Повністю ціле авто без ДТП .
Хороший торг реальному клиенту.
Один господар в Україні (моя дружина)
Пригнаний з проблемою електропечки, не битий.
Автомобіль без проблем, обслужений ТО було 1900 км тому.
У власності менше року, прийшла нова машина цю машину змушені продати.
Мінуси: є подряпини на деяких частинах кузова (потрібно полірувати), але все в рідній фарбі.
Кому цікаво — телефонуйте. Авто стоїть своїх грошей.
Технічно питань немає, комплектація найжирніша. Сліпі зони Car play і android автопаркування, передні та задні парктроніки, електроляда.
Хороша літня гума, є абсолютно нова зима, диски після порошкового фарбування без бордюрки.
Витрата пального казка, на повному баку і якщо заряджати проїжджає понад 1000 км на одному баку.
- Интерьер
- Экстерьер