? Локація: Зараз авто у Варшаві. Є можливість пригнати до Києва.
Головні фішки та кастом:
Зовні одягнена в M-packet, оригінальна оптика BMW LED, задні ліхтарі GTS-style.
Вихлоп із заслінкою (гучний/тихий режим), водночас екологія вся на місці.
У салоні: кастомне анатомічне кермо та бездротовий Apple CarPlay.
Топова комплектація Luxury Line:
Безключовий доступ, електролюк, датчик дощу.
Шкіряний салон, електросидіння з пам'яттю та підігрівом.
Head-Up Display (проєкція на лобове), розширена приборка.
Великий екран (Navi Professional), музика HiFi, камера заднього виду + парктроніки по колу.
Круїз із функцією гальмування, 2-зонний клімат.
⚠️ Автомайданчикам та перекупам прохання не турбувати.
У приватні повідомлення можу скинути детальний відеоогляд машини.
З усіх питань пишіть або дзвоніть у месенджери!
- Интерьер
- Экстерьер