Надійний, невибагливий, комфортний та дуже приємний у керуванні кросовер.
Завжди своєчасно та якісно обслуговувався на профільному СТО.
Паливо - виключно брендове на ОККО, Wog та UPG.
На авто абсолютно не економив.
Дуже гарна комплектація:
- повний привід
- безключовий доступ
- запуск з кнопки + start-stop
- автоматичне увімкнення фар
- датчик дощу
- пам'ять сидінь
- підігріви всіх сидінь
- підігрів керма
- регулювання керма по висоті та вильоту
- проекція
- задня камера
- парктроніки в коло
- допомога при спуску з гори
- автохолд
- клімат
- bluetooth
- навігація
- панорама
- гарна музика
- розширена приборка
- якісне тонування
- красивий світлий шкіряний салон
Є кілька невеликих нюансів по кузову, подарованих не надто уважними сусідами по паркуванню та часом. На фото постарався все зафіксувати.
З США машина приїхала з незначними ушкодженнями задньої частини з абсолютно цілою безпекою.
Технічно авто в максимально наближеному до ідеального стані.
Додатково з авто віддам нову докатку в чохлі та комплект нової літньої гуми (проїхав на ній 3000 км) на дисках (на одному з останніх фото)
Від машини не позбавляємось.
Авто любимо і хочемо передати в надійні та люблячі руки, щоб воно дарувало радість наступному власнику.
- Интерьер
- Экстерьер