Авто у гарному технічному і візуальному стані.
Двигун працює відмінно,візуально весь сухий .
Автомат перемикає без зауважень.
Нова резина,новий акумулятор (прошитий),тормозні диски,колодки без зауважень.
В ходу дуже приємне авто,по ходовій частині посторонніх звуків немає.
Одна власниця в Україні з моменту покупки,авто прийшло з мінімальними пошкодженнями ( Фарбовано тільки переднє праве крило).
Салон у гарному стані,клімат працює.
Всі заявлені функції у авто справні,жодних помилок немає.
Готовий до перевірки на СТО.
Більше фото або відео скину на любий меседж.
Любий вид переоформлення.
Вся інша інформація по телефону.
- Интерьер
- Экстерьер