Обслуговувався на офіційному сервісі на Бориспільському шосе та на профільному Bimmer Funk на Подолі.
Технічно та візуально в ідеальному стані, проведене велике ТО (є всі квитанції). Гарний і доглянутий автомобіль без проблем.
Передня частина авто у броне плівці!
Повний привід.
Два ключі, сервісна книга, два комплекти резини, два комплекти ковриків!
Бездротовий Apple CarPlay, вся електроніка і функції працюють.
Розхід дизель 7,8 л в моєму стилі водіння.
Готовий до перевірок на СТО за ваш рахунок.
Посередникам не турбувати і по телефону не торгуюсь!
- Интерьер
- Экстерьер