Автомобіль обслуговувався вчасно,заливав тільки оригінальну оливу.
Поставив на 63 тис км нове якісне ГБО розхід газу 10л/100 км по трасі.
Комплектація SE, стоять шикарні комбіновані чохли, по салону в дуже збереженому стані, пластик без подряпин і так далі, стан нового авто.
Дно без ржавчини та натяку на корозію, приїхала з теплого штату.
На 65 тис усуненно стук рульової рейки, (слабке місце в Форда ескейпа)
Коробка без пинків, без ривків все плавно перемикається.
Також покращене ближче світло лед лампи, бо штатне світло поганої якості.
Кондиціонер працює, добре холодить.
По ходовій без стуків скрипів.
В комплекті віддаю 4 зимові колеса 24 р
Два ключі
Оригінальна задня шторка.
Реальному покупцю торг.
Решта деталі по телефону.
- Интерьер
- Экстерьер