Пропоную до вашой уваги, власний автомобіль, автомобіль емоцію. Автомобіль в прикрасному стані, таких авто в такому стані, або немає або дуже вашко знайти.
Авто не биток з США не пригон з Європи авто куплене в АВТ Баварія в Харкові у 2014 році один власник з салонах до 2026року і пробігу(214 000).
Авто після величезного ТЕО заміни комплекту ГРМ на пробігу 214 тисяч, заміни масла в коробці та двигунові з фільтрами, заміни тормозних колодок.
Авто в рідній фарбі (маю відео з толщиноміром скину по запросу) рідні стікла новий орігінальний гельовий акумулятор BMW, хороша зимова і літня гума не Китай.Екологія на місті, невирізалася на сажовому фільтрі стоїть пломба баварська заводська.
Походові зауважень немає, защити усі насвойх місцях.Встановлені задні лед фанарі.
Про авто можна розповідати ще дуже багато і довго, авто потрібно бачити в живу.
Реальному покупцю зроблю гарний торг. Причина продажу маю сімю, діти, хотілосяб шось побільше (універсал.)Хто купить непожалкує, продаж не срочний.Авто до першого покупця.
Усім гарного дня, хороших покупок. Телефонуйте усе розповім.
- Интерьер
- Экстерьер