Гальмівні колодки в коло замінені, масло, фільтри замінив 2 тис назад. Стружки немає. Машина суха з усіх боків.
Комплектація чудова. Камери навколо, асистенти, підпгрів та вібро руль, музика harman, приборка 6WB оригінал, підігрів задніх сидінь, пам'ять водійського, підкачка поперекової зони передніх сидінь і багато чого іншого цікавого. Коробка спортивна. Машина в стоці. Заправляюсь UPG 95 або 100 за настроєм.
Колеса різноширокі 19 радіус, є зима і літо обидва комплекти в хорошому стані.
Олію міняю кожні 7 тисяч, не доливаю. ТО проходив 2 тис назад.
Кузов відполірований, по Америці толком ДТП і не було, можете самі переконатися.
Я БМВшник, дуже трепетне ставлення до всіх своїх автомобілів даної марки, всі кому продавав свої машини залишилися задоволені та вдячні.
Якщо хочете хорошу живу машину, яка прослужить довго і щасливо — приходьте, дивіться і забирайте. За неї мені соромно не буде 100%
- Интерьер
- Экстерьер