуацію в країні (у нас пів квартири вибуховано)
Продаж виключно за крипту! (Боюсь везти готівку через кордон)
Якщо не відповідаю тут, то пишіть у телегу.
Ціна на пару днів, потім полечу
- Интерьер
- Экстерьер