Продаю свій автомобіль.
Багата комплектація: шкіра Nappa, доводчики дверей, масаж сидінь, сліпі зони, камери 360°, Harman Kardon, проекція, CarPlay, Full LED, люк, підігрів і обдув сидінь, чорний дах. 3 ключі (1 з дисплеєм). Зимова гума Michelin у комплекті.
Дуже кайфова тачка , як для драйвової їзди ,так і для сімейних поїздок.
Власників було два. Я другий. Пише три, бо було переоформлення одразу після прогону з Германії.
Можлива оплата в USDT!
Також розгляну обмін на : BMW 3 серії в кузові G20 з вашою доплатою.
Майданчики та перекупи, будь ласка , не турбуйте!
- Интерьер
- Экстерьер