По автомобілю немає ніяких проблем та зауважень, за весь час володіння зробив багато чого, вклав дуже немалу суму коштів, тому за свое авто мені не соромно, готов їхати на любі сто для перевірки всіх вузлів та агрегатів.
По комплектації в мене:
• M-Pack по він коду, не переодягнений в Тайвань
•Проекційний дисплей на лобове
•Камери 360
•Парктроники перед та зад
•Сліпі зони на зеркалах
•Система затемнення зеркал коли позаду вас сліпе авто
•Музика Harman/Kordon
•Асистент екстреної зупинки
•Асистент зчитування знаків
•Асистент Утримання в смузі
•Вібро руль
•Електро руль с пам?яттю
•Підігрів передніх сидінь
•NBT Evo 6 CarPlay / Android auto без шнурка
•Мульті руль
•Максимальна оптика Европа
•Максимальній салон який може бути с ломаними спинками
•Третій ряд сидінь
•Пневма набагато мьякише ніж пружини
•Електро Багажник
•Панорамний дах
•Оригінальні разноширокі диски Р20
•Резина Michelin pilot sport 23 рогу
•Е новий комплект зимньою резини
•Колір CarbonSwartz
•Пам?ять сидінь
•Ambient підсвітка всього салону
•Рідні всі вікна
•Електро складання дзеркал
•Трехзонний клімат контроль
•Без ключовий доступ на всіх 4 дверях
•Авто повністю сток, вся екологія на місці
•Допомога прі спуску
•Електро ручник
•Система Auto hold
•Система Start stop
•Система моніторингу тиску у шинах
Оригінальний пробіг, звертайтесь за телефоном або у телеграм givemoney13
- Интерьер
- Экстерьер